SAMSUN BASKET 70 - 65 F.bahçe

Başlatan Fecr_55, 11 Şubat 2009, 19:16:53

« önceki - sonraki »

Akyol

Alıntı yapılan: celebi - 24 Şubat 2009, 16:24:02
AKYOL KARDEŞİM SAĞOLASI YA
abi maç yayınlanıyor dedim yayınlamadılar mahçup oldum sitedeki arkadaşlarıma abilerime inşallah telafi ediyorumdur :)

celebi

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 24 Şubat 2009, 16:27:16
abi maç yayınlanıyor dedim yayınlamadılar mahçup oldum sitedeki arkadaşlarıma abilerime inşallah telafi ediyorumdur :)

başka varsa gönder yaw. şöyle tüm salonun çoştuğu zamanlar falan

King Of The North

Alıntı yapılan: celebi - 23 Şubat 2009, 20:38:54
samsunda yaşıyorum ve bu maça gidemiyorum delirmek üzereyim

bir fb linin kendi forumlarında yazdığı mesaj

Nıhahahahahahahaha. Niye maçası mı yememiş arkadaşın :) :)

Sercan

O salona febe,bejeke,gayse,tese olarak girmek got iste...

Akyol

pitbul055

cembaba

Resimler ve videolar çok güzel yaa :) Tebrikler kızlarımıza tekrardan.. Resimleri ekleyenlere çok teşekkürler bu arada.

HoliganSamSunLu

samsundan çıkış yok çok güzel gidiyor...

cem and naz55

daireden izin aldım işim var dedim 1 saat önceden gittim yaşardoğuya ve ona rağmen ayakta kaldım yer bulamadım müthiş bir atmosferdi,inanılmazdı,bu kızlarla ne kadar gurur duysak azdır SAMSUN SİZİNLE GURUR DUYUYOR

CeLL-O

Cagdas Ünver

Hayri Pekergin: "Samsun'da Müthiş Gala"

Türkiye Bayanlar Basketbol Liginde 17. Hafta sona erdi. Geçtiğimiz hafta en çok söz edilen sonuçlar FIBA EuroCup'ta Galatasaray'ın deplasmanda Rus Chevakata'yı 79-65 mağlup ederek final four için avantaj elde etmesi, TBBL'de Samsun Basketbol Kulübü'nün Fenerbahçe'yi 70-65 mağlup ederek olası play-off eşleşmesinde eşitlik sağlaması, Ceyhan Belediye Spor'un önemli eksikler ile sahaya çıkan Beşiktaş Cola Turka karşısında 83-73 kazanması ve Bahçeşehir Burhaniye Belediye Spor'un Panküp TED Kayseri Koleji karşısında deplasmanda 81-76 skor ile elde ettiği galibiyet oldu.

SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ FENERBAHÇE'Yİ MAĞLUP ETTİ.
Samsun Basketbol Kulübü zirveye giden yolculuğunu istikrarla sürdürüyor. Alınan başarılı sonuçlar Karadeniz ekibine verilen desteği arttırırken, sergilenen başarılı oyun Samsun'lu taraftarlara gelecek haftalar için güven veriyor. Samsun ekibi bu hafta Euroleague'de çeyrek final oynayan Fenerbahçe'yi mağlup etti ve bu maçın sonucunu bekleyen takipçilerine sezonu ilk üç sırada bitirmeye kararlı olduğu mesajını iletti.

Geçtiğimiz aylarda Samsun Basketbol Kulübünün güçlü rakiplere karşı bazı maçlarda Euroleague seviyesinde oyunlar sergilediğini belirtmiştik. Alınan galibiyet bu tespiti bir anlamda "onayladı". Fenerbahçe hafta içinde oynadığı iki zorlu Euroleague maçının ardından yorgundu. Bu yorgunluk özelikle pota altında dikkat çekti.

Maçın kaderine hükmeden oyuncular Samsun Basketbol Kulübünde attığı sayıların yanı sıra bu kez asistleriyle parlayan McBride ve kritik anlarda pota altına "ambargo" koyan Larkins oldu. Samsun ekibinin savunması etkiliydi. Kırmızı Beyazlılarda tecrübeli forvet İlkay Maşa kritik şutları kadar savunma gayreti ile galibiyete olumlu katkı yaptı. Özellikle pota altında çok üst düzey mücadelenin yaşandığı maçta geriye düştüğü dakikalarda oyundan kopmayan

Samsun Basketbol Kulübü McBride, Larkins ve İlkay Maşa'nın sayıları ile sonuca gitti. Bales ve OlerenWaju'nun da pota altında görevlerini yaptığını belirtmeden geçmeyelim. Esmeral Tunçluer'in son dakikalarda gelen 3 sayılık isabetli şutları olmasaydı fark daha fazla olabilirdi.

Fenerbahçe yorgunluk dezavantajını tecrübesi ile kapatmaya çalıştı. Pota altında Larkins'in enerjini durduramayan Sarı Lacivertliler, ancak diğer pozisyonlarda üstünlük sağlayarak maçı kazanabilirdi. Powell, Smith ve Ajavon'un çabaları maçın kazanılması için yeterli olmadı

Kaynak : www.basketbolseverler.com

Fecr_55

Alıntıbu maçın sonucunu bekleyen takipçilerine sezonu ilk üç sırada bitirmeye kararlı olduğu mesajını iletti

ALLAH in izniyle ilk 3'ün ilk sirasinda bitirecegiz ligi..Hakettik cünkü..!

Baskent_Samsunspor

müsabaka oynanırken salonun fotosu yokmu skorbord yani taraftarlarımızın fotosu yerel basında bile yok yavv içimizdeki yabancılar ne çokmuş yaa

siz istemesenizde biz geliyoruz

Akyol

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 25 Şubat 2009, 18:17:52
müsabaka oynanırken salonun fotosu yokmu skorbord yani taraftarlarımızın fotosu yerel basında bile yok yavv içimizdeki yabancılar ne çokmuş yaa

siz istemesenizde biz geliyoruz
arkadaşım videolar var ;) önceki sayfalarda

ugrass