Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

lucarelli

1999 depremini İstanbul'da yaşayan ve depremden sonra İzmit Değirmendereyi gezmiş biri olarak DOLGUYA HAYIR diyorum. Doğa verdiğini bir şekilde geri alıyor.

ChucKeR

madem eski stadın yeri eksik sanayiden ekleme yapsınlar. zaten sanayi taşınmayacakmıydı.

Ertuğrul Sağlam

19 Mayıs stadının olduğu alanın yetmediği çok basit ve koca bir yalan.
Toki yeni yapılacak stada karşılık şuan ki stadın bulunduğu araziyi kendisine alacak Eski sanayi, Gülsan sanayi, şuanki stadın olduğu alan ve Hurdacılar sitesinide katarsak Samsun'un göbeğinde binlerce dönüm arazı Rant'a açılmış olacak!...

Samsun'un göbeğinde taraftarların rahatça gelip maçını izledikten sonra çeşitli alternatifli güzergahlardan evine gitmesi dururken stadı Tekkeköy'e yerleşim yeri olmayan sanayi bölgesine yapmak Samsunspor'a karşı yapılmış bir ihanettir.

Şehir batı'ya ve güney'e doğru büyürken bunların aksi istikamete stad yapmasının mantığını anlamıyorum. Bu stad bittiğinde ve aksaklıklar ve pişmanlıklar olduğu sürece ben daha çık bu yazdıklarımdan alıntı yaparım.  :kafa:

Ertuğrul Sağlam

"SAMSUN UYUMA STADINA SAHIP CIK"

www.saogutlubahceliler.org

İnsallah tum taraftarimiz bu cagriya kulak verir yukarilara sesimizi duyururuz!...

ramcQ_55

şimdiki stadın olduğu yere yeni ve büyükbi stat yapmak gercekten zor ancak yüzme havuzu kapalı salonu ve sahaları oradan yıkarsan belki ama onlarıda yıkmayacaklarına göre iki secenek var büyükşehirin ve tokinin elinde bulunan hurdacılar sitesinin olduğu yer ( migrosun karşısı ) yaklaşık 250-300 dönüm arazi var orada tamda yeri odamı olmadı garajların yanında büyükşehire ait büyük araziler var oralarada olabilir ne işimiz var tekkeköyde eğer yaparlarsa her gittiğimde deil her aklıma geldiğinde edeceğim küfürlerin haddi hesabı yok...

Ayberk

ne dersek diyelim o stad oradan taşınır abiler. herkesin bilip de kabul edemediği bir durum ama bu böyle. şehrin göbeğinde öyle arsayı bırakırlar mı  stadyum için?

kalptenþimþek

Musti

Stadyumu bir sanayinin ortasından alıp çevresel açıdan daha çok tehlike arz eden başka bir sanayi bölgesinin dibine yapmak, şehirciliğin bittiği anı gösterir.

ramcQ_55

Alıntı yapılan: Musti - 01 Aralık 2012, 14:46:12
Stadyumu bir sanayinin ortasından alıp çevresel açıdan daha çok tehlike arz eden başka bir sanayi bölgesinin dibine yapmak, şehirciliğin bittiği anı gösterir.

suat kılıc bi televizyon programında stadı sanayi pisliğinden kurtaracağız demişdi ama tamda pisliğin dimine yapıyor stadı  nası bi anlayış anlamak zor

hakan55

o adam sabah ne yediğini unutur. biz ne yaparsak yapalım stadı ordan kaldıracaklar kendileri en iyisini biliyor ya aaaammmnaaaaaa

red_white

01 Aralık 2012, 22:27:18 #1735 Son düzenlenme: 01 Aralık 2012, 22:47:00 red_white
yaptıracağın stadın...   stad değil icraat yap...

mimar55

Stadin acilis macina gelir taraftarla yuzlesir maci da ts ile yaptirir dostluk adina ne mac olur yaa

nomak55

Bugün güzel bi gün ihalesi yapılacak...Hayırlısı olsun beyler

CurvaSs

Alıntı yapılan: nomak55 - 03 Aralık 2012, 10:16:31
Bugün güzel bi gün ihalesi yapılacak...Hayırlısı olsun beyler

ben hiç sevinemiyorum açıkcası. tekkeköy'e ya da yeni otogarın oraya stad istemiyorum. ama elden bir şey gelmeyecek sanırım. siyasiler, rant sahipleri oynayacak, biz izleyeceğiz gibi.

FaT1h