Bank Asya Birinci Lig 31. Hafta / Orduspor - Samsunspor'umuz: 1-1

Başlatan mehmet yılmaz, 17 Nisan 2011, 21:43:31

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bank Asya Birinci Lig 31. Hafta / Orduspor - Samsunspor'umuz
Tarih: 24 Nisan 2011
Saat: 14.00

Kazanacağımıza inanıyorum.
Deplasman tribününe sığmaz bu taraftar.

babasamsunlu

düştüğümüzde oynadığımız ilk maç...Rahmetli Kardeşimiz Timofte ve Şirin Ana nın unutulmaz kareleri bu maçta çekilmişti..
Ve bu çile bu maçla bitecek Allahın izniyle..
Futbol bizden özür dilemeye devam ediyor...Bir Özür de Bu maçta dileyecek..
Erken gol farkı getirir..Ama sanırım bu maçta Ahmetimiz Orucu bozar :)
3-1 alırız Şampiyonluk turunu Ordudan Samsuna kadar Atarız ;)

sercan5592

Fatsada 2000 kişi bekliceklermiş :D adama sorarlar gruplarınızı toplasınız 2bin kişi ediyomu diye :D inşallah maç bizim samsunspor_x

##kdc##

Alıntı yapılan: sercan5592 - 17 Nisan 2011, 21:51:15
Fatsada 2000 kişi bekliceklermiş :D adama sorarlar gruplarınızı toplasınız 2bin kişi ediyomu diye :D inşallah maç bizim samsunspor_x

herkes bizi bi yerde bekliyo =) denizli, ordu ...
tamam anladık şampiyon görmek istiyonuz bu kadar da yıpratmayın kendinizi  :P

twitter

Puan kaybederiz gibi geliyor ama inşallah yeneriz Ordununda artık son şansları play off'ta gidiyor

epçeli köylü

Yenersek süper olur ama bana beraberlik gibi geliyor.

celebi

1927

Ollivanders

cembaba

Ordu deplasman tribünü bizleri almaz. Bence kaleyi komple bize vermeliler.

uzun

samsunmania

Ordu çok dengesiz ve çabuk demoralize olan bir takım. Biz ise çok sabırlı top oynayan bir ekibiz. Defansları çok sağlam değil ama orta sahaları dirençli. Erciyes gibi defans yapmayacaklardır, kendi sahalarında galibiyete ihtiyaçları var. Yakaladıklarımızı atmamız lazım. Bunun ne kadar önemli olduğunu Erciyes maçında gördük. Güngören maçını nasıl olsa alırız bu maçtan 1 puan yeter demiyorum ben. Futbol bu. Neyin ne olacağı belli olmaz. O yüzden kesin galibiyet için çıkmalıyız bu maça. Oyun stili ve form durumuna bakarsak galibiyete yakınız bence. Orta sahamız dirençli olmalı. Dilaver'e çok iş düşecek.

ali ihsan

1 puan kafi bizim için.O nedenle sabırlı ve kontrollü oynamalıyız.Kontra ataklarla 3 puanı hanemize yazdırma şansını da çokça buluruz bu maçta.
Yenilmeden gelirsek Güngören maçında şampiyonluk turu atarız.

Bizede arabaya atlayıp mabede gelmek düşer.Şimdiden içim kıpır kıpır.

berusa55

Büyük ihtimal kazanırız. Ordu açısında play off için son şanslar. Risk alacaklar ve arkayı açacaklar ister istemez. Agbetu ve Zenke olayı bağlar 3 puan alır döneriz. Güngören maçında süper ligi kutlarız inşallah.

Ollivanders