SAMSUNSPORUMUZ - fenerbahçe

Başlatan salihcakir, 05 Şubat 2006, 21:42:34

« önceki - sonraki »

KotuCocuk55

Biletler cidden çok pahalımış! 20 kale arkası!!!
Çok uzun zmandır içimden geçen skor 4-2 samsunspor bol gollü,çok zevkli bir karşılaşma bizleri bekliyor!

oğuzhan55

Maksiç bu maçta oynayacak mı?Kaleyide tam olarak garantiye alırsak bu maçın Samsunsporumuzun galibiyetinden başka sonucu olmaz.Çünkü takım yakalamış olduğu çıkışı fb maçında da sürdürecektir.fb yi yenersek bundan sonraki maçlarımızda rakiplerimiz bize çok daha farklı bakacaklardır.

supporter

Bilet fiyatları gereksiz ölçüde pahalı. Öncelikle dolu tribünlere oynamak önemliydi bu maçta. bu fiyatlar daha çok senede bir kez fenerbahçeyi izlemek isteyenlere hitap ediyor. hatta bizim seyircimizin arasına bile bu tipler girebiliyor.  böyle olunca tezahürat gücü azalıyor. neyse artık olan olmuş ben her türlü zaten izleyeceğim maçı.

rakipten çekinmeden son haftalardaki oyunu sahaya yansıtırsak kazanmak işten bile değil. Gueye'nin maçı olabilir kaleye de Maksic'in geçmesini tercih ederim. umarım kazanırız

kuzeykale

saygıdeğer taraftar arkadaşlarım.
Maç bileti fiyatlarının yüksek oluşu tepkilere neden olmaması gerekir kanatindeyim. Diğer maçlarda iki , üç milyona seyrettiğimiz maçlar var böyle maçlar sonunda stad geliri, giderleri bile karşılamaz. Samsunspora büyük  maçlarda hem maddi olarak hemde manevi olarak katkı yapabilmek en güzeli bence.
  İkinci yarıda yeni transferlere çok iyi paralar verildi , bu duruma taraftar olarak katkı sağlayabilmek için herkez elinden geleni yapmak isterdi onun içindirki hem maçı seyretmek hemde takıma katkıda bulunduğunu hissetmek açısından bu küçük maddi sorumluluğa herkez hoşgörü göstermelidir.
 Deplasmana giden taraftar kardeşlerimizin durumunu göz ardı edemeyiz onlar her maçta hiç yoksa ceplerinden 100 ytl harcıyorlar.
 Şimdi düşünürsek bu tip maçlarda 20 ytl az bile.
sevgilerle...

jean

bu mac iyi gececk anlasilan bide su aziz yildirim zibidisine dersini verseydik iyi olurdu

berusa55

arkadaslar yönetim sasırmıs kale arkaları 20ytl yaaa!görünce şok oldum!ve maca gitmekten vazgectim!evde lig tv var oturur izlerim!bu hafta maca gidecem diye o kadar seviniyordum!bu fiyat maca gelecek olan deli taraftar grubumuzu da etkileyecek!bagıran grupları oldukca eksiltecek!yazık!çok para abi ya!!!

maviay55

ankaraspor-samsunspormaçında ankaraspor !maraton!5oobindi! samsunspor tarafı ise 10milyondu..bu nasıl bi iş..
samsunsporlu yöneticiler de böyle bişey yapsa fenerli taraftarlar bi tırssa..olmaz mı..
hem daha destek olur..
nacizane fikrim..

supporter

sevgili kuzeykale, bizler zaten Samsunspor için fedakarlıktan kaçınmayız her halükarda isterse 50 milyon olsun maça gidecek olan kişileriz. ama bu düşüncede samsunda pek fazla insan olmadığı bir gerçek. sadece düşünce değil bazılarının da durumu yok. yorumları buna göre yapıyoruz bunlar kişisel değil genel yorumlardır.

bu fiyatlara karşın stadın Samsunsporlularla dolacağına inansak yine sorun değil. "büyük maç" izleme düşüncesi değil, Samsunspor'u destekleme düşüncesiyle stadın dolması bizim için daha yararlı olur.

yapılan transferlere, maç giderlerine tüm Samsunlu sporseverlerin destek olmasını bizler de arzularız ama ne yazık ki taraftar profilimiz bu yapıda değil..

