samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

feticalik

Uni-Sam-Morukgücü maçı olabilir mesela : ))))

mehmet yılmaz

Beyler bundan sonra cumartesi 11-12  yine bizim abonelik. Aklınızda bulunsun. Bu hafta için

1- samsuni

##kdc##

cembaba

orucreis

meas55

emre__ss

feticalik

feticalik

1- samsuni
2-kdc
3-cembaba
4-Buffon
5-barnebau55
6-Meas55
7-emre_ss
8-Feticalik

orucreis

Alıntı yapılan: emre__ss - 11 Ağustos 2013, 15:47:13
6-emre__ss(haným izin verdi  :kanka: )

Kardeşim biz seni taşındı biliyorduk halı sahadan çoook uzaklara  :deli: :oyun: :P :) :)

emre__ss

Alıntı yapılan: orucreis - 11 Ağustos 2013, 16:27:59
Kardeşim biz seni taşındı biliyorduk halı sahadan çoook uzaklara  :deli: :oyun: :P :) :)

Kardeşim sen öyle hanım izin verdi falan yazdığıma bakma yani höööyt dedim mi herşey bitmiştir. :kanka: ;D

orucreis

Alıntı yapılan: emre__ss - 11 Ağustos 2013, 16:47:58
Kardeþim sen öyle haným izin verdi falan yazdýðýma bakma yani höööyt dedim mi herþey bitmiþtir. :kanka: ;D

Ekran görüntüsü alınıp yengenin mail adresine gönderilsin şeklinde bişey anlıyorum ben  :P :kanka: ;D

mehmet yılmaz

Haydaaaa... bir de izin mi aliyordun emre? Yeni nesil berbat gidiyor. Kimse cikip da hocalar bu gencler sizin eseriniz demesin Yalandan. Ali iihsan hoca celebi hoca ben... azicik ornek alın be.. yaziktir. Bundan sonra moruklar kilibiklar maci yapalım.  Genclik bitmis arkadas...  .:.:. :rulet:   :P :rulet:

##kdc##

emre__ss

Yok abi dedim ya izin falan işin latifesi yani yoksa ben varya peheeyt sert şutlarım gibidir mizacım yani adamın aklını alırım  :deli: