5.hafta Samsunsporumuz 1-1 V.Manisaspor

Başlatan yaman55, 02 Eylül 2005, 15:21:58

« önceki - sonraki »

yaman55

Fecr_55

ben fazla ümitlenmeden en kötü ihtimal beraberlik diyorum...kazanmak icin sahaya cikmazsak en kötü sonuclarla stadi terketmeye hazir olmamiz gerekiyor...

fatih55

karşımızdaki  hangi takım  olursa  olsun SAMSUNSPORherzaman  yener. yeterki  destekleyelim  gönülden   isteyelim.
YENECEGİZ.

Bafralı

Rakibin çok kaliteli yabancıları var. Sparta prag'dan aldıkları meduna 3 hafta ceza yediği için maçta yok.
1-1 veya 2-1 yeneriz diyorum.

curva55

Bu maçı mecbur alamamız lazım yoksa çok kötü olur.Çünkü ondan sonraki maçlar tese,bejeke ve gayse
olucağı için mecbur puan almamaız lazım.

Shane_Falco

3 tane atarızda 4 tane yemezsek puan alırız :D

tuzlalı

Normal değil anormal şartlarda bile kazanmamız gereken bir maç daha. İnşallah kazanırız. Brezilyalıların performansını da merak ediyorum açıkçası. Artık şu kara bulutları üzerimizden atmak için iyi bir galibiyetten başka çıkar yol yok

cem and naz55

inşallah dönüşümüz bu maçla muhteşem olacak

baha55

arkadaslar bence bu maç samsunspor un kader maçıdır.daha erken falandiyeceksiniz de samsunspor bu maçı alamzsa ligde kalmak hayallere mucizelere kalabilir..ikili averajın oldugu liğimizde ligden düşme mücadelesinde çekişecegimiz rakipleimizden biri olan sivasa yen,ildik vestelede yenilirsek eger  işimiz çok zor olurr...ama inşallah alıcaz buseferr

lucapicola

Bu maçı alacağımız sanki içime doğdu.Artık yeter canım evimizdede galip gelemiceksek ,daha neler yani.
1-0 olsun bizim olsun

roligan

Hiç istemiyoruz ama galibiyet dışında bir sonuç halinde Şaban Yıldırım kesin gider. Haydi Şaban hoca, hem takımını hem de kendini kurtar!

radikal-fma

4-2 kazanacağız ama bu iyi yolda anlamına gelmeyecek. çünkü Vestel Manisa süper lige daha hazır değil

kral55

Bence 2-2 biter.İnşallah yanılırım ve galip geliriz.

beşnumara

3-1 diyorum başka da bir şey demiyorum :lol:

ngonge

bir gazetede,hocanın son şansı olduğu,kötü bir sonuç halinde gönderileceği hatta yönetimin isimlerle temeasa geçtiği belirtiliyordu.adı geçen şahıs ta erdoğan arıca.evet gene tekrar arıca.umarım böyle bir şey olmaz.
anlamadığım ikinci bir nokta da niye tekrar tekrar aynı isimler  :?