23- Ahmet Arı

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 22:57:46

« önceki - sonraki »

minci

Alıntı yapılan: muhalif - 22 Ekim 2012, 22:55:50
an itibariyle atakumda kari kovaliyo
Yazık çok yazık. :( :rulet: :(

Serkan

Alıntı yapılan: muhalif - 22 Ekim 2012, 22:55:50
an itibariyle atakumda kari kovaliyo

resim alsana ahmet.

Theofanis Gekas

karıda kovalasın işinide yapsın  :kanka:

samsunsporlu1994

Ligin yarısı bitmiş Ahmet Arı kadroya girecekte oynayacakta biz göreceğiz. Bu adamlardan Samsunspor'a fayda gelmez.

Sioux

Adana 18'ine girmiş. İlk 3 maç cezalıydı, bolu maçında 15 dk. oynadı. 4 eylül kupa maçında yan gelip yattı, ciddiyetsizdi. ondan sonra kendini gecelere saldı. karılarla içip, yatıp, kalkmaya başladı. bence çok yetenekli ama kafası çalışmayan birisi. az top oynasa bize de faydası olur, önemli yerlere gelir. yönetim hemen gereğini yaptı, cezasını kesti. Samsunspor'un büyüklüğünü anladı. şimdi açık kapatma zamanı, çalışsın, basarılı olsun.

5trawberry

03 Kasım 2012, 17:09:05 #80 Son düzenlenme: 18 Mart 2013, 23:15:39 5trawberry
Sana futbolcu mu diyorlar şimdi bu piyasada ?

Kaya

Kötü oynasın,kafası başka yerde olsun ama bi şekilde idare edilip sahada olsun..Oyunun şeklini değiştirebilecek Musa Sinan'dan sonra tek isim bana göre..

Sioux

10 dakika süre alıyor, ne yapabilir o zaman zarfında? Hocam, Şenol çıkınca yerine İlyas mı girer? Koy şu çocuğu oyuna da yapsın bir şeyler.

cgr

Urfa maçında 11'de başlamalı. O zaman karar verilebilir iyi mi kötü mü diye. Ama ben ilk günden beri verim alacağımızı düşünüyorum.

ibrakadabra55

Bu maçta bana kalırsa iyiydi en azından istekliydi.

cgr

Kesinlikle urfa maçının en etkili oyuncusuydu. Tebrikler Arı

feticalik

Tebrikler Ahmet Arı. Gerçekten Hırslı ve Mücadeleciydin. Umarım İlk 11'i Kapmışsındır.

teksas3455

On numara beş yıldız  >l< >l< >l< >l< >l< >l<

Desiqner

Ahmet birkaç hafta 11 çıkarsa takıma çok şey katacak gibi.Hırsını kaybetmez İnşallah...

özkan

bu zamana kadar bu adamı hazır hale getirmemek kimin kabahati acaba ?