Samsun - LOVELET AVM

Başlatan berusa55, 31 Ocak 2011, 18:08:22

« önceki - sonraki »

Sercan

Buraya kesinlikle bir store lazım..

berusa55

Lovelet projesinin önemli farkları..

Lovelet, bu güne kadar ülkemizde ve Samsun'da gerçekleştirilmiş olan ya da gerçekleştirilmesi planlanan AVM projeleri içerisinde, çok ama çok farklı bir proje.

Mimari tasarımı, dünyaca ünlü markaları, outlet konseptinde olduğu için çok uygun olacak satış fiyatları gibi sektörel özelliklerinin yanı sıra Lovelet, adından ve sloganından da anlaşılacağı gibi "alışveriş aşkını yaşatmak" için özel olarak tasarlanmış yeni bir AVM konsepti.

İdol İnşaat tarafından iki yılı aşkın bir süre boyunca yapılan araştırma ve çalışmaların sonucunda geliştirilen bu konseptin en büyük hedefi, daha fazla mutlu edebilmek.

Mimari tasarımından dünyaca ünlü markalarına, profesyonel yönetim ekibinden bu konsept doğrultusunda özel olarak eğitilecek personeline kadar sayısız İlk'lere ve özelliklere sahip olan Lovelet projesinin bence Samsun'luları ilgilendiren en büyük farkı, yapımcı firma olan İdol İnşaat'ın Samsun'un tanıtımıyla ilgili çalışmaları.

Projenin temelini atmadan Samsun'un birinci tanıtım filmini hazırlatan İdol İnşaat Yönetimi, İzmir Swissotel de düzenlediği iki ayrı davetle Samsun'u ve Lovelet projesini Ege Bölgesinin önde gelen kişilerine tanıttı.

Bu hafta ikincisi çekilecek olan yeni tanıtım filminde ise sadece Samsun görüntüleri değil, Samsun'luların görüşleri de yer alacak.

Mart ayının üçüncü haftasında bu defa, İstanbul Swissotel'de perakende dünyasının en büyük marka sahiplerinin ve basın mensuplarının gösterimine sunulacak olan yeni tanıtım filmi, İdol İnşaat'ın Samsun'un tanıtımı için attığı adımlardan sadece bir diğeri.

Samsun'un internet ortamındaki tanıtımına da büyük önem veren İdol İnşaat Yönetimi, bu amaçla satın alınan www.samsun.tc adresinde yayına başlayacak olan web platformunda, Samsun'u Samsun yapan bütün değerleri, başta Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere tüm dünyaya, muazzam bir görsellikle tanıtacak.

Samsun'un internet ortamında yayına başlayacak olan bu sıra dışı tanıtım platformu, İdol İnşaat projelerinin tanıtım hizmetlerini yürüten profesyonel reklam tasarımı ekibi tarafından büyük bir titizlikle hazırlanıyor.

Ve en önemlisi de bence Samsun, bunların hepsini hak ediyor.

sadece55

İnşaat çalışmalarına başlanılmış dün gördüğüm kadarıyla...Ciddi ve akıllı bir proje samsunuma çağ atlatacaktır diye düşünüyorum

Akyol

berusa55

**KaR6**

çarşambaya giderken limanı filan geçince sağda kalıyo, dağların arasında yol üstünde..

Akyol

Bu tarifinden ötürü seni kutluyorum Mustafacım bu kadar çelişkili bir yer tarifi görmedim ;D Dağların arasında yol üstünde çarşambaya giderken sağda dönerken solda süpersin >l< 8)

**KaR6**

canım kardeşim, sağ tarafta yol üstünde dağ yok mu bi dünya, onları diklemesine kesiyor.. gidip görünce adam haklı beyler diceeksin, utanıcaksın  ;D

Akyol

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Şubat 2011, 20:05:29
canım kardeşim, sağ tarafta yol üstünde dağ yok mu bi dünya, onları diklemesine kesiyor.. gidip görünce adam haklı beyler diceeksin, utanıcaksın  ;D
Seviyorum seni utandır beni  :-[ :D :D

epçeli köylü

Burası bizim bildiğimiz namı değer cücük suyunun kenarındaki alan değilmi?

epçeli köylü

Bu arada dedemlerden bu cücük suyu ile ilgili efsaneler duymuştum. Eskiden bu bölgede yol yokmuş. Gemiler dağın yakınına yanaşırlarmış. Bu suyun olduğu alandan Toptepeye giden bir mağara varmış.Bu bölgelere eskiden büyük hazine saklanmış.Toptepenin içlerinde bir bölgedeymiş. Ne derece doğrudur bilemiyorum. Lovelet bu suyun yanına yapılıyor diye tahmin ediyorum.

55.hakan

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 16 Şubat 2011, 22:53:57
Bu arada dedemlerden bu cücük suyu ile ilgili efsaneler duymuştum. Eskiden bu bölgede yol yokmuş. Gemiler dağın yakınına yanaşırlarmış. Bu suyun olduğu alandan Toptepeye giden bir mağara varmış.Bu bölgelere eskiden büyük hazine saklanmış.Toptepenin içlerinde bir bölgedeymiş. Ne derece doğrudur bilemiyorum. Lovelet bu suyun yanına yapılıyor diye tahmin ediyorum.
Adamlar temeli kazarken altını da götürecekler diyorsun yani  :-[

epçeli köylü

Bence altının büyük kısmı toptepeden götürülmüştür. Toptepe delik deşik edilmiş. Ancak bu suyun kenarında bir yerlerde böyle bir mağara varsa temelle bulmaları imkansız bu inşaatın biraz sağ tarafında kalıyor çünki. Götüremezler yani 8) .

sadece55

Bandırma vapurunu biraz geçince bandırma plajının karşısında giderken sağda gelirken solda :)

Akyol

Aynen orda Erdinçim dün akşam gördüm bende güzel yerdeymiş hayırlısıyla bitsinde kurtulalım tek düze yeşilyurttan nerdesin sorusuna alternatifimiz olsun :D