Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

55.hakan

turgut beni hacettepe maçında ümitlendirdi bu sene farklı bir turgut izleyebiliriz

ata55

Ben de ümitliyim Turguttan bu sezon.

şimşek_55

Bu takımın  kuskusuz en ıyı oyuncusu.

Recep

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Ağustos 2009, 23:07:26
Bu takımın  kuskusuz en ıyı oyuncusu.
en iyisi buysa vay bizim halimize
ha unutmadan söyleyeyim sitenin seçtiği Murat Yıldırım oy verenler demekki hiç bi şey bilmiyorlar kuşkusuz dediğine göre

şimşek_55

Herkez oyunu vermekte  hur ıradesını  kullanır. Muratın formayı nasıl ıslattıgına kımse laf soyleyemez ,canını dısıne  takan bır cocuk. Ancak Turgut  bu pıyasada  para eden,dıger cocuklardan  bır adım onde olan bırı.

sersa

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Ağustos 2009, 23:13:39
Herkez oyunu vermekte  hur ıradesını  kullanır. Muratın formayı nasıl ıslattıgına kımse laf soyleyemez ,canını dısıne  takan bır cocuk. Ancak Turgut  bu pıyasada  para eden,dıger cocuklardan  bır adım onde olan bırı.
Her maçta değişmeyen tek şeyi saç stili ;D

Recep

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Ağustos 2009, 23:13:39
o zaman kuşkusuz kelimesi yerine bence diyeceksin
para etme meselesine gelincede suni bir pazar oluşturulmuş gidiyor

şimşek_55

Olusturulmuyor .Gecen sene de ısteyenlerı vardı Turgutun . Tam bır kontraatak oyuncusu

sersa

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Ağustos 2009, 23:18:28
Olusturulmuyor .Gecen sene de ısteyenlerı vardı Turgutun . Tam bır kontraatak oyuncusu
Ver topu koşsun ama bitiricilik bekleme ;)

şimşek_55

Zaten  ortasahanın  sagında kenar oynuyor. Bıtırıcılık olsa  superlıgde  bır takımda  ılk 11 de  forvet oynar rahatlıkla.

Recep

Alıntı yapılan: sersa - 14 Ağustos 2009, 23:20:43
Ver topu koşsun ama bitiricilik bekleme ;)
koştuktan sonra geri gelirken 50 yaşındakiler gibide dili dışarda geri geliyor

cem 55

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Ağustos 2009, 23:18:28
turgutun her tarafı kontra atak oyucusu olsa ne olur zorlama kardeşim işte bu adamı bu sitede tutan 1-2 adamdan birisin göz var izan var turgut vasat hatta kötü bi oyuncu bizim halı sahadaki maçlarda bile zor oynayabilecek biri kapasitesi belli çapı belli talibi varmıs gitse ne olacak adnanın canerinde talibi vardı bak koca sezon 1 maça bile çıkamadılar bosver bu işleri

sersa

Alıntı yapılan: recep55 - 14 Ağustos 2009, 23:22:25
koştuktan sonra geri gelirken 50 yaşındakiler gibide dili dışarda geri geliyor

Diyorum ya başka bişey bekleme :)

şimşek_55

Alıntı yapılan: cem 55 - 14 Ağustos 2009, 23:23:13
turgutun her tarafı kontra atak oyucusu olsa ne olur zorlama kardeşim işte bu adamı bu sitede tutan 1-2 adamdan birisin göz var izan var turgut vasat hatta kötü bi oyuncu bizim halı sahadaki maçlarda bile zor oynayabilecek biri kapasitesi belli çapı belli talibi varmıs gitse ne olacak adnanın canerinde talibi vardı bak koca sezon 1 maça bile çıkamadılar bosver bu işleri

Onun ıcın sen halısahada oynuyorsun o lıg oynuyor degılmı. Bu tıp bır elestırı cok ucuza  kacar.Adnan Dıyarbakırda  ılk 11  oynuyor yanlısmı hatırlıyorum?  Caner  gıdecegı sene Ankaraspora  onerıldı  kendı konyaya  gıttı. Secımı yanlıstı kendı  burnunun dıkıne  gıtmesının  hatasını cekıyor. Bak Ramazan Sal' a   Samsun amatorden  ,Inegol,Mugla , Samsunsporda hıc top oynamadı koca sezon,Pendıge geldı  bır sezon  boyu top oynadı sımdı Bursa da. Bırseyler olmak ıcın buyuklerının  sozunu  dınleyeceksın. Bır bıldıklerı varkı konusuyorlardır.

cem 55

ya bırak bu işleri biz turgutun istanbulda amatörde oynadıgı günleride biliyoruz turgut 3 sezondur bu takımda kaç maç kazandırmıs samsunspora yada hangi özelligini geliştirmiş arap atı gibi koşmayla olmuyo bu işler  adnan daha diyarbakırda sadece 1 maç 11 çıktı ileriki günlerde görürsün nerede oldugunu caner geçen sene konyada gene bi maç oynadı ankaraya gitse emin ol onuda oynayamazdı o koca götüyle topla dönene kadar sabah oluyo sen kafanda 2-3 oyuncu belirlemişsin anca onları övüp duruyosun gerisi hikaye azıcık objektif düşünüp aykırı olmaya uç şeyler yazmaya çalısmasan emin ol sende bizim düşündüklerimizi düşünüp öyle yazılar yazacaksın