Teknik Direktör | Mesut Bakkal

Başlatan Kaya, 27 Ocak 2012, 17:01:49

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: ##kdc## - 27 Ocak 2012, 19:44:00
Bugünlerde okulda hocalarımla aram pek iyi değil, Size hocam diyebilir miyim  :'(
samsunspor_x Hayırlı olsun in
ş..

ne cingen adamsın la..

engin55

samuray

hayırlısı olsun takımımıza inşallah en kısa sürede adaptasyon sağlar başarılı olur (benim şahsi görüşümldür bana kalsa dilmen hocayla yolumuza devam etmekten yanaydı takımı tanıyor şehri tanıyor kulübü tanıyor kısacası adaptasyon sorunu yaşamazdı ha keza futbolcuları oyun yapıların tanıyor )

SametYılmaz55

hayırlı uğurlu olsun Samsunspor'umuza.inşallah bir an önce yükselişe geçeriz hocamızla beraber

brigand

Hayırlı olsun camiamıza. İyi tercih bence. En azından bu durumda en iyisi oldu.

europe_55

Camiamiza hayirli olsun...

Insallah cok basarili olursun Mesut hoca...

kumköylü ahmet

ses gelsin dersen direk mallazarla dominuquezi yolla hocaa hatta deki nerden geldiiiizla siz de  :D

saim55

samsunluhakan

tüm samsunspor camiamıza hayırlı ugurlu olsun inşallah mesut bir şekilde ligi bitiririz.

fanatik samsunsporlu

Stoper

Alıntı1964 doğumlu olan teknik direktör, Kırıkkalede doğdu. 1978 yılında Kırıkkalespor alt yapısında futbol oynamaya başladı. 1982-1994 yılları arasında profosyonel olarak Denizlispor'da oynamaya başladı. Futbol hayatı boyunca 5 kez mili forma giydi.

Teknik direktörlük kariyerine sırasıyla; Denizlispor alt yapısı Gençlerbirliği, Gaziantepspor, Denizlispor, Manisaspor, Sivasspor, Ankaragücü'nü çalıştırdı. Son olarak Samsunspor ile anlaştı.

Teknik direktörlük kariyerinde çalıştırdığı takımların arasından en iyi dönemini 2005-2006 sezonunda Gençlerbirliği ile anlaştığı dönemde, 30 maçta 14 galibiyet 7 beraberlik 9 mağlubiyet alarak 2005-2006 sezonunda ligi 6.sırada bitirmiştir.

FaTiH_HaN

İnşallah elinde sihirli bir değnek vardır Mesut Hoca!

SSKLA

Ankara da olduğum için maçı lig tvden izliyordum, 4. golden sonra mesut hoca sinirlendi paltosunu giyip gitti.

AhmetDenizci

Mesut Hoca bir şeyler yap, çıkar bizi bu girdaptan!

55__Gurbet__55

Allah yardimicin olsun Mesut Hoca.