Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

defansif orta saha

Ertuğrul Sağlam'a sportif açıdan ve uzun uzun açıkladığım küfür olayından dolayı çok kızgınım ama tazminat konusunda ağzımı açıp tek kelime diyemem. Sayın başkan neye güvenip beş yıllık imzaladıysa, neye güvenip o kadar tazminat miktarını kabul ettiyse ona göre ayarlayacak kendini.

Ne yüksel yıldırım ilk kez teknik direktör yollayan bir başkan, ne de ertuğrul sağlam ilk kez görevine son verilen bir spor adamı. Yalnız, başkan herkese böyle yüklü tazminatlar saçacaksa taraftara gönül koyup "forma alın, bilet alın" demesin boşuna.

eprianu

Yaptığı açıklama defolarla dolu. Hala bu sezon için kendini başarılı görüyor. Geçen sene 6 puan geriden gelip şampiyon olduğumuzu söylemiş ama bu sezon 10 puan önde olduğumuz Adana Demirspor'a şampiyonluğu verdiğimizden bahsetmemiş.

Lig devam ederken "Sezon bitse de herkes eteğindeki taşları dökse" şeklinde bir ifade kullanmıştım. Ancak ne Yüksel Yıldırım ne de Ertuğrul Sağlam camia içinde yaşanan olaylar hakkında detaylı bilgi vermedi. Yüksel Yıldırım yine son haftalarda yaptığı röportajlarda bazı konulara değindi ama Ertuğrul Sağlam hiç konuşmadı. O yüzden bu tarz kaçamak basın bildirileri kendisini aklamaz. Çıkacak adam gibi her şeyi açıklayacak.

5trawberry

Açıklama zerre samimi değil.
Neden?
6 puan geriden gelip şampiyon olmayı başarı görüyor ki haklı, ama 10 puandan şampiyonluğu vermeyi es geçip lider ile aynı puanda tamamladık, başarılıyız diyor.
Allah aşkına hadi ordan hoca!
Agza alınmayacak hakaretlere tepki gösterdim diyor.
Hoca sen bu takımı beş maç eksik bıraktın hakemler de mi ailene küfür etti de, onlara da s.ktr çektin.
Bi tarafı sıkışan aileme küfür ettiler diyip, geçiyor karşıya.
Kalecisi kolsuz gibi top tutamaz, ortasahasi yerden kalkmaz, hocası eli cebinde maç izler...
La bu millet niye, Kubilay'a Yasin'e  Dje'ye Guido'ya sövmüyor da size sövüyor o zaman.

Parayla işim olmaz diyeceksin, fedakarlık talebim diyeceksin. Adam gibi adam olan istifa eder çekip gider. Parayla işim olmaz dediğin için diyorum. Yoksa tazminat en doğal durum.

Lusage

Alıntı yapılan: Lusage - 18 Nisan 2021, 22:42:50Hain kim şimdi Ertuğrul?? Hadi cevap ver bakalım..
Bugün bu sorunun cevabını aldım ben.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece Samsunspor

Bu taraftar o kadar arkanda durdu. Taa ki menemen macina kadar. Ben seni duzgun bir adam gibi adam bilirdim. Takim performasindan ayri olarak son macta yaptigin bende tribundeydim gozumle gordum yaptigin el hareketleri ve dun canli yayinda yaptigin bu takimdan bise olmazdi sayemde 70 puan aldik minvalinde soylemin benim gozumde senin durusunu bitirmistir. Son noktayi koydun ne oldugunu gosterdin. Takim cikamayinca kendini basarili gostermeye calisip piyasa yapmaya calisiyorsun. Sen bekle bekle biraz zor superlig yaparsin sen. Hadi diyelim gittin en fazla 5 6 hafta kalirsin. Sana yaziklar olsun az da olsa olan saygimi yitirdim sana karsi. Madem bu takima inanmiyordun kadro kotuydu ne diye 25 nisanda meydanda sampiyonluk kutlamasi gibi seylerle insanlari kandirmaya calistin? Mathias i sen aldirmissin. Bugra cagiran i sen aldirmissin. Djedje gelmesin demissin gelince sinirlenmissin ama sonrada hep 11 oynattin. Baska diyecek bisey yok sana. Traktor fc ye git sen sana iran yakisir.