neyse artık fiyatlar böyle belirlenmiş diyecek bir şey yok sadece düşüncemizi belirtiyoruz. bundan sonra takımımıza destek olmak düşer bizlere

kuzeykale

sevgili supporter kardeş haklısın . Ben taraftar açısından değilde takımın durumu açısından görüşlerimi sunmak istedim. Yanlış anlaşıldıysam.!
Maddi durumu musait olmayan taraftar kardeşlerimden özür dilerim.
  Onlardan belkide bizlerden daha fazla samsunsporlu olanları vardır. Tribünde olamasalar bile yürekleri samsunsporla orada olacaktır.
  Samsunspor yönetiminin bir bildiği vardır mutlaka
onlarıda anlayışla karşılayalım demekti amacım.  
  Hatalarımız var ise affola. sevgilerle

supporter

estafurullah kardeş aslında senin söylediklerin de doğru dediğin gibi yönetim bunları hesap etmiştir mutlaka iki türlü düşünüldüğünde de olumlu olumsuz tarafları var hayırlısı artık

yönetici

Maç öncesi Son haberler

Ayari döndü

Milli takımı Afrika Kupası'ndan elenen Tunuslu futbolcu Anis Ayari, dün akşam Samsun'a döndü.
Samsunspor, Tunuslu futbolcusu Anis Ayari'ye sonunda kavuştu. Afrika Kupası'nda mücadele eden Tunus'un formasını giyen Anis Ayari, takımının elenmesinin ardından soluğu Samsun'da aldı. Dün gece geç saatlerde şehre dönen Kırmızı-Beyazlı oyuncunun bu akşam yapılacak antrenmanda takımla birlikte çalışması bekleniyor.

Alıntı yapılan: "Ceyhun Eriş"Samsunspor'un gol umudu Ceyhun Eriş, Sivasspor karşısında attığı golün başlangıç olduğunu belirterek,"Samsunspor forması altında ilk golümü attım. Bu gol hem takımım, hemde benim için çok önemliydi. Takımım kazanırken, bende ilk golümü atmış oldum. Gollerimin devamı gelecek" diye konuştu. Fenerbahçe ile zorlu bir maç oynayacaklarını da kaydeden Ceyhun Eriş, "Eski takımıma karşı oynayacağım ve golümüde atacağım. Fenerbahçe'nin namağlup unvanını ellerinden alıp, İstanbul'a puansız göndereceğiz. Tüm takım bu yönde hazırlanıyor. Taraftarımızında desteğiyle zorlu maçı kazanıp yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Alıntı yapılan: "Celil Sağır"Kaptan Celil, Fenerbahçe ile ligin ilk yarısında İstanbul'da oynanan maçta 5-2 mağlup olduklarını, bu mağlubiyeti unutmadıklarını söyledi. Maçın rövanşını mutlaka alacaklarını iddia eden Celil,"İstanbul'da iyi oynamamıza rağmen farklı yenilmiştik. O günden bu güne çok şey değişti. Takımda moraller yerinde tüm arkadaşlar galibiyet yemini ettik" dedi.

Bu arada Sivas maçından önce ısınma hareketleri sırasında sakatlanan Mehmet polat'ın iyileştiği ve Erdoğan Arıca görev verirse bu maçta oynayabileceği kaydedildi.

kuzeykale

Ayari ile gueye 'nin üçlü defansın önünde oynarsa çok harika bir maç çıkartırlar görüşündeyim.
  Celil içinse fenere acımaz bulduğu yerde  golünü atar veya attırır. ceyhun için tereddüt ediyorum. eski takımına karşı atacağını söylüyor. eğer profosyenelse atması gerekir . içgüdülerine karşı gelemez ise atamayacaktır.

supporter

Ceyhun eski takımından pek hoşlanmıyor sanırım zaten fb forumlarında adama küfür edip duruyorlar. ceyhun konya maçında fb nin elle attığı gole de baya itiraz etmişti hatta kart gördü yanlış hatırlamıyorsam

jean

ceyhunun performansi sevindiriyor beni eski takimina karsi buyuk bir hirsla oynayacak olmasi iyi olur bizim icin

tuzlalı

Bu maçta Samsunda olup maçı stadyumda izlemeyi çok isterdim gerçekten. Güzel maç olacak ve en önemlisi takımımıza güveniyoruz. Çıkıp sahaya takır takır oynayacak bir takımımız var.

Diğer bir konu ise maçın hakemi Serdar Tatlı olarak duydum ama bilen var mı.