Bank Asya 1.Lig 17.Hafta | Adanaspor - Samsunspor'umuz : 1-0

Başlatan MeL_55, 14 Aralık 2008, 19:03:14

« önceki - sonraki »

Kaya

aytekin durmaz ın iç saha da seyirci baskısıyla çok hatalar yaptığını hatırlıyorum ujmarım yanılıyorumdur hayırlısı

gozgoz yýlmaz

15 Aralık 2008, 23:58:17 #31 Son düzenlenme: 16 Aralık 2008, 00:01:02 gozgoz yýlmaz
Adana sezona şampiynluk iddiasıyla girmişti. O zaman da çok gülüyordum, şimdi de gülüyorum. Çünkü yeni hedefleri ligde kalmak. Hatta ilk teknik direktörler -ki yanılmıyorsam 5 hoca değiştirdiler. Yani bir gün herkes Adanaspor'a teknik direktör olacak sloganı gibi birşey :) :) Hüsnü Özkara, "bu ligde şampiyonluk için tek rakibimiz kendimiziz!" demişti. Yuh artık!!!  :-\

Eksiğimiz çok, Adanasporla ilgili pek bir bilgim yok. Nasıl oynarlar, adamları kimdir, bilmiyorum. Özellikle Oktay'ın yokluğu büyük bir dezavantaj, hadi Turgut'un açığını Volkan'la kapatırız ama Oktay'ın alternatifi yok. ( Karabük maçını düşünsenize Zafer Şakar'la Sefa ilk 11'de, Oktay yedekti. )

Son olarak Hakkı devre arası için Giresunla anlaşmış. Ancak idaman yapmak yerine Çiftlikteki kahvelerde king ve batak oynuyormuş.

beşnumara

Alıntı yapılan: iak5529 - 15 Aralık 2008, 23:54:06
aytekin durmaz ın iç saha da seyirci baskısıyla çok hatalar yaptığını hatırlıyorum ujmarım yanılıyorumdur hayırlısı
iii de adanademir takımıyla oynamayacağız ki adanasporla oynayacağızz.onlar tribünde birbirlerini yemekten başka bir şey yapmazlar.hee bu arada turbeylerin tribün lideri refik gül de tribünü bıraktı.onu ikna etmeye çalışıyolar.bu maçta da bizim yaptığımız gibi desteksizlikten dolayı şehrin önde gelenlerini biraz protesto edecekler.hakemi pek etkileyebileceklerini zannetmiyorumm.

55_HayLAZ_55

kuzey55

sonuclara bakılırsa son yönettiği maçlar ya beraber bitmiş ya da deplasman takımı kazanmış inşallah bu durum devam eder...takımın beraberlik için oynacağını tahmin ediyorum.bu akşam ercüment hocanın spor55 te söylediklerinden de bu anlaşılıyordu zaten.ayrıca hocanın söylemleri gayet mantıklı ve gerçekçiydi inş daha güzel işler başarrırız ercüment hocayla...

ceto

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 15 Aralık 2008, 23:58:17
Adana sezona şampiynluk iddiasıyla girmişti. O zaman da çok gülüyordum, şimdi de gülüyorum. Çünkü yeni hedefleri ligde kalmak. Hatta ilk teknik direktörler -ki yanılmıyorsam 5 hoca değiştirdiler. Yani bir gün herkes Adanaspor'a teknik direktör olacak sloganı gibi birşey :) :) Hüsnü Özkara, "bu ligde şampiyonluk için tek rakibimiz kendimiziz!" demişti. Yuh artık!!!  :-\

Abartmısın birader...3. teknik hocadayız 5 değil... Hüsnü hocayı seçmek büyük yanlıstı...Gönderildi..Mecburen onun istegi dogrultusunda alınan futbolcularla idare edilmeye calısılıyor...Ara transferi bekliyoruz..Ayrıca Hedef süperlig belirledik evet.Ama hedefi değiştirmedik...Ligde kalmak diye bir söz başkanımızın agzından çıkmadı...Bu cümleleri kurmak için biraz acele etmişsin Sene sonu yaz bence

Alıntı yapılan: beşnumara - 15 Aralık 2008, 23:59:10
iii de adanademir takımıyla oynamayacağız ki adanasporla oynayacağızz.onlar tribünde birbirlerini yemekten başka bir şey yapmazlar.hee bu arada turbeylerin tribün lideri refik gül de tribünü bıraktı.onu ikna etmeye çalışıyolar.bu maçta da bizim yaptığımız gibi desteksizlikten dolayı şehrin önde gelenlerini biraz protesto edecekler.hakemi pek etkileyebileceklerini zannetmiyorumm.

Evet Refik abimiz tribünü bıraktı...Suan onu geri döndermeye çalışmıyoruz.Çünkü kesin kararını aldı keşke dönse diyoruz ama dönmücek bunun ugrasını vermiyoruz...Şehrin önde gelenlerini protesto edsek bile 90 dk edecek halimiz yok :).. Son olarak da Bizi Adanademirle kıyaslıyorsunda..Onlar tribünde daha iyi olabilirler..Mutlaka herkesin daha iyisi vardır.. Ama bu Bizim Tribün baskısı olusturamadıgımız anlamına gelmiyor...Hakemin yanlıs kararları olursa... Tribün Baskısını Adanaspor Tribününde görürsün.. Tabi Eger bu macta Adanaya gelirsen

Samsunspor'a Başarılar

seckin55

gozgoz yýlmaz

@Çeto
4 tane bulabildim, araştırmalarım sürüyor :)

2. haftada Hüsnü Özkara,
6. haftada Eyüp Arın
11. haftada Mustafa Çapanoğlu ile yollarını ayrılmış
4. hoca Metin Yıldız...

