TK-D grubu | SAMSUNSPORUMUZ 5:3 Konya (resimler 9.sayfada)

Başlatan timofte, 18 Aralık 2005, 23:26:23

« önceki - sonraki »

samet

helal be varmısınız bu sene avrupaya gidelim neden olmasın?...kupa beyi buraya

carsambali55

hayırlı olsun.bu skorla gruptan çıkarız.avrupa kupası yolunun açıldığını düşünüyorum.kaleye ve defansa 2 takviye yaparsak bu takım çok iş yapar..

Clint_Eastwood

Clint_Eastwood

Clint_Eastwood

timofte

Çeyrek finale giden yolu açan
Samsunspor:5 Konya:3 maçı resimleri..

Maç öncesi güvenlik önlemleri.

Gişeler.

Samsunspor-Konya maç öncesi.

Maçtan sonra Konyasporlular yenilgiyi hazmedemeyerek olay çıkardılar. Kenan güçlükle yatıştırıldı.

Samsunsporlu futbolcular galibiyet sevincini hafta içi olmasına rağmen stada gelen taraftarların bulunduğu tribünlere tek tek giderek kutladılar.

Taraftarlarımız stad dışında da futbolculara sevgi gösterisinde bulundular.

lucapicola

Tribünlerdeki yerimizi aldık bugün.Haftaiçi olmasına rağmen hatırı sayılır bir taraftar topluluğu vardı tribünlerde.Maçı aldığımız için çok sevinçliyim.Maç boyunca yüreğimiz ağzımıza geldi.Gol atamazsak her maçta vay halimize.Düşünün 5 gol attık ama son dakikada bile hala acaba aksilik olurmu diye telaş içerisindeydik.Bu defansla işimiz çok zor her maç 5 gol atılamaz.Defans oyuncularımızın boyu kısa gibi geldi bana hiç kafa topu alamadılar.Neyse çeyrek finale çıktık gibi hayırlı olsun artık ...

jean

tam demistim bu maci rahat kazanacagiz yine zora soktuk buyuk ihtimal ceyrek finaldeyiz iyi oldu bu galibiyet hem rovansi aldik hemde devre arasi icin moral oldu

timofte

Maçı pek sık yapmadığım bir şekilde kapalı tribünden izledim.
Mesai saati olmasına rağmen beklenenden fazla sayıda taraftarımız tribündeki yerini aldı. Maç da karşılıklı ataklarla başladı. Bu arada zaman zaman defansta yaptığımız hatalar oldu.

Ancak takımın ligdeki sıkıntılı ve panikli havası bu maçta yoktu. Özellikle 32.dakikada Adnan'la golü de bulduktan sonra oyuncularımızın kendilerine güveninin daha da geldiğini gördük. Golün hemen ardından Celil'in düşürülmesiyle Kais'in penaltı kaçırması ise içimize bir sıkıntı soksa da 49.dakikada yine Adnan'ın kornerden sert gelen topa vurduğu kafa ile fark ikiye çıktı. Üçüncü golde ise ani çıktığımız atakta Celil topu soldan taşıdı Adnan'ı Adnan da Kais'i gördü. Kais her zamanki gibi şık plaseledi. Artık maçı kazanacağımıza tam olarak inanmıştık ki, gereksiz bir penaltı yaptırdık. Konya golü buldu. Ardından hakem Z.Önder İpek bir frikik uydurdu, ikinci Konya golü geldi. Rafael ile 4-2'yi bulduk. Celil soldan geldi, hızlı çıktı vuruşunda direkten dönen topu Rafael kafayla tamamladı. ama yine rahatlayamadık Bebe'nin golü geldi son beş dakikayı saymaya başladık. Kontraataktan Ayari 5.golümüzü attıktan az sonra maç bitti.

