Kırmızı, Beyaz Akar Kanımız II

Başlatan mehmet yılmaz, 06 Kasım 2009, 12:14:34

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

06 Kasım 2009, 12:14:34 Son düzenlenme: 09 Kasım 2009, 17:00:23 samsuni
Arkadaşlar hafta içi Kızılay ile görüştük ve "Kırmızı, Beyaz Akar Kanımız" kampanyamız için programı netleştirdik. Buna göre yarın saat 11.00'de Kızılay Kan Ekibi Stat içindeki Atatürk Spor Salonunda bir kan bağışı odası hazırlayacak ve biz de medya ile birlikte 11 gibi orada olacağız. Kalabalık olmaya çalışalım, kan bağışı yapabilecek yaş ve sağlık şartları olmayanlar da gelsinler, sorun olmaz. Ayrıca ümit ediyorum ki, bizim harcimizde oraya gelecek oaln diğer taraftarlar da kan bağışında bulunacaklardır. Zaten yarın ki gazetelerde duyurusu olur.

Kan bağışından önce yakın olması hasebiyle Sanayi civarında bir kahvaltı organizasyonumuz olacak. Biz illa ki bir restoran olsun dedik ama gerek Kavaklılığı gerekse de "yemek için savaş çıkarırım" felsefeiyle tanıdığımız %100 Samsunsporlu kardeşimiz Ertan'ın teklifiyle kahvaltıyı onun dükkanının yakınındaki bir Çay Evinde yapacağız. Mekana kefil oldu; kahvaltı malzemelerini de gece oluşacak sayıya göre temin edecek. Zaten maksat bir arada olmak değil mi? Saat en geç 10'da Gülsan Sanayiideki Yeni Caminin önünde ( Bld. Evleri tarafındaki cami, eski garajlara yakın olan değil!) buluşacağız.

Kan bağışının ardından da maraton tribünde, her zaman ki yerimizde olacağız.

İlanen duyurulur; kalabalık olalım -ki mahcup olmayalım.

Akyol

06 Kasım 2009, 12:38:47 #1 Son düzenlenme: 06 Kasım 2009, 12:48:06 Akyol55
Yarın oradayım kırmızı-beyaz gün kaçmaz...

Ayrıca %100Samsunspor'un bu teklifine %100 destek veriyorum belki bizleri bir arada gören sanayii esnafıda SAMSUNSPOR'a daha fazla ilgi gösterir. Yarın full güzel bir gün bizleri bekliyor...

edmontdante

Ben ve aşiretim de kahvaltıda hazır olur.

YaşarDoğu

Yine harika bir organizasyon , ayrıca ben kampanya slagonuna bayıldım.Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler...

İşlerimi ayarlayıp gelmeye çalışıcam....

mehmet yılmaz

Alıntı

Kırmızı, Beyaz Akar Kanımız

Türk Kızılay'ının "Bir Milyon İyi İnsan Aranıyor" adlı kan bağışı kampanyasına M. Teoman Taş Samsunlular Derneği kayıtsız kalmadı. Geçtiğimiz yıl da benzer bir kampanyaya katılan dernek, "Kırmızı, Beyaz Akar Kanımız" ismini verdikleri kampanya çerçevesinde G. Antep Bş. Bld. Spor maçı öncesinde toplu halde kan bağışında bulunacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Dernek Başkanı Av. Erdem Eynel, "Kızılay yetkilileri ile yaptığımız görüşme sonunda G. Antep Bş. Bld. Spor maçı öncesinde 19 Mayıs Stadyumu kompleksi içinde bulunan Atatürk Spor Salonunda açılacak olan bölümde kan bağışında bulunacağız. Kan bağışının dini ve insani güzelliklerini tekrar anlatmaya lüzum görmüyoruz. Saat 11.00'de açılacak olan kan bağışı standına, maça gelmeyi düşünen tüm Samsunspor taraftarlarını davet ediyoruz." dedi. 

