4.hafta | Fenerbahçe 5-2 SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan yaman55, 21 Ağustos 2005, 12:12:03

« önceki - sonraki »

Bafralı

Yine herzamanki gibi katı savunma ile başlarız maça.
İvanov da olmadığı için tek forvet oynarız bence. 5-4-1 veya 4-5-1. feneri üstümüze çekip kontra atak yaparız.
Geçen sene fener kapalı defans yapan takımlara karşı zorlandı. Bu sene de pek bişey değişmez heralde.
2-0 demiştim. Şunu 3-1 yapalım. Ligde 3 hafta içinde en çok gol atan takımlar arasındayız. Yine atarız bence.

salihcakir

yani bu kez inşallah yanılmam ama içimden bir şey 2-1 kazanacağız merak etme diye bağırıyor bir kaç gündür..

yönetici

fb taraftarının yazıştığı antu.com forumunda ve diğer birçok forumda Samsunsporumuzu küçümseyen yorumlar yapılıyor. buna son derece öfkelenmekle birlikte "bizi bu kadar hafife aldıktan sonra" kötü bir skor alırlarsa düşecekleri durumu da merak etmiyor değilim.

Samsunsporumuz en umulmadık zamanlarda çok iyi skorlar almış bir takım. bu kadar hafife alınmaya da gelemeyiz. inşallah kimsenin ummadığı bir sonuç çıkarırız oradan.

timofte

AlıntıSaygıdeğer Samsunspor Yetkilileri,

Samsunsporumuzu bu zorlu F.Bahçe deplasmanında yalnız bırakmamak için tribündeki yerimizi almak istiyoruz. Kendi imkanlarımızla stadyumdaki yerimizi alacağız. Ancak bir sorunla karşılaşmamak için bunun teyid olunmasını bekliyoruz.

Üç kulübün kendi aralarında anlaşmaları sonucu deplasman taraftarını stadyumlara almama yolundaki kararları yüzünden 2001 yılında Samsunspor taraftarının G.Saray kulübü tarafından Ali Sami Yen Stadı'na alınmadığını ve geri çevrilişimizi unutabilmiş değiliz. Bu sezon öncesinde de bu kulüpler kendi aralarında bağlayıcı bir karar aldılar ve birbirlerine deplasman taraftarı almama sözü verdiler. Bir anlaşma sadece onun tarfalarını bağlar, ancak G.Saray kulübü bu sezon da Konyaspor taraftarını Ali Sami Yen stadı'na almamıştır.

Herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmamak, İstanbul deplasmanında maç izlemenin mali külfeti de dikkate alındığında bizler için son derece önemlidir. Bu konuda ilginizi bizlerden esirgememenizi dileriz.

Bir grup Samsunspor Taraftarı adına

kulübe şöyle bir mail gönderdim. umarım net bir cevap alınabilir.

samsunlu_gencler

samsunlu gencler olarak 50 kişi macta olacagız.insallah stada girememe gibi bir problem yasamayız.yoksa isyan cıkartırız :D

jean

cok uzulerek soyluyorum ama bu mactan hic umudum yok ama beni tesseli eden su gecen yıl galatasarayı yendigimiz zamanda aynı duyguyu paylasıyordun kuzeniminde aynı saatte nisanı var mecbur kacıp maca bakacagım

timofte

F.Bahçe Maçının Hakemi Açıklandı
Türkcell Süper Ligi'nin 4. haftasında görev yapacak hakemler açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Samsunsporumuzun, Türkcell Süper Ligi'nin 4. haftasında, 27 Ağustos Cumartesi günü, saat 20:00'de, İstanbul Şükrü Saracoğlu Stadı'nda, F.Bahçe ile yapacağı maçın hakemi, Bülent Demirlek. Bu zorlu mücadelede Demirlek'in yardımcılıklarını, Mustafa Emre Eyisoy ile Ufuk Şepik yapacaklar.

supporter

gözlerimiz lig tv de izlerken samsunspor taraftarını arayacak. inşallah bir gol atarız da lig tv bizim taraftarı mecburen çeker.
serkan aykut'tan gol bekliyoruz bu sefer şöyle işe yarayacak türden

samsunlu_gencler

bjk macında ordaydık bir kere bile tv den goremedim zaten 200 kişidik.bi dişi kartallı bi kız wardı 10 dk gostermişler banttan izlemiştim

isko 555

fenerbahçe maçında tribünde olmalı ve iyi günde kötü günde klube nasıl sahip çıkıldığuını herkese göstermeliyiz..gelenlere selam olsun

salihcakir

biraz evvel stadı aradım. bize telsim tribününden yer ayrılmış. biletlerimiz biletixlerde 22 milyon stadda galiba 20 milyon. bu arada hakem demirlek geçen sene çok beğendiğim bir hakemdi;hakemden yana çok fazla bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum.

salihcakir

bu arada maç biltleri staddaki gişeler tadilatta olduğu için sadece biletixlerden satılıyormus. o nedenle stada gelmeden biletleri kadıköydfen almak daha mantıklı olacaktır. maça gelecek arkadaşlar için de hemen söyleyeyim en uygun biletiz gişesi kadıköydeki eminönü iskelesinin içideki gişeler..buradan biletler alınıp stada öyle çıkmak daha mantıklı. herkesi bekliyoruz. bu önemli maçta 50 bin kişinin arasında samsunsporumuzu asla sahipsiz bırakmayacağız..

samsunlu_gencler

timofte

az önce sevgili samsunkopat ve istanbul tuzladan samsunsporlu arkadaşlarla beraber biletimizi (eminönü iskelesi biletix gişelerinden) aldık maç saatini bekliyoruz.
inşallah Samsunsporumuz iyi bir sonuç alır.

curva55

herkes yavaş yavaş geçmeye başladı kadiköy tarafına yine en son biz kalıcaz :D