Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Musti

Bir de Houston'a yapılan TDECU stadyumunda böyle bi şekil yapmışlar. Henüz koltuklar takılmamış.

Ollivanders

Çok mantıklı kesinlikle. Hem merdivenler dışardan beyaz görünecek hem de stadyum içerisinde sarı merdiven işlevini yerine getirecek. Çok akıllı kişiler buna da karşı çıkarlar. Çok biliyorlar ya.

Musti

Yeni yapılan ya da yenilenen stadyumlarda çok farklı örnekler olsa da genel olarak koltuklar o statta oynayacak kulübün renkleri ile uyumlu oluyor. Merdiven boşlukları ise betonun kendi rengi neyse öyle bırakılıyor.

Musti

Bir de böyle bir örnek var.

MANAUS - Arena da Amazonia : Birezilya'da Dünya Kupası için yapılmış bir stadyum.

Aslankaya

Alıntı yapılan: Akyol - 21 Temmuz 2014, 12:22:47
Merdivenlerin ayak basılan yerleri sarı olsa yeterli diye biliyorum. Şu koltuk rengi konusunda neler yapabiliriz? Bir bildiri yayınlasak artık..

katılıyorum.stadyumla ilgili bir manifesto iyi olur aslında.

berusa55

özkan

maraton bence gayet güzel ambians yakalanır yukarı ile aşağı taraf arasında.

Sioux

Forvetim

şu fasafiso kart iptal edilmedikçe çok büyük bir bölümünün boş kalacağı bu stadın hiçbir yerinde sarı rengi kimsenin görmek istemediği açık

cembaba

26 Temmuz 2014, 13:20:46 #2485 Son düzenlenme: 26 Temmuz 2014, 14:00:16 CemBaba
Şu koltukların tek renk olması ile ilgili bir kamuoyu oluşturalım...

AlıntıYeni Samsun 19 Mayıs Stadyumu Kıpkırmızı Olacak

Bilindiği üzere Samsun Tekkeköy mevkiinde yükselen yeni stadyumumuzun betonarme inşaasının %90'lık kısmı tamamlandı.

Yeni Samsun 19 Mayıs Stadyumu her geçen gün yükselirken, taraftarlarımızda heyecan en üst seviyede. Yıllar sonra yeni bir stadyumun aşkıyla yanan kırmızı - beyazlı taraftarlarımız, yeni stadyumun bitmesini dört gözle bekliyor. Çatı projesinin 8 ay kadar sürmesi beklenen yeni stadyumumuz, 2015 yılının Mayıs ayında bitecek.

Sona doğru yavaş yavaş yaklaşırken, taraftarlarımız stadyumun koltuk renklerinin kıpkırmızı şekilde olmasını istiyor. Ülkemizde daha önce yapılan, Konya Arena ve Mersin Arena gibi iki ayrı tribünün farklı renkte olmasını istemiyor. Özellikle merdiven boşluklarının genelde sarı olduğu ülkemizde, sarı - kırmızı bir görüntü ortaya çıkması yeni bir kaosa yol açacaktır.

Daha önce yine şehrimizde yeni yapılan 7500 kişilik Yaşar Doğu Spor Salonu'nun koltuk renkleri farklı farklı olmuş ve taraftarlarımız sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getirmişti. Böyle bir olayın bir daha yaşanmaması için koltuk renkleri kıpkırmızı olmalı...

Yetkili kişi ve kurumlardan taraftarlarımızın isteği koltuk renkleri kıpkırmızı bir stadyum...

Daha önce yapılan stadyumlardan bir örnek:

http://i.hizliresim.com/Vp58yr.jpg

Samsunspor.biz

http://www.samsunspor.biz/haber-Yeni_Samsun_19_Mayis_Stadyumu_Kipkirmizi_Olacak-10063-

Ertuğrul Sağlam

Stad'in sanki Samsunspor ile alakasi yokmus gibi bugune kadar hicbir yoneticinin agzindan hicbirsey duymadik. Yonetimin stadyum konusuna hic deginmemesi beni hayrete dusuruyor. Sadece stadyum degil, taraftarin hassas davrandigi hicbir sey hakkinda taraftarla ayni goruste bir tutum sergilemiyor.

samsunum

27 Temmuz 2014, 04:39:37 #2487 Son düzenlenme: 27 Temmuz 2014, 05:00:37 samsunum
Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 26 Temmuz 2014, 21:50:24
Stad'in sanki Samsunspor ile alakasi yokmus gibi bugune kadar hicbir yoneticinin agzindan hicbirsey duymadik. Yonetimin stadyum konusuna hic deginmemesi beni hayrete dusuruyor. Sadece stadyum degil, taraftarin hassas davrandigi hicbir sey hakkinda taraftarla ayni goruste bir tutum sergilemiyor.

Bende anlamıyorum bu ilgisizlik nedir?Sanki stad başka bir şehre yapılıyor. Yeni stad demek güzel bir gelir kaynağı demek. loca  mağzalarlar  falan klüp için bir gelir olacak. Aynı zamanda geçende bir haber gördüm Mersin stadına bir sponsor bulunmuş. 12  € dan bahsediliyordu. Simdide  Konya stadında  isim hakkına 10 milyon tl ye bir firma sponsor olmuş... Bencede yönetim biraz ilgili davranmalı bu konuda.

ramcQ_55

resimde sanki kale arkası tribünü tek kat  :-[ :-[
gercek olsaydı tadından yenmezdi  :'( :'(

nomak55

şöyle diğer projelere ve ilerleyen stat inşaatlarına bakıyorum yine en güzeli bizim staadyumumuz olacak gibi geliyor bana belki biraz duygusal yaklaşıyorum ama hakkaten ambiyans çok güzel olacak eskişehirin stadıda güzel ayrıca