Bank Asya 1.Lig 2.Hafta > Karşıyaka SK - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 24 Ağustos 2009, 08:57:29

« önceki - sonraki »

berusa55

30 Ağustos 2009, 23:37:20 #795 Son düzenlenme: 30 Ağustos 2009, 23:49:36 berusa55
Geçen seneki kadar kötü mü değil mi bilemeyiz ama şunu biliyoruz ki aynı hatta bu seneki kadrolarından daha iyi olan Karşıyaka'yı geçen sene Samsun'da yenmiş deplasmanda ise seyircisi! önünde berabere kalmıştık. Umutlu olmak için sebepsiz kalıyor insan.

BekiRcaN_5s

haklısınız ne diyeyim ben yinede kendimi ligin ilk haftaları olduğu için avutuyorum...  :-[

kalptenþimþek

Ruhum ve bedenim yine kırgın bir hafta geçirecek..

Sadece Samsunspor

Bence Volkan'ın eksikliğini baya bi hissettik. İleri çıkamadık malesef. Giorgi beklediğimiz gibi değil sanki. Ama şöylede bişe var bu takım 2 senedir Burhanla oynadığı için onun stilinede alışmış olabilir. Çift forvet oynamalıyız yoksa gol atamayız

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: 35ama55 - 31 Ağustos 2009, 00:28:12
Samsunspor maçlarını sokakta kaybediyor .. Bugün yürüyorum Çiftlikte saat 11 civarı bir gürültü bir kıyamet meğersem Fenerbahçe 94.dakikada atmış kahveler yıkılıyor .. Samsun maçını sordum biri bilmiyor, birisi Samsun'a bastılar dedi, birisi iddiamıda yatırdı Samsun dedi , hiç millet düşmüş kendi derdine.. Biz deliyiz burada boşuna nefes tüketiyoruz bu kent ve bu takım için !!

Acı gerçekler.

vanlioglu

Samsunspor maçlarını sokakta kaybediyor .. Bugün yürüyorum Çiftlikte saat 11 civarı bir gürültü bir kıyamet meğersem Fenerbahçe 94.dakikada atmış kahveler yıkılıyor .. Samsun maçını sordum biri bilmiyor, birisi Samsun'a bastılar dedi, birisi iddiamıda yatırdı Samsun dedi , hiç millet düşmüş kendi derdine.. Biz deliyiz burada boşuna nefes tüketiyoruz bu kent ve bu takım için !!

KSK deplasmanından umutluydum , İzmir'de hava güzel, zemin bizim gibi top yapan takım için ideal,seyirci yok ama yine aynı terane .. Bu maçı alamazsak deplasmanda neyi alacağız ki ?

Hadi Karabük maçında eksiktik, KSK deplasmandı ona da eyvallah ama Mersin maçını kazanmak Allah'ın emri !!

ruhsuz anasını sattığımın memleketi kime ne ki samsundan onlar kendi teranelerine baksın anca godumun burjuvaları

Samsunlu___55

gelecek haftaya bakmamiz lazim artik, eksiklerimizi doldurup, mersini yenip, 3 puana kavusmamiz lazim

maviay55

erken pes etmek yok..bu ne ümitsizlik..yeni transferler eksik cezalı futbolcular tamamlansın bakın görün samsunumu..hiç bişe için geç diil

Mert

Alıntı yapılan: maviay55 - 31 Ağustos 2009, 00:52:50
erken pes etmek yok..bu ne ümitsizlik..yeni transferler eksik cezalı futbolcular tamamlansın bakın görün samsunumu..hiç bişe için geç diil

Aynen katılıyorum.Takımda şuan cezalılar var yeni transferler henüz takıma tam anlamıyla katılmadılar.Bence mersin maçı bile bizim için muallakta.Ondan sonraki haftalarda asıl yeni Samsunspor izleyeceğiz.

usare

İnşallah dediğiniz gibi olur arkadaşlar. Geçen haftaki takımımız çok iyi göründü gözüme. Bu haftakini göremediğim için bilemiyorum. Ama yorumlardan anladığım kadarı ile iyi oynamamışız. İnşallah çabuk atlatırız bu geçiş sürecini.

europe_55

KSK deplasmanından umutluydum , İzmir'de hava güzel, zemin bizim gibi top yapan takım için ideal,seyirci yok ama yine aynı terane .. Bu maçı alamazsak deplasmanda neyi alacağız ki ?

Hadi Karabük maçında eksiktik, KSK deplasmandı ona da eyvallah ama Mersin maçını kazanmak Allah'ın emri !!

Zaten bu takim su anda buralardaysa, biraz da bu vurdumduymazlar yüzünden... :( >:(
Macin sadece basini dinleyebildim, onun icin yorum yapmak istemiyorum.
Ama bence de 1-2 hafta daha zaman vermeliyiz takimimiza, kadronun oturmasi icin...
Mersin macinda telafi edecegimize inancim tam...

Ne olursa olsun:Samsun´da bir istanbul takiminin golüne sevinenlere inat,SADECE SAMSUNSPOR!!!!!!!!!!!!!!!!

5BrK5

şu mersin maçı samsunda olsada paraya çevrilse ceza bi yensek kendimize geliriz bence. .

şimşek_55

Mersın  macını almamız sart, Rıze  deplasmanından  puan cıkaramayız.

Sioux