Hazırlık maçları Tv yayını

Başlatan tuzlalı, 11 Temmuz 2005, 11:09:10

« önceki - sonraki »

tuzlalı

Arkadaşlar akşam Tv yi zap larken gözüm bir hazırlık maçına takıldı. Denizli ile Azeri Tarvan takımının maçıydı. Kanal B de yayınlanıyor. Maç içerisinde bu akşam yani 11 Temmuz 2005 22:00 de Samsunsporumuz-denizli maçının yayınlanacağıda söylendi. Takımın durumunu görmek açısından iyi olacak. Bende hemen arkadaşlarımla paylaşmak istedim. Kanal B uydu ile izlenebiliyor. Selamlar sevgiler.
Ayrıca Kanal B nin Web sitesinde de yayın akışı ile ilgili bilgiler mevcuttur. Frekansları yada diğer bilgiler için;

www.kanalb.com.tr

salihcakir

yaa inanamıyorum..ekrana bakıp bakıp ahh çekerdim..özelemiştim samsunsporu seyretmeyi..bu kada riyi bir haber olamaz..altın değerinde inanki..teşekkürler tuzlalı..bizlerce kez teşekkürler..
bu arada bizde uydu var fakat; bu kanal kayıtlı değil..frekans numaralarını da burada paylaşırsanız çok sevinirim..

tuzlalı

Türksat 1C&2A 42°Doğu  firekans band  sybollrote fec

Kanal B                 11.867    V       4444   5/6

salihcakir

teşekkürler hallettim..akşama seyredeceğim  samsunsporumuz maçını..

yirmiuc

yirmiuc

bodensee55

mac 0-0 bitmis penaltilarla 3-2 maglup olmusuz

timofte

Alıntı yapılan: "bodensee55"mac 0-0 bitmis penaltilarla 3-2 maglup olmusuz

valla ben de 3-2 kazanmışız gollerimiz de serkan, ayari ve kenan'dan gelmiş diye duydum..

yalnız btv kanalının sitesinde maç 22'de başlayacak diye yazmasına rağmen maç gösterilmiyor. herhalde daha erken bir saatte gösterdi.

kupadaki bir sonraki maçımız azerbaycan takımı ile, çarşamba saat 22'de btv de..

salihcakir

yok maçı anlatan adam penalılarla 3-2 mağlup oldugumuzu söyledi. kenan penaltı kaçırmıs. bu arada dün saat 10da kayseri diyarbakır macını gösterdi. halbuki o maçı saat 18 de diye yazmıstı. ama spiker carsamba aksamı saat 22de azerbeycan takımıyla oynayacağımız maçı teyid etti. bu arada aklıma takılan şey bu maçlar kzılcahamamda oynanıyor ama biz gerede de kamp yapıyoruz. nasıl oluyor bu iş anlamadım? her maça ankaraya mı gidiyoruz? bu arada diğer dikkatleri çeken şeyse iki hazırlık maçında da az gol yeyişimiz ve maalesef az gol atışımız. çarşamba günki hazırlık maçını seyredince daha net fikirler oluşacaktır kafamda.bekliyoruz artık çarşambayı.

erdal55

arkadaslar ben maci seyrettim,
ve samsunsporumuz gayet iyi bir mac cikardi.
Ozellikle gencler (herhalde buyuk bolumu paftan gelme) cok iyi oynadilar. Tecrubeli oyuncular biraz isteksizdiler. Kaleci Kovacevic hakkinda yorum yapmak erken ama Allum iyiydi, genclerden serkan, eren, iskender ve volkan oynadilar.
Hic merak etmeyin samsunspor yine guclu bir takimdir;
bundan kimsenin suphesi olmasin.

timofte

evet bugünkü halk gazetesinde de 3-2 yenildiğimiz yazılı.
skor çok önemli değil, sonuçta hazırlık maçıdır. ama  'Samsuna ağır fatura' diye bir manşet var, maçta İvanov sakatlanmış. Sakatlığın da ciddi olduğu söyleniyor. İnşallah yeni sezona onsuz başlamayız . Son geldiğimiz noktada İvanov'un takım için çok önemli bir isim olduğunu ve bu sezon çok daha iyi bir performans sergileyebileceğini düşünüyorum.

samsunlu_gencler

oynayan kadro nasıldı.bilgilendirebilirmisiniz

jean

maca bende baktım hep gec oyuncularla oynadık sonlara dogru serkan ve alı akdenız oyuna gırınce bıraz canlandık allum ıkı penaltı kurtardı ama yetmedı cokda onemlı degılzaten as denızlı nerdeyse as takımlaoynadı yınede ıyı mucadele ettık

samsunlu_gencler

walla haersey guzellesio gibi.celil gelse 3 de transfer uefaya oynarız

roligan

Samsunspor'da yeni sezon hazırlıkları devam ederken 2005-2006 sezonu kombine bilet fiyatları belli oldu.  Kulüp basın sözcüsü Mazhar Başoğlu, Nuri Asan Tesisleri'nde yaptığı basın toplantısında, yeni sezon hazırlıklarının başarılı bir şekilde devam ettiğini söyledi.  Samsunspor'un yeni sezon için yaptığı hazırlıklar çerçevesinde kombine bilet fiyatlarının belirlendiğini kaydeden Başoğlu, ''Kombine biletlerde kale arkasını 60 YTL, maratonu 100 YTL, kapalıyı 200 YTL veVİP'i 750 YTL olarak belirledik'' dedi.  
OLAĞANÜSTÜ KONGRE
Başoğlu, 13 Temmuz'da yapılması gereken olağanüstü kongreyi, hazırlıkların yetişmemesi nedeniyle 20 Temmuz'a erteleme kararı aldıklarını bildirdi.  Kongreden daha da güçlü bir Samsunspor'un çıkacağını ifade eden Başoğlu, ''Kongre çalışmalarında Samsun halkının destekleyeceği isimlerin netlik kazanmaması nedeniyle bir hafta erteleme kararı aldık. Ancak, şu ana kadar belirlenen isimler de Samsunspor'un her bakımdan güçlenmesine katkı sağlayacak isimlerdir'' diye konuştu.  
SEZON HAZIRLIKLARI
Başoğlu, Gerede kampının başarılı bir şekilde devam ettiğini de belirterek, dün Denizlispor ile bir hazırlık maçı yapan Karadeniz ekibinde İvanov'un karşılaşma sırasında sakatlandığı ve Samsun'a döneceğini söyledi.  İvanov'un ciddi bir sakatlık geçirdiğini öğrendiklerini kaydeden Başoğlu, ''İvanov'un kaval kemiğinde çatlak tespit edildi. Bu nedenle bu oyuncumuz kamptan ayrılarak bugün Samsun'a geliyor. Gerekli kontrollerden geçtikten sonra bu oyuncunun durumu belli olacak'' dedi.