İlhan Ummak (Elazığspor'a Transfer)

Başlatan **KaR6**, 03 Eylül 2009, 01:16:52

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Abi bak bir işe yarıyor yaratıcılıgımı kesfettim :D

**KaR6**

cok guldugum bi video vardı.. kezman Türkiyede iken, sarhoş bi taraftar maçtan sonra buna
are you player? diye bagırıyodu, angut gibi bakıyodu kezman da.. bu ilhanı izledikçe bende karşısına geçip are you player diye bagırma güdüsü oluşuyo..

Ollivanders

are you big player :) are you big player f..ck off you :D muşpiçka

YaşarDoğu

Mustafacım o videoyu ilk defa şimdi izliyorum ;D ;D, ama ben araba gittikten sonraki adamın ağzından çıkanları İlhana söylemek istiyorum ;D ;D

**KaR6**

valla ben o kısımda kaldım abi, gerisini sana bırakayım o zaman :)

YaşarDoğu

Devre arasında takıma alınan oyunculardan beni en çok şaşırtan futbolcu.Bu kadar da olmaz diyorum o adamın ağzından çıkanları İlhan için söylenmiş sayıyorum >:(

55JNR55

sanırım cehennem'e müslüman doldurmaya çalışıyor, günah kolleksiyoncusu olduk sayesinde...

Tribün_ali

Bildiğin mal bu adam takım 10 kişi oynuyor bu oynayınca bir eskikle başlıyoruz bu adam olunca

Dartagnan

kardesim sildim ben  yazdiklarimi :D ama video ya kapildim gittim :P suleyman abi ayni gorusteyim seninle :D

55erhan55

ilhan kafasında futbolumu bitirmiş ama anlaşılan o ki hüseyin kalpar bunu bir türlü kabul etmiyor

SametYılmaz55

1980 model murat 131 gibisin ilhan faydandan çok zararın var.kaldıramıyorsun bir taraflarını,yürümekten başka yaptığın bir şey yok,onuda çok zor yapıyorsun zaten,yürümeye bile mecalin yok ama hoca bir türlü göremiyor bunu anlamadım gitti valla

epçeli köylü

İlhan neler neler Ummak fakat umduğunu bulamamak...

SametYılmaz55

la ilhan git artık huzur ver düş yakamızdan aldığın her kuruş zehir zıkkım olsun

babasamsunlu

İLHAN İNŞALLAH İLK 11 DE OLURSUN..HAREKET NASIL OLURMUŞ O ZAMAN ANLARSIN....

DAHA ÖNCEDE SÖYLEDİM YİNE SÖYLÜYORUM..İLHAN OYNATMAK BİR FUTBOL CEHALETİ OLMASININ YANI SIRA AYRICA VATAN HAİNLİĞİDİR..BU ADAM SADECE KÖTÜ OYNAMIYOR MAÇI SATIYOR...ÇÜNKÜ MEMLEKETİNİN TAKIMIYLA ÇEKİŞİYORUZ DÜŞMEMEK İÇİN...

ALLAH BELANI VERSİN YERDEN BİTME....

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

16 SS 1965

İlhanın bugün kü maçtaki yaptığı kol hareketiyle SamsunSpordaki Futbol hayatını bitirdi...  dahada oynayamaz artık şunu bi döven olsa da