İlhan Ummak (Elazığspor'a Transfer)

Başlatan **KaR6**, 03 Eylül 2009, 01:16:52

« önceki - sonraki »

edmontdante

Hiç bir şey olmaz.Biri küfür eder,diğeri bir yerini göstermeye çalışır,bir başkası el kol hareketi yapar,diğeri kaptanına makas saplar ama hiç bir şey olmaz.

mehmet yılmaz

geri zekalı!!! 

şu an itibarıyla halen takımda tutanlara da Allah akıl, fikir versin. El hareketinden başka neyini gördünüz? >:(

FaTiH_HaN

Mactan sonra Atilla cebeci Ilhan'in cocugunun bugun icin kalp ameliyati olacagini kalbinin delik oldugunu soyledi. O yuzden morali cok bozukmus falan dedi ama yaptigi hareket ne olursa olsun yenilir yutulur cinsten degil moralin bozuksa oynama kardesim gerci suc onda degil onu topcu diye oynatanda.

16 SS 1965

guizaya neler yaptılar adam hiçbir şey demedi   ilhan profesyonel bi futbolcu olsa zaten o hareketi yapmaz ve başını eğip giderdi

beşnumara

hafta içi tesislere giden olur mu acaba ilhana moral vermek için ;)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: beşnumara - 19 Nisan 2010, 14:55:28
hafta içi tesislere giden olur mu acaba ilhana moral vermek için ;)

Hahaha:) ben çok isterdim ama off off :)

LisandroLopez

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 19 Nisan 2010, 14:00:19
Mactan sonra Atilla cebeci Ilhan'in cocugunun bugun icin kalp ameliyati olacagini kalbinin delik oldugunu soyledi. O yuzden morali cok bozukmus falan dedi ama yaptigi hareket ne olursa olsun yenilir yutulur cinsten degil moralin bozuksa oynama kardesim gerci suc onda degil onu topcu diye oynatanda.

Eğer bu doğruysa bence biraz hak verilmeli diye düşünüyorum oynadığı futbol memnun edici olmasada sonuçta o formayı giyen bi isim çocuğunun ameliyat olacak olması onun bu hareketi yapmasına neden olabilir sonuçta evlat..

mehmet yılmaz

Ne alakası var, o ayrı bu ayrı... Kimse İlhan'a küfür etmedi, sadece İlhan dışarı diye bağırıldı. Hepimizin bin türlü sorunu var, bu mazeret olamaz. Üstelik bizim tepkimiz sadece o maça has değildi, her gün mü bir sorunu var diyet düşmanının, o kadar kolay değil o kol hareketi... Orda olmayan anlayamaz bunu...

Savunmayın şu karaktersizi...

YaşarDoğu

Bu kadar mantıksız savunma şekli olamaz, eğer bu adamın böyle bi meselesi varsa niye kadroya alıyorsun , bu adamın tp oynamadığı gün gibi gerçek , oyuna sokup niye yalandan tepki göstertiyorsun , suç yönetimin , teknik kadronunun ihale taraftara kalıyor.

emre

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 19 Nisan 2010, 15:38:53
Eğer bu doğruysa bence biraz hak verilmeli diye düşünüyorum oynadığı futbol memnun edici olmasada sonuçta o formayı giyen bi isim çocuğunun ameliyat olacak olması onun bu hareketi yapmasına neden olabilir sonuçta evlat..

madem aklı orda alsın iznini gitsin çocugunun yanına.zaten yokluğu bizim için daha iyi.ilk oynadığı hacettepe maçından beri tek artısı kilosu..

benim ptesi salı çarşamba 3 tane sınavım var ben maça geliyorum.çkale maçı dolayısıyla 38 saat uyumamışım toplamda 800 km yol yapmışım,sen her zmanki gibi iğrenç top oyna,hiç mücadele etme gel bir de el kol işareti yap!! yok yaa gel bir de.. tövbe tövbeee  >:(  >:(

sonra çocuğu bahane göster.zaten bu futbola bunu bahane etmesi bile onun karakterini gösteriyor.

FaTiH_HaN

Alıntısuc yönetimin , teknik kadronunun ihale taraftara kalıyor.

Sioux

Minik evladına geçmiş olsun, adam olsa zaten çocuğunun yanında olur, izin isterdi. Hakan Koçaslan'ın annesi vefat etti, 3 haftadır firarda, Çok mu lazım topçu ki izin vermeyeceklerdi?

Hem yeteneksiz hem terbiyesiz. Bunu hala kadroda tutup, para veren yönetime yazıklar olsun. Aldığı para da haram olsun ilhanın.

Recep

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 19 Nisan 2010, 14:00:19
Bu dediğini feribotta İsa Turanda söyledi ama benimde çok moralim bozulduğu zaman oldu ama ne iş yerinde nede dışarıda kimseye moralim bozuk diye küfür etmedim el kol kaldırmadım bu bahaneleri geçecekler
Sanki çok büyük topçuda madem öyle bu adamı niye maça götürdünüz niye sahaya soktunuz
ya dünden beri kendi kendimi yiyorum gene moralim çok bozuldu
o.ç p.ç ilhan dün seni feribotta bulmayı çok umdum  ama hayal kırıklığına uğradım orda olsayın o kolu senin bi tarafına sokacaktım senin delikanlılığın ancak orta sahadan olur koçum
kusura bakmayın arkadaşlar benimde moralim bozulduda ne söylediğimi bilemedim

Ollivanders

Dokunmayın ilhanıma lutfen... >:( >:( morali bozukmus bu dunyada tek dertli dertli iş yapan ilhan zaten.

mehmet yılmaz

Feneriuma çiçek gönderen zihniyetin yönettiği kulüpte bunların olması gayet normal... Kızmadım mı? Çok kızdım, öfkelendim, tepkimi de ilettim zaten ama emin olun hiç şaşırmadım... Bu kafaların olduğu ortamlarda bu gibi şaklabanlıklar ne ilktir ne de son olacaktır maalesef...

Bir tek küfür yok, sadece "İlhan Dışarı" diye bağırıldı. Kafanı eğip geç, öyle 30 m. uzaktan nah yapmakla olmuyor o işler. Mazeretin varsa da bilelim, sezon başından beri hep mi mazereti var bu kocapopolunun? İyi top oynamasını geçtim, iyi niyetl olsa zaten azıcık kilo verir, papaz gibi dolanmazdı ortalıkta...