Bank Asya 1.Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz 1 - 0 Orduspor

Başlatan MeL_55, 05 Ekim 2008, 22:12:59

« önceki - sonraki »

engizli55

ertugrul saglam hocamizin buyuk ihtimalle yarin istifa edecek eger istifa ederse samsunsporumuza gelse ne guzel olur hemde bir suru tecrubeli adamda getirebilirdi  degilmi arkadaslar

sbc_emir

ordu maçını alacağımıza inanıyorum bu çocuklarda iş warda baştaki hocamızda iş yok ordu maçında biz söğütlübahçeliler olarak şirinler ve mekansızlarla bizim olduuğumuz böümde birleşip takımımızı ateşleyip bu maçı alacağızzz takımda sadece güven eksikk bidee hoca oda artık zamanlaa düzelir inş

seckin55

inadına samsunspor.......stad ı dolduralım.taraftar gorsun cumle alem....sesımızı taaaa ordudan duysunlar....:):):):)

Sadece Samsunspor

ne beşiktaş ne fenerbahçe
nede galatasaray laylaylay
kalbimizde ölene kadar
SAMSUNSPOR sevgisi yaşar...

Kaya

nasıl olursa olsun isterse 7-5 olsun bu maçı mutlaka almalıyız elbet bir yerden seri başlayacaktır hayro ya rağmen

celebi

Alıntı yapılan: iak5529 - 07 Ekim 2008, 02:07:59
nasıl olursa olsun isterse 7-5 olsun bu maçı mutlaka almalıyız elbet bir yerden seri başlayacaktır hayro ya rağmen

1-0 olsun bizim olsun

GençKozluklu

Taraftara büyük iş düşüyor. Takımı coşturursa Orduspor'u çok rahat yeneriz. Güngören maçında seyirci desteği artırdıkça takımda rakibin üzerine çökmüştü.

Ben bu maçı kazanacağımıza inanıyorum. Takım iyi yolda. Gol pozisyonlarını cömertçe harcamamamlıyız. Şu anda en büyük sıkıntı son vuruşlarda. Hocanın gençlerde ısrarcı olmasını destekliyorum. Serkan'a bu takım güvenerek yola devam etmemeli. Nedense Serkan'a hiç güvenemiyorum. keyfi gelince oynuyor, gelmeyince oynamıyor.

Kazanan SAMSUNSPOR olur inşallah. Bu ligde herkes her takımı yenebiliyor.

jean

orduspor tarftari tabiki iolur gelkecekleri yer 2 saatlik yol bence berabere kalacaz alisak tekrar moralleniriz

FaT1h

Alıntı yapılan: engizli55 - 06 Ekim 2008, 22:54:28
ertugrul saglam hocamizin buyuk ihtimalle yarin istifa edecek eger istifa ederse samsunsporumuza gelse ne guzel olur hemde bir suru tecrubeli adamda getirebilirdi  degilmi arkadaslar

dostum erturul saglamın tekrar samsuna gelecegini hiç sanmam o artık kariyerini yükselttigini düşnürü ama samsunspora gelirse buna kimsenin hayır dicegini sanmam belki ozmn şehir ayaklanır d atakıma sahip cıkar

GençKozluklu

Arkadaşlar SAMSUNSPOR-Güngören maçının videosunu geçen hafta goog'le yüklemiştim. Düb videonun yayınlandığını farkettim. Sizlerle tekrar paylaşmayı uygun gördüm.

Güngören'in ne kadar iyi takım olduğu Kasıpaşa maçında aldığı galibiyetle anlaşıldı. O maçta seyircinin de ateşlemesiyle maçı çok rahat kazanmıştık.
Son yarım saaatlik videoyu izlerseniz Ordu maçında takımın neler yapabilecğeini daha iyi tasavvur edeniliriz.

iyi seyirler

Samsunspor-Güngören maçının video çekimi.

http://video.google.com/videoplay?docid=-5554035339416508399&hl=en

HaSaNCaN

ben şahsen iyi olacağını sanmıyorum. mutlak 3 puan almamız lazım. geçen senede tüm stad Samsun kümeye demesi hiç de hoş deildi.

maço

ben 2 sene oncekı 2-0 kazandığımız maca gıttıgımde mac sonunda arkadaslarla beraber ordu kumeye dıye bagırmaya baslamıstık ama yanımızdakı dayılar yapmayın onlar bızım kardesımız komsumuz falan dedıler.

bende ama dayı ılk yarıdakı macta adamlar bızı tasladı bızı sahaya aldılar dedım ama dayı olsun bız  buyuğuz bıze yakısmaz onlarla uğrasmak dedı.

bencede ordu taraftaryla uğraşacagımıza kendı takımımızı destekleyelım

Yalnızca BİZ

Mağlubiyet aklımızın ucundan bile geçmez. Geçmesi bile düşünülemez. Beraberlik büyük süpriz olur. Bu maç bizim başka yolu da yok...

selahattin55

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 07 Ekim 2008, 14:44:03
Mağlubiyet aklımızın ucundan bile geçmez. Geçmesi bile düşünülemez. Beraberlik büyük süpriz olur. Bu maç bizim başka yolu da yok...

ahhhhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh keşke senin dediğin gibi olsa.hoca traşşşşşşşşşş.turgut balonnnnnnnnnnnn fısssssss.kalmışız burhan beyin eline inşallah senin dediğin gibi olur.

Mesudiyeli

07 Ekim 2008, 15:23:40 #44 Son düzenlenme: 07 Ekim 2008, 19:44:27 berusa55
AlıntıYÜCEL İLDİZ YUVAYA DÖNDÜ !!!

BANK Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'da uzun süredir devam eden kulüp başkanı, yönetim kurulu ve teknik direktör krizi sonunda çözüldü.

Orduspor Kulüp Başkanı Şükrü Bodur'un geçtiğimiz günlerde oluşturduğu, ancak AKP Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa'nın kongreyle ilgili olarak yaptığı konuşmasının ardından bazı yöneticilerin ayrılmak istemesiyle yeniden girilen çıkmaz, sonunda çözüme kavuşturuldu. İstifa etmesi bile gündeme gelen ancak her türlü zorluğa karşı göğüs geren Kulüp Başkanı Şükrü Bodur, en sonunda yeni yönetim kurulu listesini ikinci kez oluşturarak, krizi çözdü. Başkan Bodur, yönetim kurulu yapılandırmasının ardından bir kez daha kolları sıvayarak teknik direktör konusunda harekete geçti. Çeşitli kaynaklardan elde edilen bilgilere göre Orduspor Kulübu, Teknik Direktör Yücel İldiz'le anlaştı.

Haber yayına hazırlandığı saatlerde (07.07.2008-00:15) Ordu'ya gelmek için yola çıktığı öğrenilen İldiz'in, bugün Ordu'da olacağı ve yüksek ihtimalle öğleden önce Kulüp Binası'nda düzenlenecek olan basın toplantısıyla hem yeni yönetimin açıklanacağı, hemde teknik direktör Yücel İldiz'in basın karşısına geçeceği öğrenildi.

www.ordumanset.com