Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

**KaR6**

ali ihsan

cezayir55

gozgoz yýlmaz

Üstün formsuzluğu devam ediyor. Bu sezon çok kötü Kenan.

babasamsunlu

ah eb kenan çok kötüydün....ne olur toparlan en çok sana ihtiyacımız var..

55erhan55

kenanın bu sene artık bırakması lazım hatta şimdiden yedek bile kalabilr futbol nankör oyundur formsuz futbolcu kaldırmaz

Ollivanders

Kenan'a : "Kenan vermis oldugu hizmetlerden dolayı tesekkur ederiz ancak gelecek sene seni takımda dusunmuyoruz" demek gerekir.

Ollivanders

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Eylül 2009, 13:41:50
Kenan-Turgay ikilisi , 3 resmi 3 hazırlık maçında toplam 14 gol yedi .. Ortalamaları 2.33 civarı , maşallah ..

evet kardesim ne yazıkki oyle. Neresinden tutsak elimzde kalıyor.

samsunsporulan

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 07 Eylül 2009, 13:23:30
yaş geldi 35e.artık bazı  şeyleri köreldi.hız markaj adam kaçırma konusunda kenan eskiden çok iyyidi jardelleri youlaları sahadna sildiğini hatırlıyorum.ama bu sene artık derlerya kullanmadığın organ körelir.artık kenanında yaşı geldi ve futbol işi bu sene bitmesi gerek.ama devam etcem derse yinede Her zaman BÜYÜK KAPTAN

Jardeli sahadan silen kenan değil hakkıdır :D

samsunsporulan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Eylül 2009, 14:34:11
Kenan Yelek büyük kaptansa bende Küçük İskender'im !

:D:D:D   

kaptan 55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Eylül 2009, 14:34:11
Kenan Yelek büyük kaptansa bende Küçük İskender'im !
bu tarz söylemlerede gerek yok yaşı geldi artık züppelere tanınan kredileri kim tanıyorsa kenanada biz tanırız.

Kais

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 07 Eylül 2009, 14:40:08
bu tarz söylemlerede gerek yok yaşı geldi artık züppelere tanınan kredileri kim tanıyorsa kenanada biz tanırız.

Ollivanders

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 07 Eylül 2009, 14:40:08

kotu oynayan formundan uzak olan kimseye kredi tanıyamayız.
Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Eylül 2009, 14:42:57
benim kredim kimseye yok abi , ben oyunculuğunu zaten beğenmiyorum ama elinden geldiği kadar oynuyor Allah'ı var ..

şimdi biz bu takımdakilere "züppe" diye hitap ediyorsak , bu takımda kaptan olmadığından dolayıdır .. Ben Kenan'ın yıllardır bir kere kaptanlığını görmedim,duymadım .. Adam kaptan değil ki büyük kaptan olsun ..

katılıyorum kardesşim

Kais

bu şekil açıklasan daha güzel olurdu.sonuçta kenan'ın şu an kendini topçu sanan gençlerden çok emeği var.

kaptan 55

kaptanlığı geçen sene diyarbakırda yaptıda ne oldu?
daha boktan kurtulmamış bir çocuk geldi yaptı piskopatlığını?sonuç?bu tarz yönetim oldukça sonuçları tahmin etmek çokda zor değil.

bu takıma kimse bir daha ne İSMAİL UYANIK gibi bir başkan
nede ERCAN gibi bir kaptan beklemesin.