Bank Asya 1.Lig 8.Hafta | Boluspor - Samsunspor'umuz

Başlatan tanju55, 11 Ekim 2008, 19:03:37

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı

Şimdi çalışma zamanı
Samsunsporlu futbolcular, Orduspor maçından sonra kendilerine verilen 2 günlük izni tamamladı. Dün öğlenden sonra tesislerde toplanan Kırmızı-Beyazlılar, akşam saat 17:00´de yaptığı çalışmayla deplasmanda oynayacağı Boluspor maçının hazırlıklarına start verdi. İdman öncesi sporcuları ile yaklaşık 20 dakikalık bir konuşma yapan Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ, öğrencilerine rakipleri hakkında bilgiler verdi. Konuşmanın ardından ikişerli gruplar halinde düz koşu yapan sporcular, açma-germe hareketlerinin ardından istasyon çalışmasına geçti. 30 dakika süren istasyon çalışmasından sonra çift kale maç eden sporcuların moralli oldukları gözlendi.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=18002

harbisamsunsporlu5517

15 Ekim 2008, 14:56:14 #121 Son düzenlenme: 15 Ekim 2008, 15:04:24 harbisamsunsporlu5517
resmi sitemizde futbolcularla ilgili sayfa çok pasif fotoğrafları kaydetmek istiyorum malesef olmuyor lutfen bununla ilgili forumda topic acılsın futbolcularımızla ilgili bilgileri orada toplayalım yoksa o sıte beni kanser edecek

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 15 Ekim 2008, 14:56:14
mactan galıbıyet beklıyoruz ama futbolcularımızla ilgili ne bır konu var nede bilgi kimin hangi mevkide oynadıgını resmi sıtemıze dahi koymamışlar bu kadar pasiflik olmamalı arkadas şu işe gelin bir el atalım artık gunes dogdu efsane gerı dönuyor

http://samsunspor.org.tr/kadro.asp

resimlere tıklarsan mevkilerini görürsün ;)

Kais

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 15 Ekim 2008, 14:56:14
mactan galıbıyet beklıyoruz ama futbolcularımızla ilgili ne bır konu var nede bilgi kimin hangi mevkide oynadıgını resmi sıtemıze dahi koymamışlar bu kadar pasiflik olmamalı arkadas şu işe gelin bir el atalım artık gunes dogdu efsane gerı dönuyor

Yok abi sitede çok güzel bir şekilde var.

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 15 Ekim 2008, 14:58:48

http://samsunspor.org.tr/kadro.asp

resimlere tıklarsan mevkilerini görürsün ;)

sagol tugberk şimdi gördum ama kopyalama ve kaydetme anlamında çok pasif :D

recai

boluyu izledim ben ankarada hazırlık kampında.. kızılcahamama piknige gittigimde macları vardı. iyi pas yapıyolardı ancak pas trafıgını macın geneline yayamayıp sonlara dogru dagılıyorlar. gerci izledigim macta oyle olmustu ama:) bide goze batan oyuncuları yok oyle.. yenecegimize inancım tam !!

Kais

Bizim gençlerimiz bu maçı alacaklardır.Ama benim düşüncem berabere ve 2-2 bir anda içimden geçti.

harbisamsunsporlu5517

dönum noktası bu maç eger alırsak bu sene playoff mucadelesi verıyoruz demektır inşallah kazanırız

Akyol

arkadaşlar herkes şehrinin takımını sever ama bizim gibi sevemez özellikle bu sene kulüp ve taraftar iyi kaynaşmaya başladı özellikle taraftar harekete geçmeye başladı bu iyiye işaret Allah'ım ahengimizi bozmasın maça gelince galip gelirsek rize maçı şölen olacaktır 2 maçta alacağımız 6 puan bizi sıralamada epey yukarılara taşır şu deplasmanlara giden arkadaşlara aşırı imreniyorum iş dolayısıyla gidemiyoruz Allah o abilerimin kardeşlerimin yolunu açık etsin sağ salim gidip gelsinler hediye istemeyiz 3 puan yeter:))

Ladikli

Bolu'da geçen sene oynadığımız lig ve kupa karşılaşmasında mağlup olmuştuk.(kupa maçını yücel ildiz hediye etmişti).Bolu geçen sene daha iyiydi.Arkadaşlar güzel bir şekilde karşılamışlardı bizi saolsunlar.Bu seneki karşılaşma iki takım açısından da çok önemli.İki renktaş takımın mücadelesinde Kazanan taraf biz olur ve yolumuza devam ederiz inşallah.

SapýnaKadar 55

Liderin 15 puanı olduğu bu ligde biz neden 10 puanla hedefsiz maçlara çıkalım ki,2-3 maçtan galip ayrılsak peşpeşe biliyorum ki bırakın Play off'u şampiyonluk konuşur olucaz bir anda,Allah yolumuzu açık etsin.

mehmet yılmaz

İdmanlar gayet iyi gidiyor, takımda bir sorun yok. Bu seneki Boluspor'u hiç seyretmedim bu yüzden fazlaca bir malumatım yok ama zor maç olacağı kesin, puan durumu aldatmamalı.

Hocanın tek forvet ve koşan ekip tertibinden vaz geçmeyeceği kanısındayım. Genç takımımızda asıl hedef 1 puan olarak görünüyor. İnşallah maç sonunda mağlup olmadan ayrılırız.

veis

sevgili sinan akyol sana bir sorum olucak.karabük maçındaki olaylarınız eskiye dayanan bir mazimi yoksa ogünkü atmosferin verdigi gerginlikmi.

Sinan Akyol

Yarenler'den Bolu'ya destek!

Boluspor, hafta sonu kendi sahasında Samsunspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Boluspor taraftar grubu 'Yarenler', tesislere gelerek antrenman sonrası teknik heyet ve futbolculara baklava ikram etti..
         Boluspor'un efsane taraftar grubu Yarenler, teknik heyet ve futbolculara destek vererek, Samsunspor maçı öncesinde birlik ve beraberlik mesajları verdi. Tesislere gelen taraftar grubu Yarenler'in liderlerinden Reha Çetinkaya, ligin ilk maçından itibaren takıma gösterilen tepkinin ne teknik direktöre ne de oyunculara olduğunu, bu tepkinin sadece Boluspor'dan büyük beklentilerin olmasından kaynaklandığını söyledi. Boluspor'un ligde bulunduğu yeri hak etmediğini, çok daha üst sıralara çıkması gerektiğini belirten Çetinkaya, bir an önce takımın ve taraftarların el ele vermesi gerektiğini ifade etti.

Taraftarlar, daha sonra teknik heyet ve futbolculara baklava ikram etti.

**KaR6**

afiyet olsun, umarım biz de gelir işin kaymağını yeriz, herkes tatlısını yemiş olur ;D