STSL 2011-2012/ 11.Hafta | Bursaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 05 Kasım 2011, 08:32:37

« önceki - sonraki »

Sercan

yenilsek bile önümüzdeki maçlara bakacağız, çünkü bizler önümüzdeki maçlarda da SADECE SAMSUNSPORLUYUZ!..

celebi

Alıntı yapılan: Sercan - 07 Kasım 2011, 13:36:54
yenilsek bile önümüzdeki maçlara bakacağız, çünkü bizler önümüzdeki maçlarda da SADECE SAMSUNSPORLUYUZ!..

aktılmakla birlikte kardeşim puan tablosuna bakıyoruz ara sıra canımızıda sıkmıyor değil hani:( :(

cembaba

2 galibiyet bizi 10. luğa taşır. Önemli olan 2-3 maç galip gelmek.

Bizim Market

Alıntı yapılan: CemBaba - 07 Kasım 2011, 13:50:21
2 galibiyet bizi 10. luğa taşır. Önemli olan 2-3 maç galip gelmek.

cem oda hikmet karamanın gelmesınle olur

isyan

Kalan 7 macin 5 ini kazanacagimizi düsünüyorum

jean

kazim baskanin o kadar cabuk birakabilecegini tahmin etmiyorum 12 trilyon cebinden para verdigini duydum almadan kolay kolay birakacagini sanmam

Desiqner

Kalan 7 maçtan 4'ünü kazansak yeter.Devre arasındada ne kadar fazlalık varsa ( Domuingez , Valdomiro , Pal lazar , PETKOVİÇ ) gönderilir inş adam gibi topçular alınır.Bu sene biz bu ligte kalırız.İnşallah yani kalalım artık...

brigand

kuzey55

muzaffer4

Alıntı yapılan: FoRZa_SaMSuN_55 - 07 Kasım 2011, 13:58:50
Kalan 7 macin 5 ini kazanacagimizi düsünüyorum

ben de öyle düşünmek istiyorumm....

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: ekigho55 - 07 Kasım 2011, 15:20:20
ben de öyle düşünmek istiyorumm....

cok zorluyorum ama bi türlü öyle düsünemiyorum niye acaba  :D :D :D :D

oguz_5528

Hikmet Karaman diyenleri petkoviç geldiğinde susturanlar şimdi hikmet karaman diyor ya üzülüyorum gelse ne olacak...Takımın yarısını gönderip geri futbolcu mu alacak .Belki 2-3 galibiyet sonrası yine hüsran takımı tanımaya çalışan bir hoca var elimizde.Belki sistem değişikliği belki revizyon bu iş olacak.Verilen ara ilaç olacak bize.inanıyorum bu aradan sonra da iyi oyun oynanmazsa.Güle Güle Petkoviç demekten başka çare kalmaz.Bu maça da gelince deplasmanda bitiğiz şansımız olursa galibiyet alırız

GurbetciFanatik

Gelse mi ne olacak ?
Mesela

kalan 7 macta en az 9-11 puan aliriz
dominguez,pal lazar, bance, izlemek zorunda kalmayiz
devre arasinda bu takimda direk oyniyacak adamlar alir

Suan manisporun durumuna bi bak , o halen Hikmet karamin eseri bütün transferlei o yapti , takimi kampta o calistirdigi, ligin baslamasina 5 gün kala gittti yeni hoca geldi.
Aslind mansisporun suanki basarisi halen Hikmet karamanin eseridri, Tkimi o kurdu oyunculari o aldirtti.Bu hoca hazira kondu tek.

**KaR6**

@gurbetci Fanatik;

hocam insanlar düşündüklerini direk sana mesaj atsınlar, sen de öyle cevap ver de bari yalandan yorulmayalım biz okuyanlar olmaz mı? ne düşündüğünü biliyoruz artık, bi müsaade et de başkalarını da dinleyebilelim, mümkün müdür?

samuray

bursa da şu sıralar çok formda değil ama biz nasılız çokmu iyiyiz hala hocanın arkasında duralım diyen arkadaşların olmasınıda saygıyla karşılıyorum ama oynadığımız futbola bakınca hiçte içacıcı durum yok hocanın yaptığı saçmalıklar daniskası bu kadar acemice hatları yapıyorsa benim kesinlikle güvenim kalmadı bu hocaya ayrıcada takımımızın oynadığı futbolda bi ışık görsek tamam devam edelim bu hocayla varmı bi ışık oda yok o zyaman beklemeninde bi mantığı yok vakit geç olmadan bu meseleye bi n8eşter vurma zamanı geldide geçiyor bursa maçındanda pek ümidim yok ama inşallah kazanan taraf biz oluruz  :( :( :( :(