7.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ : 1 - Galatasaray: 2

Başlatan kral55, 19 Eylül 2005, 21:25:34

« önceki - sonraki »

cem and naz55

kondusyon olarak çok kötüydük 2.yarı resmen döküldük yanlız arıca bu takımı toplar

tuzlalı

İyi bir fırsattı değerlendiremedik. Gs.yi bu kadar rahat yenebileceğimiz bir maç daha olmaz heralde. Eksik oyuncularının çokluğu da etkiledi belki ama adamlar gerçekten kötü oynadılar. Bu oyunla ancak bizim gibi hovarda takımlara karşı kazanırlar. Takımda ikinci yarı disiplin diye birşey kalmadı. Oyunun skorunun, şeklinin hiç önemli olmadığı 3 oyuncu değişiklik hakkımızıda bu hakkı kullanmış olmak için yaptık. Keşke yapmasaydık ayrı konu tabii. Bazı futbolcuları bu tip istanbul takımlarıyla oynanan maçlar bile artık heyecanlandırmıyorsa demekki unlarını eleyip işlerini bitirmişler diye düşünüyorum.

ngonge

AlıntıGalatasaray karşısında yenen ikinci golde hatasının olduğunu söyleyen Kenan, " Bana karşı yapılan eleştirilerde günah keçisi olarak ilan edildim. Suç sadece bende değil. Sezon öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirmedik. Kondisyon eksikliğimiz var. Ama üç hafta sonra siz beni görün. Ben 6 yıldır bu kulüpteyim. Hiç bu kadar eleştirilmedim. Kupa maçında kötü muydum? Ankaraspor maçında kötü muydum? Bir futbolcu maç sonunda bu şekilde eleştirilemez" Kenan, "Kondisyon eksikliği ve iyi çalışamamamızdan dolayı bir formsuzluk var. Kuvvetimiz yok. 50. dakikadan sonra oyundan düşüyoruz. Takım olarak hepimizde bu var. Tek başıma takımı kurtaramam ki. Takımı 11 kişi de iyi olursa kurtarır. Kötü sonuçların faturası bana kesilmemeli." dedi.

kral55

Bende bu işi anlamış eğilim.Norveç liginde küme düşmeye oynayan bir takıma elenip ülkemizi rezil eden bir takım bizim sahada gelip bizi nasıl yeniyor.Çok yazık oldu Samsunsporun galatasaraya yenilmesi bugünki maçı seyrettikten sonra  beni üzdü.

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "ngonge"
AlıntıGalatasaray karşısında yenen ikinci golde hatasının olduğunu söyleyen Kenan, " Bana karşı yapılan eleştirilerde günah keçisi olarak ilan edildim. Suç sadece bende değil. Sezon öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirmedik. Kondisyon eksikliğimiz var. Ama üç hafta sonra siz beni görün. Ben 6 yıldır bu kulüpteyim. Hiç bu kadar eleştirilmedim. Kupa maçında kötü muydum? Ankaraspor maçında kötü muydum? Bir futbolcu maç sonunda bu şekilde eleştirilemez" Kenan, "Kondisyon eksikliği ve iyi çalışamamamızdan dolayı bir formsuzluk var. Kuvvetimiz yok. 50. dakikadan sonra oyundan düşüyoruz. Takım olarak hepimizde bu var. Tek başıma takımı kurtaramam ki. Takımı 11 kişi de iyi olursa kurtarır. Kötü sonuçların faturası bana kesilmemeli." dedi.

Kenan yaptigi bu aciklama ile Saban Yildirimín takimi cok kotu calistirdigini soyluyor. Iyi bir hazirlik donemi belki taktik ve takim uyumu olarak yapilmamis olabilir ama kondisyon yuklemek kampta hangi futbolcularin bulunduguna bakmaz.

Saban Yildirim Manisa macindan sonra soyunma odasinda istifasini acikladiginda Kenan hocasinin gitmesine izin vermemisti diye bir yazi okuduydum. Madem takimi bukadar kotu calistirmis bu hoca neden kendini yirtmis gitmesin diye?

Birde su varki Kenan 6 yildir bu takimda oynuyorsa hep ilk 11´de oynadi, madem performansinda dusukluk var ozaman 3 hafta onun formunu bulmasini bekliyemeyiz ve bu arada yedekte oturmasi gerekir ve baska futbolcuya sans verilir.

Tromso´yu kendi sahasinda yenemeyen bir kulube yenildigimiz icin bende cok uzgunum ama bizim takiminda daha birkac firin ekmek yemesi lagzim. Bende Erdogan hocaya guveniyorum.