9- Savaş Esen (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan 80lerden, 28 Aralık 2009, 17:41:26

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Bugün 2.golü güzel olmasına rağmen bencilliği önplana çıktı.Ah be Savaş bırak su bencilliğini...

celebi

savaş hiç iyi değilsin

Burak

Cenk ' e atmadığı ( sanırım bilerek )  pas dışında iyiydi . Öyle veya böyle 2 gol attı  daha ne yapsın

Ollivanders

Bencilligini az kontrol etsen super olacak savaş. Ortak sevdamız Samsunspor.

gkhn

Gol attıkça,iyi oynadıkça daha bir bencilleşiyor...

Ajan

Bir noktadan sonra top ayağına gelince topla farklı ilişkilerde bulunan bir futbolcu

mehmet yılmaz

Savaş, iki gole imza attı ancak haddinden fazla top tutması ve egoizme varan tavrı çok da şık durmadı.

sadece55

takımın gol yükünü çekiyor şu sıralar...2. golü gerçekten çok güzeldi

ahmetsefa55

savaş bil bakalım 2 gol atmana ragmen bu taraftar senı oyundan cıkarken nıye alkıslamadı ? alkısladı aslında ama o kadar cılız bı alkıstı kı duymamıssındır sanırım !! az adam olsan 2 gol attıktan sonra 2 de attırsan da kral olsan  ;)

Dartagnan

o pasları vermedi,benciliğine yenildi ya orda bitti iste heyecanım.Cıkarken de alkıslama bıle alkıslamadım.İcimden gelmedi.

Burak

ama ben yine de anlam veremiyorum adana maçında 2 asisti var 1 golü var  ama hiç bencilce davranmaıştı o maçta. Mesela 3. golde kaleye vurabilirdi çünkü kaleci çok dengesiz geri dönüyordu ama o zenkeye vermeyi tercih etti. Ama bugün nedense pas vermekte biraz imtina etti. Ama yine de nankörlük etmemek lazım . Adana maçını döndürerek giresun'da da golü atarak bize 6 puan kazandırdı hatta bu maç için bile 1.5 puan yazılabilir

Dartagnan

ya tabiki burak verdigi emek yadsınamaz.Allah a sukur savas sayesınde puan aldık son maclarda.Ancak takım olmaktan bahsedıyorsak bunlar olmamalı.Gerckten cok itici geliyor.Taraftar o birlikteliği gormek istiyor.Gecen sene bolu macında deplsaman tribununu doldurmamızın nedenı bence ıyı futbol degildi.Herkes birbirinin hatasını kapatmaya calısıyordu.Birliktelik tek vucut olma durumu hakimdi.Buna inanan taraftar atladı gitti şenliğini yapıp geldi.Bende bunu gormek istiyorum herkes gibi.Ama takımda bır takım kısılerden cenke tavır oldugunu hıssettım macı ızlerken.Umarım yukarda yazdıgım goruntuler olusur da bizde bi sezon sorunsuz devam ederız .

sadece55

yok kardeşim bu severolarla uğraşılmaz :)

55.hakan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 01 Kasım 2010, 00:04:41
ya tabiki burak verdigi emek yadsınamaz.Allah a sukur savas sayesınde puan aldık son maclarda.Ancak takım olmaktan bahsedıyorsak bunlar olmamalı.Gerckten cok itici geliyor.Taraftar o birlikteliği gormek istiyor.Gecen sene bolu macında deplsaman tribununu doldurmamızın nedenı bence ıyı futbol degildi.Herkes birbirinin hatasını kapatmaya calısıyordu.Birliktelik tek vucut olma durumu hakimdi.Buna inanan taraftar atladı gitti şenliğini yapıp geldi.Bende bunu gormek istiyorum herkes gibi.Ama takımda bır takım kısılerden cenke tavır oldugunu hıssettım macı ızlerken.Umarım yukarda yazdıgım goruntuler olusur da bizde bi sezon sorunsuz devam ederız .
Ben de Cenk'e karşı bir tavır olduğunu hissettim.Umarım doğru çıkmaz.

Dartagnan

Alıntı yapılan: Erdinc - 01 Kasım 2010, 00:07:04
yok kardeşim bu severolarla uğraşılmaz :)

baba bir sey demedim ki:)