TK-D grubu | SAMSUNSPORUMUZ 5:3 Konya (resimler 9.sayfada)

Başlatan timofte, 18 Aralık 2005, 23:26:23

« önceki - sonraki »

timofte

her yıl aynı heyecan ve umutla kupayı takip ediyorum
ama 96'daki yarı finalden beri olmadı finale yaklaşamadık bir türlü
bu sene ligde fenayız ama ikinci yarı kadro güçlenecek transferleri bekliyoruz
iyi motivasyonla kupada bir şeyler yapabileceğimize, sınırlı sayıdaki maçlarda gösterilecek üst düzey performansla Avrupa'nın bu kısa yolunu zorlayabileceğimize inanıyorum
gruptaki en kritik maçımız konya ile.
kazanırsak büyük ihtimalle gruptan çıkacağız ve içeride oynuyoruz çarşamba günü işi gücü bırakıp stada koşacağız.

kupa bizim aşkımız..

Clint_Eastwood

Konya ile yapılacak kupa maçı gruptaki en kritik maç...Bu maçı 3 puan ile kapatırsak tur ilk 2'ye garanti gireriz diye düşünüyorum. Ama bazı korkularım da var...Örneğnin teknik heyet ve futbolcular kupaya ne kadar önem veriyor? Amaç ligde kalmak,kupa önemsiz diye düşünüyorlarsa gerçekten yazık. Bu durumu bazı taraftarlarda da gözlemledim... Ligde kalalım yeter diyorlar... Ama kupa yolu bize Avrupa yolunu açabilir...

Umarım Konya'yı yeneriz... 1996 da bıraktığımız yerden devam edelim ve alalım artık şu kupayı...  :wink:

timofte

Alıntı yapılan: "Clint_Eastwood"Ama bazı korkularım da var...Örneğnin teknik heyet ve futbolcular kupaya ne kadar önem veriyor? Amaç ligde kalmak,kupa önemsiz diye düşünüyorlarsa gerçekten yazık. Bu durumu bazı taraftarlarda da gözlemledim... Ligde kalalım yeter diyorlar... Ama kupa yolu bize Avrupa yolunu açabilir...

evet seninle aynı şekilde düşünüyorum..
ve benzer kaygılarım var kesinlikle çok ciddiye almalıyız

oğuzhan55

Kupadaki şansımızı zorlamalıyız.Kendi sahamızda oynayacak olduğumuz bu maçta saha avantajını kullanırsak maçı alırız.Konyasporla oynayacağımız bu maç bizim için kilit maç durumunda.Çünkü galibiyetle ayrılırsak bizim için kupada büyük bir avantaj olur.

jean

konyayi yendimi cikiyoruz zaten en azindan yenilmeyelim kupada ileri gidebiliriz bu maci alirsak tek mac performans iyi olacak goturecen isi hadi hayirlisi ben umitliyim bu yil

yaman55

jean

yaman55

Alıntı yapılan: "jean"radyo veriyormu maci bilen varmi

evet aynı saatte başlayan başka maçlarda varsa mutlaka verir

Shane_Falco

açık konuşmalıyım fazla ümidim yok maçtan keşke devre arasından sonra oynansaydıda transferleri yapabildikten sonra oynasaydık maçı ama şuan fazla ümidim yok evimizde oynamamız avantaj dicem ondanda korkuyorum avantajda degill ama çok önemli bi maç umarım futbolcular bizim için olmasa bile kendilerini pazarlamak için oynasalar barii konya da bu sıralar toparlandı iyi oynuyolar işimizz çok zor arkadaşlarr

bengülü

kesinlikle konyayı yeneceğiz ve grubtan çıkacağız ama kendi evimizde maç kazanamıyoruz bu da önemli şansızlığı kıracağız

bodensee55

beraber bitse bile yterli simdilik ama umraim maci lairiz ...ligtv maci veriyoru mu...satin almsid turkiye kupasi maclari....

jean

bodensee55

beşnumara

bu sezon evimizde maç almamız zor oluyor inşaallah ligin 2. yarısında bu tersine döner dönmesi de lazım bu maçı mutlaka almamız lazım :roll:

cem and naz55

inşallah kazanırız 1 0 olsun bizim olsun kazanırsak 100de1000 çıkarız