Yeni Teknik Direktörümüz Hayrettin Gümüşdağ

Başlatan Baþkent_55, 17 Temmuz 2008, 17:00:12

« önceki - sonraki »

jean

adamin da sansizligi gol atamamiz halbuki fena mucadele etmiyor takim bu seneyi boyle atlatalim bakalim seneye ne olacak

red_white

sen turgut gibi bi adamı 90 dakka oyunda tutuosan ve delibaltayı çıkarıosan o hoca gitmeli arkadaş dün kafa kafaya oynadığımız maçta fark yedik sırf taktikden anlamadığı için yazık bee sabahlara kadar yollardayız turgut için değil samsunspor için

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Ekim 2008, 02:21:04
Adam maçtan sonra "forvetlerimiz yetersız kaldı "demiş.Serkan Aykutu oynatmazsa Ordu maçında da bırakıp gıtsın artık !! Serkan Aykut bu lıgde Cenk'e de Coskuna da Okan'a da ne bilim Tanere de 10 basar !!

serkanla bu adamın alıp veremediği ne acaba

55.hakan

ertuğrul sağlam istifa etmiş bizi sattı etti laflarını bırakıp getirmemiz lazım adamı

celebi

Alıntı yapılan: hakanelgun - 07 Ekim 2008, 13:54:45
ertuğrul sağlam istifa etmiş bizi sattı etti laflarını bırakıp getirmemiz lazım adamı

evet bırakalım bu lafları artık 35 am 55 kardeşim benim

selahattin55

Alıntı yapılan: celebi - 07 Ekim 2008, 13:56:49
evet bırakalım bu lafları artık 35 am 55 kardeşim benim

ah bir gelse .bu işi yapsa yapsa ismail uyanık yapar.ertuğrul kıramaz onu.tamzamanı şidi.hayrettin turgut de souzasını alsın gitsin kepsut spora.

**KaR6**

abi o kadar sordum söylemedin, kepsut spor du dimi bizim takım ;D

selahattin55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 07 Ekim 2008, 14:37:24
abi o kadar sordum söylemedin, kepsut spor du dimi bizim takım ;D

aynen mustafa rengide borda mavi.şampiyon kepsut spor.o değilde bu kepsut hangi ilimizin ilçesi acaba tuhaf garip ve acayip bir isim.

kuzey55

çok çok iyi olur ama bence hem ertugrul gelmez hemde bu yönetim hayrettinden vazgecmez...

celebi

Alıntı yapılan: selahattin55 - 07 Ekim 2008, 14:49:16
aynen mustafa rengide borda mavi.şampiyon kepsut spor.o değilde bu kepsut hangi ilimizin ilçesi acaba tuhaf garip ve acayip bir isim.

kepsut balıkesirin ilçesi abi

FaT1h

ya bu hocayı nasıl gödnercez yaa turgutu da alsın gitsin

55erhan55

hocayı bu kadar eleştirmek bence yersiz çünkü doğruyu söyleyelim bu ligin en vasat kadrolarından birine sahibiz üzülerek söylüyorum 3-4 sene öncesine kadar bizim takımda 18 kişilik kadroya giremeyen futbolcuları verdiğimiz giresun ve ordusporun bile kadrosu bizden daha iyi gerçekler bunlar göz ardı etmemek lazım