7- Ufuk Selim Teber

Başlatan Gökberk55, 01 Temmuz 2011, 13:55:45

« önceki - sonraki »

Stoper

Bugün sabah idmanında Turgay ile beraber uzun süre Almanca konuşmuşlar. Ayrıca Türkçe, Boşnakça, Almanca ve İngilizce biliyormuş. Katkı sağlıyacağını ve başarılı olacağını düşünüyorum.

Kaya

Hayırlı uğurlu olsun..

Ayberk

Almanca biliyor olması da büyük avantaj, saha içinde bir tercüman daha olacak :)

Gorkem

hayırlı olsun,başarılı olacak inşallah.

AhmetDenizci

Çok yerinde bir transfer oldu bence. Hem tecrübeli, hem dil biliyor, hem de Türkiye'yi tanıyor.  >l<

kabacevizli55

Hoffenheim da oynarken çok beğeniyordum kendisini hatta  kayseri_spor alınça çok şaşırmışdım  hayırlısı olsun

Turuncu

İyi ki gelmişim
Kayserispor'dan transfer edilen Selim Teber liglerin başlamasını iple çekiyor.Selim 'Samsunspor'da oynamak bir ayrıcalık' dedi.

Beni izleyin

Samsunspor'un çiceği burnunda transferi Selim Teber takıma hemen uyum sağladı.Tecrübeli oyuncu Selim Teber, sezona önceden hazırlandım.Kendimi çok iyi hissediyorum.Ligin başlamasını bekliyorum.Taraftarlar bu sezon bomba gibi bir Selim izleyecek'' dedi.

Oynamak ayrıcalık

Samsunspor'u tercih etmekle çok doğru bir karar verdiğini de ifaden edem Selim,'' Samsunspor'un ne kadar büyük bir camia olduğunu içine girince anladım.Gerçektem tam bir profesyonel takım.İyiki Samsunspor'a gelmişim '' diye konuştu.

www.netkulis.com

kamuri

bu sene en ümitli olduğum yerli transferi selim teber umarım ümitlerimizi boşa çıkarmaz

sadece55

Selim iyi form tutmalı...Tecrübesiyle ön plana çıkıp takımı sürüklemeli

ChucKeR

dövmeleri sağlammış.  :ok

berusa55

Selim tam not aldı
29 Temmuz 2011 / 13:46

Samsunspor'un Kayserispor'dan transferi Selim Teber, performansıyla tam not aldı. Kırmızı beyazlı ekibe katıldığı ilk günden itibaren takıma adapte olan ve özellikle hazırlık maçlarında ki pozitif görüntüsüyle teknik ekibin yüzünü güldürüyor. Doğru bir transfer olduğunu kısa sürede kanıtlayan kırmızı beyazlı oyuncu, "Samsunspor'da kendimi bulacağım. Sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum" diye konuştu.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=60762

hacettepeli

fm 2011 de çok iyi özellikleri :)

sersa

Alıntı yapılan: dakota55 - 30 Temmuz 2011, 08:49:40
fm 2011 de çok iyi özellikleri :)

uzaktan çok gol atıyor oyunda  :)

Harun55

Dominquez ile iyi anlasacak bu Selim..

samuray

Alıntı yapılan: umit - 01 Temmuz 2011, 19:06:54
Masada AA,TRT ve İHA'nın mikrofonları var. Bu Aks Tv ne iş yapar çok merak ediyorum...
[/quote      ]          akstv ne işi yapar onlar çok güzel bi uyurlar sadece uyuyorlar kış uykusuna yatmışlar ;D ;D