Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Desiqner

Biraz önce gördüm Çiftlik'te Adidas'ın karşısında Fenerium açılıyor.Hayırlı olsun şehrin en işlek caddesine şehrin takımından önce store açıyor adamlar :)
Bravo Samsun...

cakir55

Önce ts clup şimdi fenerium bravo vallahi

* tapatalk

cembaba

Bence bu saatten sonra açılması değil, Samsunspor Mağazası zincirinin daha fazla olması, ürün çeşitliliğinin artması lazım. Bu da zamanla oluyor. Bu zamana kadar Samsunspor Store mu vardı Çiftlik Caddesi üzerinde? Zamanla çok daha iyi olacak inşallah.

mehmet yılmaz

Maalesef bu heriflerden Samsun'da epeyce var. Yani fb,gs,bjk,ts için Samsun şehri büyük bir pazar. Bu durumda onları yok edemeyeceğimize göre bizim sayımızı artırmamız lazım.

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 24 Kasım 2013, 23:41:53
Maalesef bu heriflerden Samsun'da epeyce var. Yani fb,gs,bjk,ts için Samsun şehri büyük bir pazar. Bu durumda onları yok edemeyeceğimize göre bizim sayımızı artırmamız lazım.

Alıntı yapılan: CemBaba - 24 Kasım 2013, 23:39:05
Bence bu saatten sonra açılması değil, Samsunspor Mağazası zincirinin daha fazla olması, ürün çeşitliliğinin artması lazım. Bu da zamanla oluyor. Bu zamana kadar Samsunspor Store mu vardı Çiftlik Caddesi üzerinde? Zamanla çok daha iyi olacak inşallah.

Lovelet, makro avm veya piazzaya bir dükkan veya stand açmak çok mu hayali olur sizce?
Lovelet ve makro yoğunluk itibari ile tatmin edici olmayabilir, ama dükkanlar genelde boş. piazzada ise bir standımız dahi olabilse harika olur.

bundan önce de gördük sosyal medyadan oldukça etkili olabiliyoruz. Bu konu ile ilgili birşeyler yapabilir miyiz acaba?

Desiqner

Piazza'da bir dükkanımız olsa çok güzel gelir bırakır ama tabi bu işler büyük paralar demek.Kira demek , dükkan maliyeti demek vs. vs...

Musti

cgr

55__Gurbet__55

mehmet yılmaz

Sitenin domain süresi dolmuş. Yaklaşık 4 yıl önce uzatmıştık ama bitmiş. İlgili mail adresine mail gönderilmiş lakin o adres rahmetli Teoman'ın üstüne olduğu için haberimiz olmamış. İki gün önce firmayla görüştük, ücreti verip hemen açtıralım dedik. Ancak oradaki bilgiler rahmetli Teoman'a ait olduğu için kardeşi Dr. İbrahim Taş'ın ilgilenmesi gerekiyordu. Ondan da veraset ilamı ve kimlik fotokopisi istenmiş.

Bu arada rahmetli, gerçek kimliği ortaya çıkmasın diye sahte bir isimle almış siteyi; Berkehan Tanrıkut  Görevli bayan 'Berkehan Bey'den başkasına bilgi veremeyiz' dedi önce. Sonra uygun bir lisanla durumu anlattık da Teoman'ın evraklarına da razı oldu.

Bugün itibarıyla ücret yatırılmış olup, site yeniden açıldı. Ancak dns sorunu yaşayanlar giremeyebiliyor. Ben bile yeni hallettim.

cembaba

DNS güncellenmesi de biraz zaman alıyormuş. Yarın tüm DNS'lerden giriş yapılabilirmiş.

mehmet yılmaz

Mesela ben cepten giremiyorum Cem. Yarın o sorun da çözülür o halde..

cembaba

Büyük ihtimalle düzelir abi.

55.hakan

Merhaba dünyalı ben dostum sesim geliyor mu?

Mert

Bir nebze olsun yönetimi rahatlatmıştır umarım.