samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Serkan

orucreis

1-usare
2-cembaba
3-kdc
4-orucreis
5-kamuri
6-meas55
7-serkan
8-erdal
9-babasamsunlu
10-muhalif
11-olcay
12-janer2555
13-özkan
14-kalptenşimşek
15-kaya
16-turuncu

artık maç saatini beklemeye başladı futbolcular ve taraftarlar gerçekten güzel bir atmosferde güzel bir maç olacağını ümit ediyoruz,şimdiden iki takım oyuncularına başarılar  ;D ;D ;D :holey: :holey:

özkan

beyler maça yerime gelebilecek adam var mı ?

+beyler kavakdayım gelemiyorum kusura bakmayın ya.

ahmetsefa55

beyler fazladan 42 43 numara halı saha ayakkabısı olan var mı ya ? ben yıne getırmeyı unutmusum =)

edit : tmm buldum.

Kaya

Ozkanin yerine kimse yok mu ? Bir kisi eksigimiz var hala haydi

beşnumara

Sn. Kaya eksikliğimi hissediyorsunuz değil mi :) itiraf et kurtul

Kaya

1-usare
2-cembaba
3-kdc
4-orucreis
5-kamuri
6-meas55
7-serkan
8-erdal
9-babasamsunlu
10-muhalif
11-olcay
12-janer2555
13-
14-kalptenşimşek
15-kaya
16-turuncu

@özkan oynamadığın zaman listeden de adını bi zahmet sil kardeşim..Liste tam görünüyor bir kişi eksiğiz ona göre..

@beşnumara Sen kimsin ki hatırlamıyorum.En son ne zaman Samsunda olduğunu bile bilmiyorum..Diyerek polemik oluşturmak istemiyorum.Senin en sevdiğin şey polemik  ;)

Kaya

1-usare
2-cembaba
3-kdc
4-orucreis
5-kamuri
6-meas55
7-serkan
8-erdal
9-babasamsunlu
10-muhalif
11-olcay
12-janer2555
13-kamuri II  ;)
14-kalptenşimşek
15-kaya
16-turuncu

cembaba

Çok güzel maç oldu ayağınıza sağlık. Son dakikaya kadar çok çekişmeli geçti. 5-3 kaybettik. Tek kale oynamamıza rağmen, kalede Oruç Reis'in varlığı morukların kazanmasına neden oldu. Beceriksizlik de had safhada olunca söylenecek söz kalmadı. Önümüzdeki maçlara bakacağız... :rulet: :suslen:

##kdc##

5-4 bitti babacan  :) tabeladan geçirmeyelim kendimize  :P

babasamsunlu

orucreis

bonservisimi bundan sonra elıme almış bulunuyorum artık maç başına para ile oynarım  :P  ;D ;D ;D ilgililere duyrulur  ;D ;D :deli: :deli: :P :P

##kdc##

yine ben gelince Akan abinin neşesi yerine geldi ya, haftaya ben yokum abi yenilmeye mahkumsunuz yine  :deli:

kamuri

yalnız attığınız gollerde biz canerle arka tarafta su içiyoduk hazırlıksız yakalandık ;D