Halk gazetesi M.Teoman TAŞ köşesi..

Başlatan Sadece Samsunspor, 01 Kasım 2007, 18:17:34

« önceki - sonraki »

ender

teomanin sitedeki yazilarini zevkle okuyordum zaten kendisinede soylemistim bunu.simdi daha genis kitle faydalanabilecek.tebrik ediyorum teoman.

maraton

sevgili kardeşimi yakından tanıma şerefini yaşamış biri olarak birazdan yazacaklarımı heryerde savunurum.. kendimi bildim bileli samsunsporluyum stadta,deplasmanda,gurbette,kongrede.. paramla zamanımla;karımla ailemle tartışıp yağmurda çamurda bu takıma elimden geldiğince destek verdim.. ama bana bu takımın en iyi ve sadık taraftarı kim deseler terettütsüz teo derim.. bu alemde samsunspor taraftarının sesi olacak tek kişidir ve hep dosdoğrudur.. asker ocağında bile kardeşimle samsunspor kavgası verdik adam komutan momutan demedi...merak etmesin kimse teo üç beş çapulcuya meydanı bırakmaz.. arkandayım kardeşim sadece yüreğinle yaz duysun alem sesimizi

merkez

Gerek beyefendi kişiliği gerekse Samsunspor sevdası ile takdir ettiğim kardeşime başarılar dilerim.

Sempatik Bengülü

Tribün_ali

Tanımıyorum ama herkez bu kadar övdügüne göre iyi bir samsunsporlu abicim bazi kendini yazar sanan bozuntulara ögret yazarlıgı başarılar sana

celebi

Alıntı yapılan: "Tribün_ali"Tanımıyorum ama herkez bu kadar övdügüne göre iyi bir samsunsporlu abicim bazi kendini yazar sanan bozuntulara ögret yazarlıgı başarılar sana

Tebrik ederim Teoman bey, kalemine ve zihnine kuvvet  :wink:

kavaklı55

Teoman her şeyden önce Samsun sevdalısı bir arkadaşımızdır. İnsanların olmazsa olmazları olan aile ortamı, annelerin yaptığı güzel yemekler bunları elinin tersiyle itebilen teksevda Samsunluluk ve Samsunspor sevdasıdır arkadaşlar. Çoğumuzun bu olgulardan vazgeçemeyeceği de aşikardır. Dolayısıyla Teoman arkadaşımızın yüreği sözde yazarların kalemine karşı her zaman galip gelecektir. seni kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

beşnumara

sevgili timofte abimizin yazılarını sitede özellikle maç sonrası gözlemlerini zevkle okuyorum.futbolu ve samsunsporu iyi bilen ve özellikle samsunsporluluğu çok iyi olan bir abimiz.hayırlı olsun BAŞARILAR...

erkan55

teoman abi bir dorum olacak yazlarin haftada bir mi cikacak?

jean

bu hafta goremedim hangi gunler yaziyon teoman abi

timofte

Arkadaşlar iyi niyetiniz için hepinize tek tek teşekkürler, ilk yazı Perşembe çıkmıştı,
Bu hafta Çarşamba çıktı ve bundan sonra her hafta Çarşamba olarak devam edecek..

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "timofte"Arkadaşlar iyi niyetiniz için hepinize tek tek teşekkürler, ilk yazı Perşembe çıkmıştı,
Bu hafta Çarşamba çıktı ve bundan sonra her hafta Çarşamba olarak devam edecek..

abi bilmiyorum doğru olur mu ama mesala yazında futbolcuların o maçta nasıl oynadıklarını yazsan veya forumdan alıntılar yapsan futbolcular hakkında  :wink:  benim görüşüm bu - olursa iyi olur derim ama en iyisini sen bilirsin

mehmet yılmaz

Futbol Medyada bu başlığı  gördüm ve hepsini okuyup iyice hüzünlendim. Olmadı be Teoman, ne çok şey yarım kaldı... Hiç olmadı!  :(

Sadece Samsunspor

en son mesajıda ben yazmışım offf yaa off teoman abi  :'( :'( :'(

jean

insalnlar oldumu isimleri ile kalirlar teoman abi bunu basarabilen kisler arasina girdi mekani cennet olsun