5trawberry

Yağla Erto yağla...
Akla Erto akla...
Salla Erto salla...
Samsunspor için bir defaya mahsus değiştirdiğin kararın vardı ya...
Hah anladın sen

Stoper

Sana olan saygım ve sevgim artık yok.
Sıradan birisin artık.

defansif orta saha

Mütevazılık? Efendilik? Kulübün efsanesi? Evlatçılık? Ertuğrul Sağlam tarafından bugün Samsunspor ile alenen dalga geçilmiştir.

jean

Seni kardesimin ismini Ertugrul kiyacak kadar seviyorum futbolculugundan beri o kadar cok iqterdimki bizi super lige cikarip avrupa kupasi oynatmani beceremedin ne yazikki

_SoN_

En son yaptığı açıklamada, süper lig dışında takım çalıştırmama prensibini Samsunspor için bile olsa bozduğu için pişman olduğunu ve bundan sonra asla bu prensibinden taviz vermeyeceğini, birdaha süper lig dışında takım çalıştırmayacağını söylemişti hoca, çok merak ediyorum gerçekten, bakalım çalıştıracağı süper lig takımı hangisi olacak, haberlere bakıyorum ismi dahi anılmıyor, süper ligte şampiyonluk yaşamış bir hocanın isminin takımlarla bile anılmaması çok ilginç bir durum. Önümüzdeki kariyerini merak ediyorum Ertuğrul hocanın, inşallah unutulup gitmez ve eski başarılarına yenilerini ekler, ama ne olursa olsun bu kadar iddalı açıklamaya büyük konuşmaya gerek varmıydı, oda tartışılır.

defansif orta saha

Ertuğrul Sağlam Samsunspor'u mahkemeye verdi.

5 yıllık sözleşmesinden geriye kalan 3,5 yıllık yaklaşık 22M liralık bedeli isteyen tecrübeli teknik adam, 'arabuluculuk' yöntemi ile 29 Eylül Çarşamba günü #Samsunspor'un avukatlarıyla masaya oturacak.

Kaynak:tribündergi >> https://t.co/XPnywuw7LL

Haberin aslı var mıdır acaba? Eğer "Samsunspor'un Ferguson'u"(!) böyle bir hamle yaptıysa Yüksel Yıldırım daha da "forma, kombine, para vs" muhabbeti yapmasın. 5 yıllık sözleşme aklını kim verdiyse ona gitsin. Yalan haberse de sesimi kısar, özrümü dilerim.

_SoN_

Daha önce çok kez bu konuda fikrimi yazdım, çoğunlukla Ertuğrul Sağlam'ı eleştirenlere, onu hain ilan edenlere kesinlikle katılmıyorum, Ertuğrul Sağlam'la biz 5 yıllık anlaştık diye hava atmasını biliyorsan, sözleşmenin gereğini yapacaksın.

Sadece Samsunspor

Diyecek birsey yok. 5 yillik anlasma Tr de hep hayalidir. Baskan cezasini ceker o ayri ama 22milyon cok buyuk para. Yani bu adam bi fatih terim veya senol gunes degildi. Senol gunes milli takimdan 15milyon aldi yanilmiyorsa. Sen tff 1.ligdeki adama bu duzeyde sozlesme yapmamalisin. Giden senin paran baskan. Para veren konusur. Simdi sen konus vermeye devam.

5trawberry

Alıntı yapılan: 5trawberry - 25 Mayıs 2021, 12:51:14Hafızam beni yanıltmıyorsa, İsmail Uyanık Amed maçından sonra yapılan teklifte Ertuğrul Sağlam'ın camianın hassasiyeti ve yüksek beklentisi sebebiyle çekimser kaldığını ve teklifi reddettiğini söylemişti.

İstifa toplantısında ise, para konusunun sorun olduğunu söylemişti..

Hangisini baz alırsanız alın siz bir Samsunsporlu iseniz, ben iki Samsunsporluyum diyen bir kişinin yapmayacağı hareketler... Kısaca samimiyetsizlik göstergesi.

Paraya geldiği kabak gibi belliydi
Uyanık varken gelmeye yüzü tutmadı. Gidince hemen geldi.
Ama Uyanık adamdı, yine geldi başarılar diledi.
Bu da gitti. Paranın peşine düştü.
Şimdi soruyorum, 50 bin lira için Uyanik'a hain diyenler SAMSUNSPOR'u mahkemeye verene hala efsane demeye devam edecek mi?

eprianu

Şimdi biraz duralım arkadaşlar. Siz bugüne kadar kaç tane forma aldınız, kaç kombine aldınız da 22 Milyon TL'lik bir meselede görüş belirtiyorsunuz(!). Lütfen biraz kendimize gelelim.

Başkanın deyimiyle "çakılı bir çiviniz" var mı? Böyle bir konuda herkes görüş belirtemez! Başkanı kızdırmayın lütfen.