Samsunspor.biz roportajlar ve portreler bölümü sizin sorularınız

Başlatan **KaR6**, 14 Haziran 2009, 14:37:34

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Haziran 2009, 21:56:30
Arkadaslar, tesekkurler sorular için.. Tanju Colak a sorularını 2 gun önce yolladıgım için yeni sorulardan dolayı özur diliyorum sizden.. Ercan Koloğlu ile de yarın öğln yapacagım, bu mesajdan sonra ki soruları okuyamam dolayısıyla..

bir daha ki roportaj biraz gecikecek yokum çunku 1 hafta, tatil zamanı ;) ancak kiminle yapacagıma da henuz karar vermedim, Erol Dinler Hakkı Bayrak Ugur Terzi gibi alternatiflerimiz mevcut.. Bir istek gelirse değerlendirmeye alırım ama..

tesekkurler tekrar..

Mustafa eğer imkanın varsa Erol Dinler ile ropörtaj yaparsan çok sevinirim çünkü kazadaki futbolcuların hemen hemen hepsinin akıbetini biliyoruz ama Erol Dinler hakkında pek bir bilgiye sahip değiliz yada ben değilim. kendisini, şuanki yaşamını, ve Samsunspor ile ilgili düşüncelerini çok merak ediyorum.

hatta geçen hafta internette 2-3 saat kendisi ile ilgili bir ipucu bulabilirmiyim diye çok araştırdım maalisef hiç bir şey bulamadım dersem yeridir inşallah bu isteğimi yerine getirirsin şimdiden Teşekürler....

**KaR6**

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: kaan - 22 Haziran 2009, 00:00:02
En çok merak ettiğim ve anılarını zevkle okuduğum rahmetli muzafferler ilgili kızıyla bağlantıya geçmemiz mümkünmü?

Kızı samsunsporlu ve kitap gecesinede katıldı.Muzafferi kızından dinleyebilirmiyiz bu portreler bölümünde arkadaşlar?
valla iyi düşünmüşsün.güzel ve durgulu bir sohbet olur.kızının daha çok anlatacak şeyleri vardır her yönden.inşallah böyle olur.bakalım

**KaR6**

o kadar umut baglamayın arkadaslar, Selen kaza oldugunda 2.5 yasında idi, sizden bizden çok birşeyler anlatacagını sanmam.. sadece duygu ve dusuncelerini öğrenebiliriz ama çok koyu bir futbol fanatiği de değil kendisi..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: **KaR6** - 22 Haziran 2009, 13:15:25
o kadar umut baglamayın arkadaslar, Selen kaza oldugunda 2.5 yasında idi, sizden bizden çok birşeyler anlatacagını sanmam.. sadece duygu ve dusuncelerini öğrenebiliriz ama çok koyu bir futbol fanatiği de değil kendisi..
o da doğru ya.bizim ki tamamen duygusallık işte.kar röportajlarının hepsi de keyifli kardeşim.emeğine sağlık.samsunspor için kimin le röportaj yapıyorsam farketmez.zevkle okuyoruz.

**KaR6**

şu notlarım bi açıklansın dogru Ercan Abimin yanına koşacagım roportaj için, sabırsızlanıyorum.. lanet olasılar acıklamadılar bi turlu..

**KaR6**

az önce gercekleştirdik roportajı, fena olmadı, bomba acıklama var bir tane, akşama çözümleyip yayımlarım ;)

YaşarDoğu

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: **KaR6** - 22 Haziran 2009, 15:37:32
az önce gercekleştirdik roportajı, fena olmadı, bomba acıklama var bir tane, akşama çözümleyip yayımlarım ;)
mustafa araştarmacı gazetecilikte senin eline kimse su dökemeyecek böyle gidersen.uğur dündar m.ali birand can dündar kıskançlıktan çatlarlar şimdi.yaw ben de iltifatı abartıp çokmu salladım ne?şaka bir yana kardeş.güzel oluyor röportaj lar.

**KaR6**

yeniden Samsun'da olduguma göre ropörtajlara baslayabiliriz ama kimle yapacagıma karar veremedim hala.. Hasan Sengun ile yapsak nası olur? veya sizin istediğiniz isimler mevcut mu? isime karar verelim çalısmalara baslayalım, saygılar Kar6  :P ;D :P

kaptan 55

alda gel ahmet le bi röportaj yapsan kardeşim şu yaz gününde takımla gülmeyen yüzümüze bir nebze olsun tebessüm gelir

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 03 Temmuz 2009, 12:01:41
yeniden Samsun'da olduguma göre ropörtajlara baslayabiliriz ama kimle yapacagıma karar veremedim hala.. Hasan Sengun ile yapsak nası olur? veya sizin istediğiniz isimler mevcut mu? isime karar verelim çalısmalara baslayalım, saygılar Kar6  :P ;D :P

Yuvana hoşgeldin kayıp kentin yakışıklısı. Fenerium sahipleriyle bir röportaj yapman mümkünse hoş olur.

Beklentileri ve hedefleri nelerdir?
Hangi duygu ve amaçlarla böyle bir hizmeti! bizlere sundular?
Planları arasında birgün bütün Samsun FB li olacak gibi bir hedef var mı?
Bir sonraki aşamada futbol okulları ve alt yapı tesisleri açmayı düşünüyorlar mı?
Kimlerden nasıl yardımlar gördüler, kendilerine en çok destek olanlar kimler?
Belediyelerin ve şehrin ilgisinden memnunlar mı?

**KaR6**

kaptan 55

valla kardeşim alda gel ahmetin röportajına doyum olmaz onda ne anılar ne hikayeler vardır

**KaR6**

her deplasmana gidip hiçbi maçı izlemeyen tek adam, aldagel ahmet ;D