4.hafta | Fenerbahçe 5-2 SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan yaman55, 21 Ağustos 2005, 12:12:03

« önceki - sonraki »

bengülü

curva55

geçen sene 69 milyondu bu sene daha ii. :wink:

55samsunlu55

ilk kez samsunspor taraftarını bu kadar ümitsiz görüyorum. umarım maçtan sonra tedirginlikler, yerini ümitlere bırakır. umarım artık karadenizin incisi şu şehrin takımı için birileri bir şeyler yapmaya karar verirler.

timofte

Alıntı yapılan: "samsunkopat"tabi ki bende allahtan bir şey olmazsa gelicem..
saat 17 de haldun taner sahnesinin önünde buluşalım diyorum..cevaplarınızı bekliyorum..

olabilir benim açımdan son anda bir durum çıkarsa da haber veririm.
bu arada samsunspor taraftarına yer ayrılması konusunda bir sorunla karşılaşmayacağımızı netleştirebilirsek iyi olur.

curva55

yerimiz skorbord yanı 300 küsür kişilk fena bir yer diil.

timofte

Alıntı yapılan: "curva55"yerimiz skorbord yanı 300 küsür kişilk fena bir yer diil.

bize yer ayrıldığı kesinse baya rahatlatıcı bir haber olacak benim açımdan. üç takım 4 sene önce kendi aralarında anlaşmışlar, sonra Gs maçına bizi almamışlardı. kendi aralarında yaptıkları anlaşma bizi de bağlamıştı. bu sefer öyle bir rezillik çekmekten nedense hala çekiniyorum.

curva55

evet galatasaray maçını hatırlıyorum ama onda biletx'inde hatasıda vardı.Bu sene bir şey olucağını zannetmiyorum çünkü fener nede olsa "dünya takımı"oldu!!!

yaman55

Alıntı yapılan: "timofte"
Alıntı yapılan: "curva55"yerimiz skorbord yanı 300 küsür kişilk fena bir yer diil.

bize yer ayrıldığı kesinse baya rahatlatıcı bir haber olacak benim açımdan. üç takım 4 sene önce kendi aralarında anlaşmışlar, sonra Gs maçına bizi almamışlardı. kendi aralarında yaptıkları anlaşma bizi de bağlamıştı. bu sefer öyle bir rezillik çekmekten nedense hala çekiniyorum.

evet samsundan gelmiştik arkadaşla kapıda kalmıştık ona mı üzülelim 4-1 yenildiğimizemi kötü bir gündü

Shane_Falco

Kafadan 3 yedigimiz var söliyim ben size bu sene oynadıgımız futboldan cacık olmaz fener bize 3 de atabilir 5 de atabilir kazanmamıza ihmal vermiyorum bi sonraki haftaya bakalım bence bu arada unnuttum ya 5. hafta kiminle oynuyoruz

samsunlu_gencler

elimizden gelen destegi wercez herkes umutsuz ama bence yeneceiz:d

curva55

inşallah senin dediğin gibi olur ama zor.

sejoe

gerçekçi olmak gerekirse bu futbolla feneri yenmemiz mucize olur.Ama bu ligde mucizeler yaratan tek takımın da samsunsporumuz olduğunu unutmamak gerek(bkz geçen seneki maç sonuçları,öyle maçları kazandık öyle maçları kaybettik ki) :D .

Bafralı

19 yıldır istanbulda fenere karşı kazanmamışız.
Yine glenek bozulmaz ve kaybederiz sanıyorum. Ama fark yemeyiz. 2-0 falan biter.
Rakipte Anelka iyileşmiş oynayacakmış. Kalelerinde büyük ihtimal volkan olacak. Tuncay ve servet yok.

yirmiuc

curva55

Anelkanın olmaması tabi bizim için iyi ama yinede çok zor bir maç olucak.