SAMSUNSPOR - Konyaspor (Tarih 26-7 saat 18:00)

Başlatan Amsterdamli, 25 Temmuz 2006, 22:59:53

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

Yarin ceyrek finalde Konyaspor ile karsilasiyoruz.

Olcu olmasada boyle turnuvalarda basarili olmak insani sezon oncesi umutlandiriyor. Hazirlik macida olsa herzaman Samsunsporumuzu heyecan icinde takip ediyoruz.

MeL_55

MeL_55

MeL_55

Shane_Falco

kadir55ist

selam
2-1 yenik kapattık ilk yarıyı
gol attık hemen yedik sanki alışkanlığımızı bir türlü bırakamıyoruz.
ikinci yarı bari maçı alsalar

kadir55ist

90. dakika 2-1 yeniliyoruz hazırlık maçı dahi olsa yenilgiye dayanamıyorum

MeL_55

evet arkadaslar maci yenildik 2-1  :cry:  ama önümüze bakalim yeni transferler falan .. devam gitseydik iyi oldurduya ama olmadi....

kavga cikmis !! öyle duydum ben !!

kadir55ist

kavga olabilir maç bitmek bilmedi 90. dakikada sanki maç durdu gibi bu konyayala zaten bir hesabımız vardı seneye süper lige çıkıp kimle hesabımız varsa hesaplaşmalıyız.
elendiğimiz için üzülüyorum ama geçen sene akdeniz kupasını aldık küme düştük bari kapadokyayı almıyalımda süper lige çıkalım :)

MeL_55

Alıntı yapılan: "kadir55ist"
elendiğimiz için üzülüyorum ama geçen sene akdeniz kupasını aldık küme düştük bari kapadokyayı almıyalımda süper lige çıkalım :)

:lol:  insallah dedigin dogru cikar

kadir55ist

inşallah kardeş tüm samsunlu hemşehrilerimiz dileğide budur herhalde
sağlık olsun önemli olan lig önümüze bakıcaz ligde inşallah telafi ederiz(çok klasik oldu gibi) :)

supporter

Alıntıkavga cikmis !! öyle duydum ben !!

Konya'yı kupada yendiğimiz ve elediğimiz maçtan sonra da hazımsızlıklarından sağa sola saldırmışlardı. Sonra ligde Malatyaspor'a kendi sahalarında nasıl maç verdiklerini gördük. Bunlardan beklenir..

MeL_55

Alıntı yapılan: "kadir55ist"inşallah kardeş tüm samsunlu hemşehrilerimiz dileğide budur herhalde
sağlık olsun önemli olan lig önümüze bakıcaz ligde inşallah telafi ederiz(çok klasik oldu gibi) :)

:D  :D  asil lig A belli gibi samsun sampion olacagi!!
cünkü bütün lig A takimlarini aglata aglata yeneriz !! böyle 3-0 4-0 !!   :lol:

kerem55

bizi eleyen Konya finalde denizliyi 2-0 yenip şampiyon olmuş. Bizi zar zor yenmişlerdi. Birkaç takviye daha yaparsak iyi işler yapabiliiz.