5- Michael Fink

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:31:43

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Fink... Fink... Fink... :)

Kaç tane bacağı var bunun böyle? Her topa uzandı. Çalıştı, didindi, 3 asist yaptı. Allah nazardan saklasın. Yıllardır böyle bir önlibero izlememiştik. Marciel, Yücel Ömür, Turgay gibi isimlerden sonra uzaylı muamelesi yapsak yeridir.  :--* >l< >l<

berusa55

Sen nasıl bir topçusun ya... Helal olsun; resitaldi resmen  >l<

Turuncu

Fink fink fink

At finke  :) tek kelimeyle nokta transfer .

cembaba

Süper oynadı. Her topu aldı. Yönetimi tebrik ediyorum Fink'i aldıkları için. Müthiş oynadı. İlk hafta 3 asist süpersin süper!

twitter

fink içinde güzel tezahüratlar çıkar gibi

fink finkkk fink finkk
trabzonuda
sin.. sin..  :)

babasamsunlu

turgay gitti diye üzülen genç kardeşlerimiz vardı
üzüntüleri bitmiştir sanırım.
Sezon sonu yılın topçusu anketine bu sene çok fazla aday var takımda.seçmek çok zor olacak ama fink galiba hep bir adım önde olacak...... :kanka:

SerhaT55

Fink diyorum başka birşey demiyorum Allah nazarlardan saklasın  :_nazar :_nazar :_nazar

celebi

gese karşısında da asistlere devam fink

saim55

samuray

biyonik adam fink süperdin helal olsun bu sene senden çok şeyler bekliyoruz alkışlar sana  >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

ahmetsefa55

Fink: Taraftarımız harika

Samsunspor'un Beşiktaş'tan flaş transferi Micheal Fink, Gençlerbirliği karşısında müthiş performansıyla herkesin büyük beğenisini kazandı. Karşılaşmada atılan iki golün asistini yapan tecrübeli futbolcu, takımının başarısı için elinden geleni yapacağını söyledi. Daha ilk maçta taraftarla arasında süper bir iletişim kuran kırmızı beyazlı oyuncu, "Samsunspor taraftarı söylenildiği gibi müthiş bir seyirci. Ne zaman nasıl hareket edeceklerini çok iyi biliyorlar. 90 dakika boyunca bizlere büyük destek verdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=62859

muzaffer4

3 asist olması lazım ama... dengesizlik olmuş...

ChucKeR

herşey bi yana sezon başından beri antremanlara almadı bu adamı bjk. kamplara falan da gitmedi. nasıl bu kadar hazır olur anlamak mümkün değil. bu almanlarda nefis yok anasını satayım :D helal olsun.

Burak

Vallahi 3.golde topu ileri savuran kim o görüntülerde pek anlaşılmıyor belki ona asist yazmamış ta olabilirler Fink olsa bile

sersa

Topu ileri vuran fink orada yazılmamıştır büyük ihtimal ;)