Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Serkan

Twitter a yazdım burayada yazayım şuan Samsun'dan uzak oldugum için çok mutluyum duygusal  adamım birbirimizi böyle kırmayı  kaldıramıyorum

ali ihsan

Ne gerek vardı bu tavırlara . Millet bi tarafıyla gülüyor bize...Yazık çok yazık

Sadece Samsunspor

Baskan sen nasil kufur edersin cok buyuk hata. Hic bi baskandan bu kadar acik kufur duymadim. Face hesabi gercekten baskanin mi o.c yazan kisi

yirmiuc

alperen_55

Yapılan şeyler yanlış. Emin başkan hata üstüne hata yapıyor.Bir haftadır olay samsunda çalkalanıyor, bu zamana kadar Samsunspor başkanı yada basın sözcüsü bir açıklama yapması gerekiyordu. Emin başkanın basına yansıyan dekanla diyaloğunun doğruluğuna inanmıyorum ama Samsunspora gönül vermiş bir insana aynı cemiyette bulunmuş arkadaşına her nekadar aralarında sorun da olsa sosyal medya üzerinden kendisine ve Samsunspor başkana ağzıza yakışmayacak küfürler etmesini doğru bulmuyorum.SAMSUNSPOR.BİZ bu şehrin butakımın kalesidir.Kalemizde sağlam duralım .... vesselam.

lato

Trabzonlular gökten zembille inmedi başımıza. Onları el birliğiyle bu şehir getirdi. Onlar da makamlarımıza eşini dostunu getirdi. Bugünleri yaşamamızda başkanın da payı vardır illaki ama en büyük hata bizde. En ufak siyasi bir tartışma da bile site birbirine giriyor. Hiçbir zaman bu şehirde üst kimlik Samsunspor olamayacaksa her sene aynı şeyleri yaşamaya devam ederiz demektir. Bu son olayda en kârlı çıkan dekan oldu. Hem bir anda gündeme oturdu hem de ağalarına yarandı..

55.hakan

Evet Emin Başkan'ın yaptığı büyük hata ama bizim bu durumumuza en fazla bu yalan haberi yapan kişi sevinecektir.Düşman sevindirmeyelim.Bu adamlar Samsunspor'un kötülüğünü düşünüyor.Samsunspor'un kim kötülüğünü düşünürse de O'nun karşısında olurum.

samsunmania

21 Kasım 2013, 00:45:34 #38782 Son düzenlenme: 21 Kasım 2013, 01:02:51 samsunmania
Değerli arkadaşlarım, bizi bu lobiye muhtaç eden yine bizim dediklerimiz değil mi? Süper ligden el ele düşürüp kulübün mabadına 20 milyona yakın borcu bizim adamlarımız takmadı mı? Geseye,teseye yaptığı yardımın yarısını bu kulübe bahşedermiş gibi yapan ya da yapmış gibi görünenler bizden değil mi? Bizi lobilere muhtaç bırakan bunlar değil mi? Hala aldıkları topçuların parasını biz ödemiyor muyuz? Şikecilerin oyununa gelip bizim ligden düşmemize seyirci kalan bizim adamlarımız değil miydi? Samsunluydu. Yanlış her zaman yanlış demek istiyorum. Bizim kendimize yaptığımız kötülüğü kimse yapmadı.
Bu sitede kimsenin kalbini kırmak gibi bir düsturum olmadı. Herkesi kardeş, ağabey gördüm. ama hakikaten bir kaç tip devamlı ortalığı karıştırmak,kavga çıkartmak için azami bir çaba içerisinde. Zaten içimizdeki güzellikler tükenmek üzere, lütfen kavga,gürültü işlerine girmeyelim şurada. burası ortak fikir üretme yeri, ring ya da arena değil. Şahsen ben burada arkadaşlıktan öte dostluğa yürüyen yollar yakaladım. Bu sitenin tadını ve kıymetini bilelim lütfen. Koçyiğit bitmesin, tribün bitmesin. Herkes kırgınlıklarına gem vursun artık. Çözülebilecek meseleleri çözümsüz hale getirmeyelim.

AllydeenleaR

abi şunu bi kesinleştirelim bu hesap emin kar'ın mı değil mi? değilse site neyi yalanlıyor?

kamuri

bu olaylar inşallah adana maçına yansımaz tribunlerde yoksa en buyuk zararı gene kırmızı beyaz cubuklu forma gorur

brigand

Ne oldu şimdi? Kim amacına ulaştı? Yazık demeyeceğim. Spontane gelişen olaylar değil çünkü. İlginç olan hiç durmadan peş peşe yaşanması tüm olayların. Bakalım daha neler göreceğiz !

maraton

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 20 Kasım 2013, 23:42:49
Aklımdan geçenlerdi tam, bir de baktım ki sen yazmışsın..
O suçlu, bu hatalı, şu yanlış... Hepsi bir tarafa da, üzülmemek elde değil. Dağılıp gittik el birliğiyle. :(

maraton

şurada bizimle gelenler bize abi bu ateşten gömleği giy diyenler şimdi arkamızda durmamayı bizi dinlememeyi bize inanmamayı seçti.. sizin bilmediğiniz bize de sormadığınız şeylerde kişisel egolarını tatmin için yalan haber yapanlara itibar ederken bana sormadınız bile..
kusura bakmayın ama eski ss.biz bu camia içinde çok değerli ve güçlüymüş.. biz şu an dışarıda olsak şimdiye indirtmiştik onu ama  bakıyorum kimse ellerini kirletmek, sorumluluk almak istemiyor hala bizden bekliyor birşeyleri.. pazartesi bir arkadaşım aradı o da bu sitede, lütfen beni aradığında ne dedim beni doğrulasın.. bu işin doğrusu taraftar güçlü tepki koyar yönetim de bu süreçte taraftarına yönelen karşılık olursa onu engeller kınar.. açıklama yapıyor doğruyu söylüyoruz kimse bunu duymak bile istemiyor..

maraton

hadi ben kampanya başlatıyorum ömü ye kırmızı beyaz amfi yaptırıyoruz.. hadi sallayanlardan başlayarak para versinler

maraton

kim kavga ediyor hep bizim adamlarımız.. iki sene öncesine karşısında durduklarımız beraber savaştıklarımız şimdi bize götü ile gülüyor bunu bir düşünün