www.sadecesamsunspor.com

Başlatan **KaR6**, 19 Mayıs 2009, 13:49:55

« önceki - sonraki »

**KaR6**

19 Mayıs 2009, 13:49:55 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2009, 01:41:31 **KaR6**
  Arkadaşlar, dün itibariyle kendi adıma büyük bir adım atarak, uzun zamandır hayalini kurdugum sadece Samsunspor a ait yazıların bulundugu blogumu hayata geçirdik.. Amacım hem kendi yazılarımı, hem siteden abilerimin arkadaslarımın yazılarını yayımlayarak bize ait ilk Samsunspor blogunu oluşturmak olacaktır.. Kesinlikle ve kesinlikle samsunspor.biz ailesine bağlı kalınarak hayatını sürdürecek olan bu blogda, güncel gelişmeler esas alınarak yazılmış makaleler, futbolcularımızın biyografileri, günlük haberlerin yanı sıra, bizi diğerlerinden ayıracak en büyük özellik olan röportajlar kısmını bulabileceksiniz..

Kiminle olacak bu röportajlar? Tabii ki öncelikli hedefim eski futbolcularımız.. Az çok tahmin edebileceğiniz gibi, hepimizin sevdiği özlediği isimlerle birebir röportajlar yapmayı düşünüyorum.. Ercan Koloğlu, Serkan Aykut gibi son sözunu söylememiş isimlerle görüşme sansı yakalayabilirsem bizler için sevindirici olacagını düşünüyorum..

Ayrıca bunu tek başıma değil, sizlerin yardımını da alarak yapmayı planlıyorum.. röportaj kesinleştikten sonra açacağım başlıkla merak ettiklerinizi öğrenip ona göre bir soru şablonu hazırlamak istiyorum..

Bunun yanında sitemizde ki abilerimizin ve onların yollarından giden genç kardeşlerimizin Samsunsporlu olma yolunda attıkları adımları takip edebilme amacıyla onlarla da -eğer kabul ederlerse- röportajlarım olacak ki bunun da güzel anılar yaratabileceğini düşünüyorum..

Yine farklı olarak, sizlerin merkezi Samsunspor olan yazılarınızı da istemiz halinde yayımlayabileceğimiz bir platform olacak.. Belki şu anda henuz emekliyor blog ama umdugumuz gibi ilerlerse belki söz sahibi oluruz kamuoyunda ve o zaman yazılar daha da anlam kazanır..

Bunun dısında her turlu eleştiriniz için beni buradan bulabilir, gönul rahatlıgıyla sallayabilirsiniz :) Ancak artık kendi sitemde yazacagım için yazılarım istediğim kadar sert olabilir, onu da belirteyim :)

İlk röpörtajımı bu akşam Çok Sevgili Mehmet Yılmaz Abimle yapacagım :) Bakalım nasıl birşey cıkaracagız ortaya..

Son olarak, Allah yolumuzu açık etsin diyelim ve adresi verelim merak edenler için..

www.sadecesamsunspor.com

ayrıca; ant55 e özel teşekkürlerimi sunmayı borç bilirim ;)

Yalnızca BİZ

Hayırlı olsun kardeşim. Destek her daim olacaktır elbet...

celebi

mustafa kardeşim Allah utandırmasın

ali ihsan

Güzel düşünmüşsün Mustafa.Hayırlı olsun .

beşnumara

mustafa bu nasıl iş.hayat görüşün anti samsuni ama ilk röportajını ehmet abiyle tapıyosun :D yoksa strateji mi bu ;)
şaka bi yana da güzel bir proje olacağını düşünüyorum.başarılar...

maraton

devam ettiremez iki gün sonra birimize sorumluluğu yıkar, samsuni dikkat et !!

**KaR6**

Alıntı yapılan: maraton - 19 Mayıs 2009, 20:12:18

çok sağol desteğin için başkanım ;D

Sempatik Bengülü

Cagdas Ünver

ne demek simdi bu =?

bezgınbekır

hayırlı oslun kardeş başarın daim olsun  :)

mehmet yılmaz

devam ettiremez iki gün sonra birimize sorumluluğu yıkar,  !!

Bir liderde olması gereken özelliklerden ikisini birden görüyoruz bu mesajda; bir ileri görüşlülük, iki gerçekçilik! :) Helal başkan... Antisamsunicilik altında gizli bir destek var aslında.

YaşarDoğu

MeL_55

Hayirli olsun Mustafa abi... ;)

**KaR6**

öncelikle herkese teşekkurler.. Mehmet Yılmaz ile yaptıgım röportaj da yayında ancak sitenin tam adının satın alınmamış olmasından ve adı kaybetme korkusundan dolayı su anda veremiyorum.. tahminen yarın kesinlik kazanır herşey ;)

veis

bide bu çocugu sevmezsiniz :P