Haydi Samsunsporlular, kırmızı,beyaz aksın kanımız...

www.samsunspor.biz

berusa55

06 Kasım 2009, 12:59:05 #5 Son düzenlenme: 06 Kasım 2009, 13:00:49 berusa55
Evet listemizi yapalım:

1- samsuni
2- Akyol55
3- edmontdante ve aşireti  ;D
4- Yaşar Doğu
5- berusa55

Ollivanders

Alıntı yapılan: edmontdante - 06 Kasım 2009, 12:46:57
Ben ve aşiretim de kahvaltıda hazır olur.

biri eksik be vay gozlerim doldu.:)

kaptan 55

kavhaltıya gelicem ama maç saatine kadar sizlerle olamicam lakin maç saati yine yanınızdayım

sülo yarın geçerken beni ara saatlerimiz uyuşursa geçerken senide alim.

grkn55

06 Kasım 2009, 13:54:34 #8 Son düzenlenme: 06 Kasım 2009, 13:55:33 grkn55
1- samsuni
2- Akyol55
3- edmontdante ve aşireti  
4- Yaşar Doğu
5- berusa55
6- GRKN55

akyol gelirken polarımı getirmeyi unutma.....

YaşarDoğu

1- samsuni
2- Akyol55
3- edmontdante ve aşireti 
4- Yaşar Doğu
5- berusa55
6- GRKN55
7-maraton

Ertuğrul Sağlam

06 Kasım 2009, 14:10:07 #10 Son düzenlenme: 06 Kasım 2009, 14:10:57 %100 samsunspor
Arkadaşlar kahvaltı yapılacak mekan'ın çay evi olması sorun teşkil ederse burada başka bir kahvaltı mekanı var orada'da organize edebiliriz ben şu açıdan çay evini teklif ettim Mehmet hocama, herkes istediği gibi rahat davranabilir ve kim ne yemek istiyorsa ona göre yiyecek temin edebilirim düşüncesi ile çay evini teklif ettim eğer diyorsanız kahvaltı salonunda yapalım kahvaltımızı benim için sorun değil orayıda ayarlayabilirim. (çoğunluğun isteğine göre)

Ayrıca Kahvaltı için isim yazdıracak arkadaşlara özelden kahvaltılık listesi göndereceğim  listeden hangilerini tercih ediyorlarsa bana özelden mesaj atarsa bende bende ona göre kahvaltılık temin ederim ve herkesin istediği kahvaltılık soframızda olur.....

Birde Engin abi'nin aşireti kaç kişiden kaç kişiden oluşuyor?... :D

Ollivanders

:) oooo abi saymakla bitmez ben haric hepsi :)

AntZ

Allah kanınıza zeval vermesin, bakterilerden korusun  ;)
Hepinize tebrikler arkadaşlar. Yakışır Samsunsporlu kardeşlerime...

ali ihsan

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 06 Kasım 2009, 14:10:07
Arkadaşlar kahvaltı yapılacak mekan'ın çay evi olması sorun teşkil ederse burada başka bir kahvaltı mekanı var orada'da organize edebiliriz ben şu açıdan çay evini teklif ettim Mehmet hocama, herkes istediği gibi rahat davranabilir ve kim ne yemek istiyorsa ona göre yiyecek temin edebilirim düşüncesi ile çay evini teklif ettim eğer diyorsanız kahvaltı salonunda yapalım kahvaltımızı benim için sorun değil orayıda ayarlayabilirim. (çoğunluğun isteğine göre)

Ayrıca Kahvaltı için isim yazdıracak arkadaşlara özelden kahvaltılık listesi göndereceğim  listeden hangilerini tercih ediyorlarsa bana özelden mesaj atarsa bende bende ona göre kahvaltılık temin ederim ve herkesin istediği kahvaltılık soframızda olur.....

Birde Engin abi'nin aşireti kaç kişiden kaç kişiden oluşuyor?... :D

kardesim, sen o yeni yere bir uğra bakalım, kendin pişir kendin ye yapmaktansa hazıra gidelim derim ben. kahvaltı tabağı ne kadarmış, bize ne yaparmış?