Ben Adanaspor'u şampiyonluk adayı olarak falan görmüyorum, sen bir taraftarı olarak görebilirsin, bundan da doğal birşey yoktur, saygı duyarım ama gerçekler farklıdır.

seckin55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 16 Aralık 2008, 01:13:31
@Çeto

2. haftada Hüsnü Özkara,
6. haftada Eyüp Arın
4. hoca Metin Yıldız...

Ben Adanaspor'u şampiyonluk adayı olarak falan görmüyorum, sen bir taraftarı olarak görebilirsin, bundan da doğal birşey yoktur, saygı duyarım ama gerçekler farklıdır.

devam et gozgoz abim:)bakalım daha kaç tane çıkıcak:)))

ceto

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 16 Aralık 2008, 01:13:31
@Çeto

2. haftada Hüsnü Özkara,
6. haftada Eyüp Arın
4. hoca Metin Yıldız...

Evet belki Adanaspor taraftarı olarak böyle görebiliyorum ama herşeyde dışarıdan görüldügü gibi değil,iç sorunlarımızı bilmediginiz için biraz size imkansız gibi geliyor hedefin süper lig olması...Ama biz o iç sorunların çözüme kavusmak üzere oldugunu bildigimiz için , umudumuz büyük

Sen 4 tane saymıssın T.Direktörü 5,den 4 e indik
İlk gelen Hüsnü Özkara , Bu adam yollandı...Yeni Teknik hoca gelene kadar alt yapı hocamızla calıstık...Eyüp arın... 2. hoca Mustafa capanoglunu getirdik.Eyüp hoca tekrar esas görevi olan alt yapıya gitti.Simdi ise Metin yıldızla calısıyoruz Yani 3. hoca :) 5. değilmiş yani

gozgoz yýlmaz

Yok kardeşim bizde tenzilat olmaz.

Bak şimdi sayıyorum

1- Hüsnü Özkara
2- Eyüp Arın
3- Hafta içi kaptanlar Fuad ve Ahmet çalıştırmış, kulübede genel menacer Bülent Albayrak oturmuş ( 3 ama sen bunu 1 sayabilirsin.   :P) Bolu maçının olduğu hafta. Maç sonunda da Albayrak konuşmuş zaten.
4- Mustafa Çapanoğlu ( Bu işte bir çapanoğlu var gibiydi zaten. )
5- Metin Yıldız

Kaldı ki ben
AlıntıHatta ilk teknik direktörler -ki yanılmıyorsam 5 hoca değiştirdiler.
demiştim. Yani çok iddialı değildim bilmişim.

ceto

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 16 Aralık 2008, 01:47:33
Kaldı ki ben  demiştim. Yani çok iddialı değildim bilmişim.

Yoldan geçen bir adam taktik verse ;D onu bile t.hoca edecen vala ;D

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: ceto - 16 Aralık 2008, 02:27:23
Yoldan geçen bir adam taktik verse ;D onu bile t.hoca edecen vala ;D

İyi de yoldan geçen adam size hoca oluyorsa ben ne edeyim da?

Ben kulübeye girenleri saydım!  ;D

Yalnız sizde öyle başkan varken yakında sen bile teknik direktör olursun, demedi deme!

beşnumara

sevgili gozgoz yılmaz aslında adanaspor başkanı bayram akgül iyi bir başkandır ama takıma şehir destek çıkmıyo.geçen sene demirspora verilen paranın kdvsi verilse adanaspor çıkmaya oynar ama bu zihniyet geçen seneki bayram akgül'deydi.bayram akgül bu sene enteresan kararlar veriyo enteresan hiç kimsenin anlayamayacağı şeyler yapıyo.bu arada kardeş ben hep adanadayımm.adanaya gelirsen diye bir şey yok.samsundan veya istanbuldan gelen olmasa bile biz 15-20 kişi yani üni.den gideceğizz.bakalım adanaspor maçına ilk defa gideceğim demirspor taraftarlarının karşıladığı gibi karşılayabilecekler mi?ben demirspor maçına samsunspor atkımla gittiğimde hoşgeldin abi diyolardı hoşgeldin kardeşim diyorlardı göreceğiz pazar günü gazipaşada gezerken nelerle karşılaşacağız...

beşnumara

haaa bu arada adanadan da çok taraftar çalacam ona göre kırılmayın darılmayın makara yapmak için gelecekler.sonra içimizde hainler varmış demeyin.bu arada malatyayla dostluğunuz var biliyorum adanasporlular maçtan önce boş boş konuşurlarsa göz yumarız ama malatyasporlular(kofikler) boş boş konuşurlarsa o ayrı.aynı muameleyi beklemeyinn.kofik malatya  kofik malatya