Fikstür çekildi: İlk hafta Antep'le Samsun'da oynuyoruz..

Başlatan salihcakir, 12 Temmuz 2005, 14:14:34

« önceki - sonraki »

Bafralı

Bence kötü bir kura çekmişiz.
İlk yarı maçlarını vestel izmir olimpiyat stadında oynayacak. Yani ilk yarı 17 maçını da deplasman havasında oynayacaklar. 63.000lik stadı dolduramazlar. Sivasspor da ilk yarı maçlarını istanbul olimpiyatta oynayacaktı galiba. Onularla da ilk yarı evimizdeyiz.
Diyarbakır (bence) derin devlet desteği alan bir takım. kritik haftalarda karşılaşmamız kötü olmuş.

salihcakir

evet bafralı çok güzel bir konu yakalamışsın..eğer sivasla ilk yarıda deplasmanda oyamış olsaydık; istanbulda bir maç daha fazladan seyredebilecektik. kısmet artık..

beşnumara

keşke son maç kayseriyle kendi sahamızda olsaydı ve de kayserinin olüm kalım maçı olsaydı da ertuğrula satışının hesabını sorsaydık  :twisted: gerçi  onun sezon sonuna kadar kalacağı da şüpheli ya  :lol:

Fecr_55

benim acimdan da $anssiz bir kura...cünkü izinde olacagim vakit sadece sivas maci icerde...ilk maca yeti$emicem, rize ve fener deplasman, eger icerde olsaydi benim icin kacinilmaz bir firsat olurdu... :roll:

degirmendereli

hayırlı olsun süper ligde Samsunspor'a başarılar

samet

hiç fark etmez kardeşlerim kralı gelsin...HERKESE HER TÜRLÜ GİDER...

cem and naz55

Alıntı yapılan: "kral55"İlk maçın bize hep ters gelen gazianteple olması biraz kötü bence inşallah moral bozucu bir sonuç almayız.
gayet iyi oldu ilk mac burda olması gaziantep cok büyük bir takımmı

radical 55

ilk hafta antebe koysakta intikam alsak :wink:
yenemiyoz herifleri celal doğan iti yüzünden :evil:

tuzlalı

G.antep maçında stadı merak ediyorum. Acaba ilgi nasıl olacak. O zamana kadar kampanyaya devam edilmesi lazım. Şehrin takıma desteği başlar ve iyi sonuçlar gelirse tahmin ediyorum ki bütün bu olumsuzlukları atarız üzerimizden . Zaten havuz da değişiyor her galibiyet para demek artık. Para akışıda olacak futbolcuların parası sorun olmayacak gibi. Tatil de olan şehirdeki gurbetçilerinde stada geleceklerini düşünürsek eğer, maçın içerde olması büyük şans. Ama kesinlikle ilk maça kadar yoğun bir kampanya yürütmek şart. Düşünsenize stadın tıklım tıklım dolduğunu. Müthiş olur. İnşallah hayırlısı olsun hepimiz için. Çakalım şu antepe

samet

Alıntı yapılan: "tuzlalı"G.antep maçında stadı merak ediyorum. Acaba ilgi nasıl olacak. O zamana kadar kampanyaya devam edilmesi lazım. Şehrin takıma desteği başlar ve iyi sonuçlar gelirse tahmin ediyorum ki bütün bu olumsuzlukları atarız üzerimizden . Zaten havuz da değişiyor her galibiyet para demek artık. Para akışıda olacak futbolcuların parası sorun olmayacak gibi. Tatil de olan şehirdeki gurbetçilerinde stada geleceklerini düşünürsek eğer, maçın içerde olması büyük şans. Ama kesinlikle ilk maça kadar yoğun bir kampanya yürütmek şart. Düşünsenize stadın tıklım tıklım dolduğunu. Müthiş olur. İnşallah hayırlısı olsun hepimiz için. Çakalım şu antepe
hepsi olcak inşallah kardeşim...

KotuCocuk55

6-14-15. haftalarda samsunsporumuz ankarada ilk maç 15 eylülde okulların yeni açılacağı bu dönemde teşkilatlanmak zor olacak ama inşallah 14. ve 15. haftalarda ankarayı sallıcaz bütün kardeşlerimizi yanımızda görmek isteriz..
SAMEKAD GENÇLİK KULÜBÜ