Bank Asya 1.Lig 32. Hafta / Samsunspor'umuz - Güngören Belediye: 3-0

Başlatan özkan, 24 Nisan 2011, 16:29:06

« önceki - sonraki »

furkan5534

afb28

Güngören az da olsa sıralamada rakibimiz. Güngören'liler yanlış anlamasın diye TD'de yazamıyorum. Ancak Başarılar Samsunspor. Süper lige çıkmanızı istiyorum.

engin55

Muratın yerine dilaverin oynamasını istiyorum. Muratın artık yedek klubesinde durma vakti gelmiştir. Bu maç 2-0 bizim

twitter

Yenelim veya Berabere kalalım fark etmez ama 25-30 bin kişiyi zaman geçirmek adına çeşitli çirkeflikler ve bilimum şeyler yaparak zıvanadan çıkarmazlar inşallah.

TeRMeLee

Ligin ilk yarısındaki maçta oynanan rezil futbolun bir özrü olması mahiyetinde bol gollü bir galibiyet bekliyorum. Allah utandırmasın.

berusa55

Allahım yarın Antep Belediye'nin Adana'ya takılmasını nasip eyle yarabbiiiiiiii,
Cumartesi günü Güngören'i yenerek Süper Lig'e çıkışımızı kutlamayı, Samsun'umuzu ayağa kaldırmayı, şehri yıkmayı nasip eyle yarabbiiiiiiii...

Stoper

80 li yılları birebir yaşamış,gençligi Samsunspor maçlarında geçmiş,bana bu sevgiyi aşılayan,hangi takımlısın sorusuna fener,beşiktaş,galatasaray düşmanı Samsunsporluyum diyen babamda maça gidecek . Bu sene sadece geçen haftaki erciyes maçına gitmişti.Son 5 yılda heyacanını yitirmiş,bazı şeylere darılmış,Samsunspor bayragını bana devretmiş,köşesine çekilmiş,sevdasını uzaktan uzaktan seyreden babam, 18 yaşında içi kıpır kıpır olan bir genç gibi heyacanlı şu günlerde .

Bize bugünleri yaşattıgınız için teşekkurler çocuklar.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: TeRMeLee - 24 Nisan 2011, 22:30:05
Ligin ilk yarısındaki maçta oynanan rezil futbolun bir özrü olması mahiyetinde bol gollü bir galibiyet bekliyorum. Allah utandırmasın.
aynen hemşerim. one kötü bir gün,bir maç,bir eziyetti öyle yaa... valla 3 nesilden oluşan misafirlerimle( baba-oğul-torun) gelmiştim maça ve çok utandım oynanan futboldan. bu maçta o maçtan bize borçları olan futboluda oynamalarını istiyorum, zenke bu maçta gol sayısını 20 ye çıkarsın   istiyorum, "samsunspor gümbür gümbür geldi" desinler istiyorum, bu maçta yer kırmızı gök beyaz olsun istiyorum  >l< >l<

celebi

ven bende orada olmak istiyorum Allah nasip ederse özel aracımla cuma gecesi yola koyulacağım

özkan

Murat'ın kendine çeki düzen vrmesi gerek,yokuş aşağı freni bnoşalmış kamyonlar gibi saçma sapan sahada yürüyo,dilaverrr dilaverr ne koydun bee dilaverrr  >l<

0,5 olsun ama yinede bizim olsun  ;)

kuzey55

bizde Zenke cezalı.Güngören'de Hakan Aslan cezalı...eksikliğini hissederiz gibi.

Ollivanders

Güngören de Diallo da sakatlanmıs . Buyuk bir ihtimal oynamayacakmıs.