15.Hafta | Gençlerbirliği 0-1 SAMSUNSPOR Gol:Kais Dk.19

Başlatan yaman55, 30 Kasım 2005, 03:59:48

« önceki - sonraki »

Vural temiz

bir samsunlu olarak, biraz realist olmam lazim... bence mac cok zor gececek ama, gönlüm isterki samsun bu maci alsin ve puan durmunu biraz da olsa düzeltsin.. en büyük samsun baska büyük yok!!! ama türkiye liginin kalitesini gecen haftalarda gördük.. bu gidisle avrupa birligi degil afrika birligine bile zor gireriz... ama, avrupa birligini kim istiyorki zaten? biz asyaliyiz.. biz aslinda asya birligi kurmaliyiz! bide champions league degilde, asya ligi kurup bütün kupalrida biz kaldiralim... cünkü avrupada gücsüz kaliyoruz.. nasil bi fikir ama?

jean

vuarl temiz kardesim politikayi karistirmayalim lutfen gecende bu yuzden bir abimizin uyeligini iptal oldu birakalim politikayi samsunspora devam

samsunlu_gencler

Kırmızı beyazlı otorite

kardeşler içime doğuyor. yeneceğiz bu sefer 1-0 gol dk90 Musa

supporter

10.dakikada gençler 10 kişi kaldı.
bu maçı kazanmalıyız. marciel sakatlandı yerine muhammet şeker girdi
marciel'i sakatlayan ayman atıldı..
tribünde "samsun gol gol" sesleri helal olsun bu büyük taraftara!!

salihcakir

lig tv muhabirine gore aymanın kırmızı gordugu pozisyonda marciel'in ayağı kırılmış..çok üzgünüm..

salihcakir

supporter

Marciel'in durumunu Trt spikeri söylememişti
ben de üzüldüm bu habere sahanın o olayın ardından karıştığını söylemişti spiker..

şu an tekrar bizim maça bağlandılar. sürekli taraftarımızın sesi yankılanıyor. şu an 28.dakika. 19.dakikada kais'in attığı golle öndeyiz!!

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "samsunkopat"lig tv muhabirine gore aymanın kırmızı gordugu pozisyonda marciel'in ayağı kırılmış..çok üzgünüm..

Yazik oldu, insallah dogru degildir ama radyo'dan ciddi bir durum olduguda belliydi.

Tribunden sesler geliyor gercekten helal olsun, bizim bile radyo'dan mac dinleme hevesimiz artiyor bu sayede. Dahada iyi olacagiz, forza samsunspor!!!

salihcakir

bir diğer haberde o pozisyonda sahaya giren caner de kırmızı kart görmüş. anladığım kadarıyla aymanın o terbiyesizliğinden sonra caner saha kenarından pozisyona dahil oldu ve kırmızı gördü.

samsunlu_gencler

supporter

Alıntı yapılan: "samsunkopat"bir diğer haberde o pozisyonda sahaya giren caner de kırmızı kart görmüş. anladığım kadarıyla aymanın o terbiyesizliğinden sonra caner saha kenarından pozisyona dahil oldu ve kırmızı gördü.

trt oyuncunun adını vermemişti o da dışarıda dedi
ama kırmızı gördüğünü duymamıştım.
marciel çok gayretli ve iyiniyetli bir oyuncu idi üzülmemek elde değil.  :?

salihcakir

evet marciel orta alanda tam bir dinamo olmuştu. adnanı da rahatlatmıştı. orta alandaki teknik kapasitemiz de yükselten bir isimdi. çok kötü çok kötü bir haber. sezonun ikinci yarısında çok daha etkili olacağını düşünüyordum..inşallah kısa sürede iyileşir. çok da gençti. bu dahada üzücü bir durum. hem kendisi hem de bizim için.

Amsterdamli

Caner'in kirmizi kart gormeside kotu oldu, forvet yok zaten. Ilerliyen dakikalarda maci zorlamak zorunda kalmayiz umarim. Su Murat Sozkesen'de halen iyilesmedi degilmi. Erene'de sans verilmiyor zaten. Serkan kadro disi.

ugrasfaruk55