Ekip Gazetesi İnternette

Başlatan AntZ, 12 Ocak 2007, 18:35:12

« önceki - sonraki »

AntZ

Samsun'umuzun gazetesi ekip te internette

Adresi:www.ekipgazetesi.com

hasselbaink

hayırlı uğurlu olsun
önce kanal s'nin uydu yayın haberi şimdi de bu; Samsun için güzel gelişmeler.
biz daha çok samsunspor haberleri kısmıyla ilgileniyoruz. acaba muhabir ve yazar sorununu nasıl çözecek ekip gazetesi? ya da bu konuda atılmış bir adım var mı? web sitesine bakınca iyi bir yazar ve muhabir eksiği var gibime geldi. İsmail Başaran Trabzonspor tadında yazılarını burada da sürdürmez inşallah.

AntZ

Genel koordinatör Fatih ÇAKIR Samsunspor fanatiğidir. Başka takımda tutmaz. Tevfik Demir ve gazetenin sahibi Fatih AKÇA da aynı şekilde

hasselbaink

Alıntı yapılan: "Ant55"Genel koordinatör Fatih ÇAKIR Samsunspor fanatiğidir. Başka takımda tutmaz. Tevfik Demir ve gazetenin sahibi Fatih AKÇA da aynı şekilde

O halde biz de -en azından internette takipçisi olacağız Ekibin. Samsunspor için bir adım atanı bile tebrik ederiz. Tevfik Demir'İn bazı dobra yazılarını hatırlıyoruz. Ayrıca forumlarda başka yazılarınızı da bekleriz. Sadece bunun için üye olmadığınızı umuyorum.  :wink:

supporter

Alıntı yapılan: "Ant55"Genel koordinatör Fatih ÇAKIR Samsunspor fanatiğidir. Başka takımda tutmaz. Tevfik Demir ve gazetenin sahibi Fatih AKÇA da aynı şekilde

Tevfik Demir'in yazıları ve yaklaşımını beğeniyorum ben de
fakat gazeteyi elimize aldığımızda trabzonspor haberlerinin çokluğu dikkat çekiyor
sonuç olarak hayırlı olsun böylece internette de samsunun sesi daha gür duyulmuş oluyor

AntZ

Alıntı yapılan: "canikli"Ayrıca forumlarda başka yazılarınızı da bekleriz. Sadece bunun için üye olmadığınızı umuyorum.  :wink:

Sağol dostum tabiki bunun için değil profilimde de göründüğü gibi (Kayıt: 13 Kas 2006 , ayrıca daha önce developer adıyla üyeydim ama email adresimi değiştirince aktivasyon kodu gelmediği için o isimle giremedim ve yeniden başka isimle kayıt oldum) uzun zamandır hatta günde 3-4 sefer olmak üzere takip ediyorum siteyi. Yazmama konusunda ne deseniz haklısınız. İlk gördüğümde kanal 55 in uyduya geçtiğini yazacaktım ama sağolsun arkadaşlar eklemişler.

Bundan sonra daha aktif olmak için elimden geleni yapıcam.

Tüm sadece Samsunsporlu olanlara  sevgi ve saygılar.

yönetici

Alıntı yapılan: "Ant55"daha önce developer adıyla üyeydim ama email adresimi değiştirince aktivasyon kodu gelmediği için o isimle giremedim ve yeniden başka isimle kayıt oldum) uzun zamandır hatta günde 3-4 sefer olmak üzere takip ediyorum siteyi. Yazmama konusunda ne deseniz haklısınız.

aslında tekrar aktive edebilirdik o kullanıcı adınızı, sağlık olsun yazılarınızı bekleriz tekrar hoşgeldiniz..