Samsun'umuzun Gururları - Avrupa ve Balkan Şampiyonlarıyla buluşuyoruz

Başlatan mehmet yılmaz, 06 Ekim 2009, 18:47:43

« önceki - sonraki »

**KaR6**

bi insanın başkanı bu kadar mı karizma olur :)

tebrik ediyorum derneğimizi örnek olsun çakma Samsunlulara.. kızları da tebrik ederim başarıları daim olsun..

mehmet yılmaz

Hocamız İlkadım Belediye Spor bünyesinde çalışıyor. Hafta sonu Antalya'da iller arası yıldızlarda Türkiye şampiyonu olup gelmişler. Maalesef İlkadım Belediyesinin yeni başkanının sadece Samsunspor'a değil spora da bakışı sakat. Olması gereken destek verilmiyor. Zaten bu yüzden Feza Koleji girmiş devreye. Her iki sporcu da hem ücretsiz hem de burslu olarak okutuluyor. Şimdiki amaçları ise sporculara sponsor bulmak. Haftaya İspanya'da olacaklar.

Hepsi bir tarafa, bugün Samsun'umuzun bir özel okulunda, Samsunspor'u hatırlattık, "bu şehrin bir takımı var" dedik...

Recep

tebrikler ve teşekkürler kızlar bizleri en iyi şekilde temsil ettiğniz için

Recep

unutmadan bi teşekkürde Erdem Başkan ve Samsuniye yemekten arda kalan vakitlerinde güzel işler yaptıkları için  :)

YaşarDoğu

Samsunumuzu başarılarıyla güzel temsil ettikleri için tebrik ediyorum.Allah muvaffakiyetlerini artırsın..

Derneğimizin bu güzel faliyete katkıda bulunması adına Mehmet Abi , Erdem abi ve katkıda bulunan herkese teşşekür ederim..

55JNR55

açıkcası mehmet abi ve erdem abi olmasa pek aklımıza gelicek bir konu değildi öyle ya da böyle bizi de dahil ettiler ve şimdi daha bi heyecanla okuyorum bu tür haberleri " bu şehrin bir takımı var " aslında sahipsizliğimizi anlatan en güzel slogan olsa gerek... Düşündüğünüz için ve bizi de dahil ettiğiniz için çok teşekkürler...

babasamsunlu

celebi

Akyol

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 13 Ekim 2009, 23:14:35
açıkcası mehmet abi ve erdem abi olmasa pek aklımıza gelicek bir konu değildi öyle ya da böyle bizi de dahil ettiler ve şimdi daha bi heyecanla okuyorum bu tür haberleri " bu şehrin bir takımı var " aslında sahipsizliğimizi anlatan en güzel slogan olsa gerek... Düşündüğünüz için ve bizi de dahil ettiğiniz için çok teşekkürler...

red_white

paralo belli '' bu şehrin bir takımı var''... süper söz Mehmet abi

mehmet yılmaz

Merve geçtiğimiz aylarda Avrupa Şampiyonu olmuştu.

Kübra Dürdane Çakır ise geçtiğimiz günlerde Meksika'da yapılan Dünya Şampiyonasında ay-yıldızlı bayrağımızı göndere çekmiş ve DÜNYA ŞAMPİYONU olmuş. Samsunlu sporcu kardeşimizi tebrik ediyor, başarılıarının devamını diliyoruz.

Ayrıca biz kendilerine acizane birer paket verene kadar kimsenin dikkatini çekemeyen bu kardeşlerimze artık resmi ve sivil kuruluşlardan daha çok ilgi gösterilmeye başlanmış. Memnun oluruz.

sadece55

Helal olsun sizlere bunca işinizin arasında her yere koşuyosunuz

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 06 Ekim 2009, 19:12:05
Tebrik ederim kızlarımıza... Harika işler yaptılar. İnşallah daha da iyilerini yapıp, SAMSUN'umuzu gururlandırırlar...

Oflu

Tebrikler cocuklar, ayrica sitedeki abilerimize özverili calismalarindan dolayi cok tesekkür ediyorum

mehmet yılmaz

Alıntı
Dünya Şampiyonu Kübra Dürdane Çakır, "Çok mutluyum. Hocalarımla çok çalıştım ve Dünya Şampiyonu oldum. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hedefim 2012 Olimpiyatında da şampiyonluk almak. Bunun için çok iyi hazırlanacağım." açıklamasında bulundu.

Taekwondo hayatı çok büyük başarılarla dolu olan Kübra Dürdane Çakır, 2009 Gençler Almanya Açık Turnuvasında birinci oldu. Aynı yıl Hırvatistan'da yapılan Yıldızlar Avrupa Şampiyonasında da birinci oldu. 2010 yılında Alanya'da düzenlenen Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasındad da 46kilo da Türkiye birincisi olarak seçmesiz olarak Genç Milli Takım kadrosuna katılma hakkını kazanmıştı.

Kübra Dürdane Çakır 9 Mart tarihinde yapılan şampiyonada Türkiye`yi temsil eden Kübra Dürdane Çakır, ilk turda Porto Riko`lu Natalia Montesinos`u 13-0, ikinci turda Rus rakibi Emelyanova Alexandra`yı 14-11, çeyrek finalde Koreli Yun Ah Choi`yi 5-3 yenerek yarı finale yükseldi.Yarı finalde Alman Nolp Sabrina`yı 12-3 yenen genç sporcu, finalde güçlü rakibi Meksikalı Gallegos Vanessa`yı kendi evinde 8-1 yenerek dünya şampiyonu oldu.