16.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ:1 Malatyaspor:2

Başlatan salihcakir, 05 Aralık 2005, 20:32:14

« önceki - sonraki »

salihcakir

bu hafta belki de geçen haftadan çok daha önemli bir maça çıkacağız. malatyaspor ertleme maçında ankaragücünü yenemedi. bu hafta aldığımız gençler galibiyetinin değer kazanması için bu maçı da kazanmalıyız. inşallah beklenen patlamayı bu hafta yapar ve malatyasporu rahat bir şekilde geçeriz. benim skor tahminim 3-1. hadi bakalım hayırlısı..

cem and naz55

samsundan artık hiçbir takım çıkamaz ilk kurbanımız malatya hadi SAMSUN

yirmiuc

timofte

Malatyaspor maçı çok önemli.
buna benzer kritik maçta sahamızda denizliye üç puan vererek hem rakibi ümitlendirmiş, hem de üç puandan olmuştuk. neyse ki ankaradaki maçlarda taraftarın da kendisine yakışan desteği vermesiyle puanları topladık ve kendimize geldik.

şimdi devre arasına daha rahat girmek için çok önemli bir maç daha oynayacağız. bu maçta taraftarın birleşme kararının ve camiamızın üzerindeki pozitif havanın meyve vereceğini ve kazanacağımızı sanıyorum. hem oyuncuların kendine güveni geldi, hem de samsun kamuoyu takımın zor durumunun farkına vardı. bu yüzden yüksek atmosferde oynanacak maçlarda rakip takımların Samsundan mutlu ayrılması eskisi kadar kolay olmayacak.
bu altı puanlık maçı da kazanmamız dileğiyle..

jean

aldigimiz galibiyet cok onemliydi simdi malatyanin kayisini yeyip haftayada diyarbakirin karpuzunu yararsak ikinci yariya rahat gireriz yapacagimiz tranferlerlede sikinti yasamayiz diye dusunuyorum zaten baskanda olumlu konusuyor bunun hakkinda haydi samsunsporum yap buyuklugunu yine

baha55

selam arkadaslar;   inşallah 6 puanlaık malatya maçınıda alırsa  gençler önündeki galıbıyetimizin önemi bir kaç daha artacak.....artık dönüşi yok kesin almamız lazımm.....sonuc  tahminim  
SSamsunsporumuzzz 2 --malatyaspor 0

yirmiuc

Forvetim

verilebilecek en kötü en talihsiz maçtı denizli maçı, artık içeride maç kaybetmek bizi zora sokar kesinlikle içerideki maçları almalıyız, hele ki bizim altımızda yada yakınımızda ki takımlardan. ayrıca maç biletleri indirimli olması lazım, gelen çok olsun stat dolmalı artık destek zamanıdır şimdi, davullar susmasın lütfen, tezahüratlar durmasın avaz avaz bağıralım kısılsın sesimiz Samsunum için nolur ki, maç kötü bile gitse 90 dk.desteğimizi esirgemeyelim, umutsuzluğa kapılmayalım hep ümitli ve ateşli olalım unutmayın biz bu takımda 12.futbolcuyuz.

55samsunlu55

İnşallah bir denizlispor kabusu daha yaşamayız. Adamlar sadece 8 gol atmışlar, 2 adedini bize olmak üzere...

ÇarŞamBaLı

bu macıda kazanırsak moral olarak duzelırız ve futbolculara hırs gelmıs olur gençlerbıorlığını yendık malatyayıda yenersek havamızı yakalamıs oluruz ınsallah yenerız 12. adam olmaya devam edeceğiz..

tankut

Malatya erteleme maçında ank.gücünü yenseydi işimiz daha kolay olacaktı.A.gücü maçında puan kaybeden malatya bizim maça daha çok asılacaktır. üstelik kadromuzda eksik ancak yinede bu maçı almamız şart diyorum. 1-1 berebere yada 2-1 alırız. Samsunumuzun düşmesini 4 gözle bekleyenler avuçlarını yalayacaklar. Başkentler düşmez.....Karadenizin Başkentine Antalyadan sevgiler.

55samsunlu55

Ümitler yeşermeye başladı. Hadi hayırlısı. 2-0 biz alırız diyorum. (İnşallah)

Amsterdamli

Bu maci mutlaka almamiz lagzim, alamasakta kesinlikle yenilmemeliyiz.

Tek korkum orta sahadan hem Marciel sakatligi yuzunden hemde Adnan cezasi yuzunden dusmesidir. Bu bizi nasil etkiler bilmiyorum ama bence defansif yonden sikinti yaratabilir.

bengülü

Bu maci mutlaka almamiz lagzim, alamasakta kesinlikle yenilmemeliyiz.

Tek korkum orta sahadan hem Marciel sakatligi yuzunden hemde Adnan cezasi yuzunden dusmesidir. Bu bizi nasil etkiler bilmiyorum ama bence defansif yonden sikinti yaratabilir.
**

haklısın gerçekten samsunspor güzel bir hava yakaladı malatya zor güçlü bir takım samsunspor seyircisi tribünleri dolduracaktır ve yeneceğiz başka çaresi yok    
HERŞEY SAMSUNSPOR İÇİN

Fecr_55

tahminim 2-0 alacagiz in$allah...mecburuz yenmeye...