Bank Asya 1.Lig 32. Hafta / Samsunspor'umuz - Güngören Belediye: 3-0

Başlatan özkan, 24 Nisan 2011, 16:29:06

« önceki - sonraki »

berusa55

Ulusal basında çıkan haberlere göre ceza vermiyorlar Yavuz merak etme ;) Maçtan 40 dk sonra o olayların olduğunu herkes biliyor ve kendi emniyetinin yetersiz kaldığını da belirtmiş zaten. İki tarafa da güzel para cezası gelecek.

kuzey55

büyük ihtimal seyircisiz oynayacağız bu maçı umarım ters bir skor çıkmaz.çıkarsa eğer ordu'daki başrl oyuncularını kutlamak gerek zaten çoğunun derdi Samsunspor değil.

s_uzunkaya

şampiyonluğa giden bir takıma bu ceza verilmez yaa... insafa vicdana sığmaz... biz bu mutlulukları statta yaşayamasakta tüm hemşerilerim bu maçları doya doya yaşamayı hakettiler.  umarım böyle bir insafsızca ceza verilmez.

cany

geçen sene giresun maçında oldu seyircisiz aldık, bu sene rizede daha ağırları oldu para cezası aldık. bu ne çelişki

Dartagnan

belirtmiş belirtmesine de abi bu adamlar gıcıklıgına baskı olusturmakta.Gozlemcı goremese de  bır olay oldugunu acıklamalardan öğrenmiş ve arastırmaya baslamıstır bile.Ben sıyrılabileceğimizi düşünmüyorum ne yalan söyleyeyim.

Denizli macında alınan 2.ihtar ve Taraftar profilimizin resmi ortada ayrıca.

berusa55

Valla Rize'dekilerin yanında bu olay hiç ama temkinli olmakta fayda var tabi bakalım. Ama burda olayların baş sorumlusu Ordu emniyeti ve kulübün güvenlikçileridir. Bayrak dikmek için sahaya giren herifi etkisiz hale getirdiğin halde dışarı almıyorsun bir güzel meydan dayağı çekmeye kalkıyorsun! Maç bittikten  40 dk sonra nasıl olay çıkar ne oldu da bu taraftar dellendi diye sormazlar mı adama?

kuzey55

takımlar ve hakemler stattan ayrılana kadar herşey tff gözetiminde ve kontrolünde.dünkü olayları da not tutmuş zaten.inşallah seyircisiz veya saha kapama olmaz.moral bozmak istemem ama ceza almamız yüksek ihtimal.

ayyaşlar ve gereksiz çift takımlılar kına yakar o zaman.

Dartagnan

Ersin abi Gecen seneki Giresun macında ''neden dellendi bu insanlar'' diye sormadılar ;) Bizde onunla kıyaslıyoruz dogal olarak.Gozlemcı not aldıysa (ki aldığı söyleniyor) ben fazla ümitlenmiyorum .

berusa55

kuzey55

kötü tezahürattan zaten nur topu gibi 40 bin tl cezamız var...yanında olaylar için de baya ceza alırız.ya çok yüklü para ya da en kötüsü seyircisiz oynama :(

Dartagnan

Rize macındaki savunmada koltukların arkadan atılan taslardan korunma amacıyla kırıldıgının yazıldıgını duydum.

berusa55

Belki de şampiyonluğu kutlayacağımız bir maça seyircisiz ceza yemek berbat bir durum teşkil edecek desenize...

Bu arada biletler yarın satışa çıkar büyük ihtimal; cezalar ise perşembe belli oluyor genelde. Bu durumda ne olacak peki  :(

babasamsunlu

İyi bir savunma ve gereken siyasi destekle ceza felan alınmaz..
Ama oraya gelip bizim taraftara elini kolunu açıp boynunu büken bir Başkan bozuntumuz varken bi poh yiyemeyiz biz..
Gitsene manyak adam göstersene gözelemciye orda bulunan ordulu taraftarların tahriklerini..
Neden stadı boşlatmadıklarını söylesene..Karıştırsana orayı..

BAŞKAN OLMAK LİDER OLMAK ÇOK FARKLI BİRŞEY..O FARK MAALESEF BU ÇAPULCUDA YOK...  >:( >:( >:(

King Of The North

Alıntı yapılan: Gorkem55 - 24 Nisan 2011, 16:40:50
bu takımın renkleri bordo mavi,farklı galibiyet ne güzel olur.

taraftar grupları da travzonlu zaten, her türlü yenmemiz lazım, hem rövanş hem şampiyonluk babında, naklen yayın var mı?

Harun55

bizim Gungoreni yenip Antepede beraberlik yetiyo sampiyonuz !