Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

cok fazla alışmışız aga bu siteye kanser olacaktım az daha giremiyom die ... :'( :'(

5trawberry

Selamün Aleyküm abilerim kardeşlerim, acemiliği yedik :) dolayısıyla aranızdan, Samsunsporumuzdan uzak kaldık...
Günler geçmek bilmedi ama olsun, Samsunsporumuzun yenilmezliğine devam etmesi güzel.

Samsunsuz ve Samsunsporsuz hayat zehir.

SametYılmaz55

youtube'da dolaşırken nasıl geldim bu videoya bilmiyorum ama sunucu gerçekten fena ayar vermiş :) bu çömlekçilerin hepsinin nası bir şeref yoksunu olduklarını anlatmış.kadının dediklerini gazetelerden okumuştum ama ilk defa izledim ayarı vermiş resmen >l< www.youtube.com/watch?v=hGGjtiPbkQA

_SoN_

Alıntı yapılan: barnebau55 - 01 Aralık 2013, 10:22:11

Alıntı
Denizlispor Yeşil Cephe tribün lideri FATİH EROĞLU , 57 Gençlik tarafından acımasızca pusuya düşürülmüş ve hayatını kaybetmiştir.

Olaya bizzat şahit oldum. Gerçekleri ne pahasına olursa olsun söyleceyeğim. Çıkan haberlerin çoğu gerçeği yansıtmamaktadır. Şimdi anlatacaklarım gözümün önünde gerçekleşen olaylardır...

Yeşil Cephe taraftar grubu içersinde yer almaktayım. Tavşanlı Linyit Deplasmanında grup üyelerimizden birisine yalnızken çok sayıda
57 Gençlik Taraftarları tarafından saldırıldı. Ardından kısa süreli bi gerilim yaşandı. Maç sonrası 57 Gençlik bizden 1 saat önce varmış ve bize, derneğe bekleriz içerikli mesajlar attı. Bizler direkt olarak Denizli Atatürk Stadyumunun altında derneği olan 57 Gençlik Taraftarının yanına gitmek amacıyla Denizli Atatürk Stadyumu kenarında durduk. 2 otobüs idik. Ne bir silahımız, ne bir bıçağımız ne de bi sopamız vardı. Sadece konuşmak amacıyla gidildi. Tribün Liderimiz Fatih Eroğlu 'Tek ben gideceğim, konuşacağım. Ben 3 kurşun yiyip yıkılmadan otobüsten inmeyin.' dedi. Fakat 5-6 kişi yanından ayrılmadan arkasından yürüdü. İlk torpil patlaması gibi bir ses geldi hepimiz bir Fatih abinin olduğu yöne koştuk. Silah sesiydi.. Arkası
kesilmedi. 30 elden fazla ateş edildi. Yaklaşık 6-7 kişilerdi. Fatih abi yere düştü biz ambulans diye çağırırken yaralı olduğunu bağıra bağıra söylerken silah seslerini durması için onlar ateş açmaya devam ettiler. Bu sırada Fatih abinin üzerine kapanan ve etrafında olan 30-40 kişiye saçmalar isabet etti. Özellikle yüzlere isabet etmesi ise ne kadar acımasız olduklarını gösterdi. Sonuç olarak hastahaneye kaldırılan Yeşil Cephe Tribün Liderimiz FATİH EROĞLU abimizi acı bir şekilde kaybettik. Daha önce bu saldırının haberdarı olabilecek fotoğraflar paylaşılmış gerekli kişilere iletilsede bi önlem alınmamıştır. 10 dakika önce hastahaneden geldim. Yeşil Cephe taraftarı Fatih abisinin yanındaydı. Benim eve gelmemin sebebi olayların gerçeğini sizlere anlatmaktır. Başımız sağolsun..

