TFF 2. LİG 2019/2020 1. HAFTA | Gümüşhanespor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 25 Ağustos 2019, 23:27:35

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Yayınla ilgili çay tv'nin yayın yapacağı söyleniyor ben en kötü ihtimal hazırlık maçları gibi YouTube yayını olacağını düşünüyorum.Yoksa çok mu iyi düşünüyorum bilemedim.

tactician

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 29 Ağustos 2019, 15:22:15maç yayınlarıyla alakalı hiç bir şey yok mu?

Haberaks geçen sene zarar ettiği gerekçesini öne sürerek, bu sene olaya biraz daha soğuk yaklaşıyormuş.
Bunun altında yüksel yıldırım'ın taraftardan gelen baskıya hayır diyemeyip haberaks'a keş para vererek bu işi yaptıracağı beklentisi olabilir. Bu şekilde bir ticari hesap güttüklerini ama günün sonunda bir şekilde daha fazla nakit alarak bu yayını yapmalarını bekliyorum şahsen.

Öte yandan youtube işi maalesef yasal zorunluluklar nedeniyle olamıyormuş.
TFF'den izin alınıp, belli harçlar ödenip RTÜK tarafından denetlenebilir olan bir web.tv üzerinden yayın yapılabiliyormuş. youtube zinhar yasakmış. Bu seçeneği de kulüp tercih etmiyor haliyle.

adige73

Alıntı yapılan: tactician - 30 Ağustos 2019, 09:10:03Haberaks geçen sene zarar ettiği gerekçesini öne sürerek, bu sene olaya biraz daha soğuk yaklaşıyormuş.
Bunun altında yüksel yıldırım'ın taraftardan gelen baskıya hayır diyemeyip haberaks'a keş para vererek bu işi yaptıracağı beklentisi olabilir. Bu şekilde bir ticari hesap güttüklerini ama günün sonunda bir şekilde daha fazla nakit alarak bu yayını yapmalarını bekliyorum şahsen.

Öte yandan youtube işi maalesef yasal zorunluluklar nedeniyle olamıyormuş.
TFF'den izin alınıp, belli harçlar ödenip RTÜK tarafından denetlenebilir olan bir web.tv üzerinden yayın yapılabiliyormuş. youtube zinhar yasakmış. Bu seçeneği de kulüp tercih etmiyor haliyle.
o zaman yine selamet atlının facebbok yayınına mı kalıcaz

_SoN_

Deplasman maçlarında bu işin bir şekilde çözülmesi lazım, ne olacak böyle, nasıl izleyeceğiz maçı, deli etti bizi bu lig.

Mert

brigand

Bu maça özel yayınla ilgili bir tv kanalında gelişme olması imkansız. Gümüşhane tarafı için başka bir yerel kanal varsa ki inşallah olur onun üzerinden takip edeceğiz.

eprianu

Furkan Köse, Ercan Yazıcı, Nuri Terliksiz, Okan Dernek, Onur Eriş, Bünyamin Cesur Karataş deplasmana götürülmemiş.

cembaba

Maç heyecanı yavaştan sardı. Allah yardımcımız olsun. İnşallah kazanırız.

Muhtemel 11: Nurullah, Caner, Yalçın, Aytaç, Gökhan, Ferhat, Samed Hakan, Kubilay, Samet, Guido ve Atabey.

twitter

İç saha neyse de şu deplasman maçlarına bir çözüm bulabilseydik

tactician

Alıntı yapılan: cembaba - 31 Ağustos 2019, 20:33:00Maç heyecanı yavaştan sardı. Allah yardımcımız olsun. İnşallah kazanırız.

Muhtemel 11: Nurullah, Caner, Yalçın, Aytaç, Gökhan, Ferhat, Samed Hakan, Kubilay, Samet, Guido ve Atabey.

Samet hakan yerine oğuz olacak sanırım orta sahada
Bir de kaleci Ahmet de olabilir Nurullah da orası net degil. Bence Ahmet olacak

Stoper

Bence de Oğuz olacak.
Son idmanları izleyenler öyle diyor. Gokhan transferi bitmiş,bu da Oğuz'un ilk ve son 11 başlayaşı demektir. Bu sezon yedek kulübesinde bol bol oturur.

Kalede Ahmet'i bekliyorum. Ama Nurullah'da sürpriz olmaz.

Ahmeti

Nihayet sezon başlıyor hayırlısıyla 3 puanı alır geliriz

GurbetciFanatik

muzaffer4

Keşke eskisi gibi Radyo yayını yapılsa biz de biraz olsun heyecanımızı yaşayalım.

emre

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 01 Eylül 2019, 13:02:18Keşke eskisi gibi Radyo yayını yapılsa biz de biraz olsun heyecanımızı yaşayalım.

SS.biz radyo zamanları da güzel zamanlardı. Maç yayını olmayacak denilince benim de aklıma radyo yayını gelmişti.

Özledik Samsunspor'umuzu. Ama bu lig ömürden ömür götürüyor. Çok stresliyim. İlk haftalara iyi başlamak çok önemli bizim için. Umarım hakkımızda hayırlısı olur.