2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

evolution55

Hoca ptesi aramıza katılanlar olacak diye açıklama yapmış, bekliyoruz bakalım 😎

Shane_Falco

Alıntı yapılan: _SoN_ - 29 Ağustos 2020, 14:00:32Takım komple gider Ercan gönderilmez, bende bu şekilde düşünüyorum. Ercan bizim takımın duruşudur.

Abartı bir söylem.

beşnumara

Kevin Boli'de ısrar edildi ve anlaşıldığı yazılıyor. Yabancı hakkımızın ikisini stopere kullandık.
Umarım beklenen verimi alırız.

_SoN_

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 30 Ağustos 2020, 19:47:06Abartı bir söylem.

Tabiki abarttım, ama anlatmak istediğim açık, Ercan'ın dışında içimizden, hemşerimiz, gerektiğinde yedek bekleyip bile takımın güler yüzü,efendisi olan, gerektiğinde hiç gocunmadan!! sol bekte, gerektiğinde ön liborada, gerektiğinde ileride kafa golü arayan, tekmeye kafa atan, anlı açılasa, kolu kırılsada terinin son damlasına kadar akıtacağına inandığımız kadromuzda kaç kişi var? Geçen senenin sakatlıkların üst üste geldiği ve en önemli maçlara denk geldiğimiz dönemde, oyuna girip elinden geleni nasıl yaptığını, Hocanın ve bizlerin övgüsünü haklı olarak nasıl aldığını hepimiz biliyoruz. Bu tarz futbolcuların takımdan kolay kolay gönderileceğini sanmıyorum, yanılıp yanılmadığım kısa süre içinde çıkacaktır ortaya. Yanılırsam da açık söylim üzülürüm. Gönderilmemesi lazım . Takımda kalmayı sonuna kadar hakediyor.

minci

Bir bacağı olmasa dahi takımda hatta kadroda tutulması gereken bir oyuncu. Bunu çok hakediyor. Eğer camia olarak vefaya inanıyorsak bunu yapmamız lazım hatta aynı şeyler Erkam için de yapılmalı. Bunu sevgili başkanımız uygulayarak zaten gösterdi. Bu tip insanlara herkesin sahip çıkması gerekiyor. Böylesi insanlardan takım içerisinde kaç kişi bulabilirsiniz?

ask55

Kevin Boli gelirse 7. stoperimiz olacak.
Halbuki mevcut stoperler yeterdi diyesim geliyor.
Eskiden olsa bir sürü sallardım ama başkan ve hoca açıkçası rahatlatıyor.
Demekki eldekilerden memnun değiller.
Belki de takasta kullanılacaklar.
Hayırlısı olsun.

Sol bek ve iki santrafor transferi yapmak şart.
Ahmethan Köse'yi beğenmiyorum ve iki santrafor şart diyorum.

KocumVolkan

Yabancı forvetten çok onun yedeği olacak yerli forveti merak ediyorum ben. Acaba kimle görüşüyorlar hiç dedikodu da yok?

SSKLA

Bursa'nın dar durumunda biraz sırtlanlık olur belki ama Kubilay Kanatsızkuş iyi bir yedek olabilir.

s_uzunkaya

kevin boli geldi herhalde. yabancı hakkımız 5+1 mi bizim arkadaşlar?

ask55

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 01 Eylül 2020, 15:33:33kevin boli geldi herhalde. yabancı hakkımız 5+1 mi bizim arkadaşlar?
10 yabancı alabılıyormusuz.
5'i sahada 1'i klubede 4'ü tribünde.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 01 Eylül 2020, 15:17:52Yabancı forvetten çok onun yedeği olacak yerli forveti merak ediyorum ben. Acaba kimle görüşüyorlar hiç dedikodu da yok?

Ahmethan'ın kamp performansı ve hazırlık maçlarındaki performansı iyi olursa yedek forvet olarak onunla devam edebilirler. Hakeza ts maçında Ahmethan iyiydi.

muzaffer4

Kızılyıldızdan Forvet Antonio manuel fernandes mendes(Tomane) transferi olabilir.

Ayberk

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 01 Eylül 2020, 15:54:16Ahmethan'ın kamp performansı ve hazırlık maçlarındaki performansı iyi olursa yedek forvet olarak onunla devam edebilirler. Hakeza ts maçında Ahmethan iyiydi.

Tek yedek kurtarmaz bence

Shane_Falco

SSKLA

Başkanın bahsettiği forveti buldum. Gerçi haber gaztesi de yazmış ama onlar saçma bir tahmin yolu ile bulmuş.

15 eylül günü oynanan maçlar
Kiev-az, paok-benfica, gent-rapid wien.

2. Ön eleme oynayan takımlar: az,paok,rapid vien

Bu takımlardan santraforu gol atmış tek takım rapid wien. O golcü de Ercan Kara. 24 yaşında 192 boyunda. Ancak adı yanıltmasın sanırım Türk pasaportu yok.