Maçın bitmesiyle birlikte saha karıştı. Bir Konyalı oyuncunun sağa sola koşturduğunu gördük. Polisler falan oyuncuların arasına girdi. Herhalde yenilgiyi hazmedemediler. Sahada neler olup bittiğini saghadakiler biliyordur. Pek anlaşılamadı bizden Kenan'ı Erdoğan Hoca ve Naci Pınar'ın zor zaptettiğini gördüm. Daha sonra oyuncularımız bu olayların stresini atarcasına tek tek tüm tirbünleri dolaşarak galibiyetin sevincini yaşadılar. Çok güzel görüntülerdi, galibiyeti özleyen Büyük taraftarımız da görülmeye değer bir coşku yaşadı. Tam bir kenetlenme yaşadık.

Galibiyet devre arasına moralli girmemizi sağladığı gibi Samsunsporumuza çeyrek finalin kapılarını açtı. Maçta Rafael, Celil ve Adnan'ın performansı dikkat çekerken savunma hataları ile orta sahadaki zaafiyet de açıkça görüldü. İnşallah devre arasında yapılmasını beklediğimiz isabetli transferle birlikte ligde kalma yolunda emin adımlar atar,  kupada da yolumuza sonuna kadar devam ederiz.

Saygılar.

ngonge

timofte yazın süper olmuş,
biz uzaktakiler için maçı özetlemişsin çok sağol. ben de netteki şu görüntüyü koymak istiyorum; çok şey anlatıyor, aslında arkadaşlık inanç takımda çok iyi. bunu da sanırım arıca nın motivasyonuna borçluyuz, tek eksik oyuncu kalitesi.
bir de serkan gene 80 de girmiş, acaba gidici mi? neden oynamıyor ?

bu arada alper nasıl performans sergiliyor? petkov un yerine 11 de başlamış?
ha bir de mustafa gene 90 dakika oynamış :idea:  :?:

ngonge

adnan
2 asist - 2 gol
muazzam performans

celil
2 asist -1 direkten dönen top- 1 penaltı
süper performans

kerem
3 gol
klasik performans  :D

timofte

sevgili ngonge sizlere bir parça olsun fikir vermek için yazıyorum, bunu yaptıysam ne mutlu, beğendiğine sevindim.
önce ben de serkan aykut'un ilk onbirde olmayışını yadırgadım ama sonra menajer ercan kol ve erdoğan hoca ile samimi sohbetlerini görünce taktik icabı oynatılmadığını düşündüm. yine de kalmasını isterim. bu arada görev aldığı kısa sürede canerden de teknik hareketler ve kritik anlarda sağduyulu davranışlar izledik. buna da ayrıca memnun oldum. bana göre alper çok kötü değildi, defansta birlikte oynadığı kenandan daha iyi oynadığını düşünüyorum. ancak çok uzaktan gördüğüm için alayamadım ama penaltıya neden olan sanırım oydu. çok gereksiz bir penaltı idi.  mustafa çiçek ilk onbirdeydi ve yine çok pas hatası yaptı üstelik bunlar kritik anlarda oldu. neyse ki bu defa gole neden olmadı sanırım. bu kadar şans verilip kendini bu kadar az geliştirebilmesini anlayamıyorum.

berusa55

timofte kardesim su samsunsporumuz:1 konyaspor:1 baslığını düzeltin yaaa!farketmiyor musunuz?

berusa55

oğuzhan55

Konyaspor karşısında alınan galibiyet takıma devre arasında olumlu etki yapar.Kendi sahamızda 3 gol yiyip 5 gol atmak zorunda kaldığımız bir maç gibi görünüyor.Devre arasında gereken yerlere yapılacak takviyelerle gol yeme sorunumuzu ortadan kaldırabilirsek ve bu golleride atmaya devam edersek düşme hattından kurtuluruz.Ama önce takviyeler yapılmalı.Aksi taktirde bu kadar yenen gole her zaman bu kadar karşılık vermeye gücümüz yetmeyebilir.

Kupa galibiyetiyle bizi sevindiren Samsunsporumuza teşekkürler.İnşallah 2. yarıda bunun devamını görürüz.