Öncelikle başınız sağolsun ,

Bu resim nasıl bir resimdir,bu nasıl taraftarlıktır,hangi takıma hizmet eder bu resim ? Ayrıca hangi akla mantıkla cana kastedilir,gerçekten yazık,aklı başında olmayan taraftar grubu kurmayı mafyacılıkla karıştıran zihniyet bu ülkeden gitmedikten sonra gencecik daha nasıl insanlar gidecek kim bilir,gerçekten haberi biraz araştırdım 9 kişide yaralanmış,sanki savaş çıkmış,sözde aynı takımın taraftarı birde iki gurup.İnşallah bu ölüme sebep olanlar gerekli cezaları alırlar,okudukça sinirledim bozuluyor,olmaz olsun böyle TARAFTARLIK !!

Forvetim

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 30 Kasım 2013, 05:22:19
youtube'da dolaşırken nasıl geldim bu videoya bilmiyorum ama sunucu gerçekten fena ayar vermiş :) bu çömlekçilerin hepsinin nası bir şeref yoksunu olduklarını anlatmış.kadının dediklerini gazetelerden okumuştum ama ilk defa izledim ayarı vermiş resmen >l< www.youtube.com/watch?v=hGGjtiPbkQA

harbiden helal olsun bu spikere 2 kilo tşşk varmış kadında alayına meydan okumuş kadın haliyle ve tokadı yapıştırmış

utb 55

Amfi olayı nasıl çözüme kavuşacak bi fikri olan var mı?

mimar55

Alıntı yapılan: utb 55 - 01 Aralık 2013, 20:39:33
Amfi olayı nasıl çözüme kavuşacak bi fikri olan var mı?

Bu hafta 3-0 dan macı vererek çözüme ulaşmıştır hala anfi diyorsun benim aklım mersin maçından başka bir şeye çalışmıyor

utb 55

Evet Mersin maçı hepimizi çok üzdü ama biz ligden en fazla düşen takımın taraftarıyız bu maçı unutmalıyız.

5trawberry

TSK'nın vermiş olduğu Sağlık karnesi ile devlet veya özel hastanelerde muayane olabiliyor muyuz? Askeri hastane dayatması var mı, bilgisi olan var mı?

red_white

Alıntı yapılan: 5trawberry - 02 Aralık 2013, 17:52:19
TSK'nın vermiş olduğu Sağlık karnesi ile devlet veya özel hastanelerde muayane olabiliyor muyuz? Askeri hastane dayatması var mı, bilgisi olan var mı?

,

devlet hastanesinde olabiliyorsun ama özeli bilmiyorum açıkçası.

Sadece Samsunspor

Trtsporda sporarti programi basladi brisi mersin Samsun macini verrmsnz demis az snra yayinlanir herkes gorur macin nasil vrldgini. Erdogan arikan bile Samsunlular izlemk istemeyeblr dedi

Sadece Samsunspor

Trabzonda hava kotu oldugu icin ts Samsuna karayoluyla gelip burdan ucacaklarmis. Yine bize muhtac kaldiniz

lato

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/19498/panik-yok-22-mac-var/

Bizim kadar hızlı hedef değiştiren bir camia görmedim. İlk yarı 30da bitiricez, Yok ya 6 da 6 yapacaz, Olur mu canım o geçen haftalarda kaldı şimdi 4te 4 zamanı. Mümkünse hedef en az puan kaybı olsun oldukça tutarlı olsun :P

Sadece Samsunspor

yusuf ziya yılmazın özgeçmişi okunurken 3 çocuk sahibi dendi ama benim bildiğim yusuf ziya yılmazın çocuğu falan yok yanlışmı biliyorum

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 03 Aralık 2013, 16:28:47
yusuf ziya yılmazın özgeçmişi okunurken 3 çocuk sahibi dendi ama benim bildiğim yusuf ziya yılmazın çocuğu falan yok yanlışmı biliyorum

3 çocuk muhabbeti için evlatlık edinmiş diye biliyorum.  :)