Adnan GÜNGÖR

Başlatan kaan, 02 Ekim 2008, 14:34:35

« önceki - sonraki »

CeLiL_55

Alıntı yapılan: samsuni - 11 Ocak 2009, 22:59:34
Kesinlikle geri alınmamalıdır; gidişi değil gidiş esnasındaki yamanmaya yönelik saçmalıkları yüzünden benim için Adnan Güngör gibilerin Samsunspor'da yeri yoktur.

Trabzonlulara ben de sizdenim mesajı vermek istedi ama yemediler tabii, onlar için orijinal trabzonlu değildi, hatta Samsunlu idi Adnan ama o kendisini onlara kabul ettirmek için her türlü numarayı yaptı.

Şimdi bir de utanmadan Hacettepe'de 55 giymeye kalkmaz inşallah. ( Hacettepe'nin 55'i var mı, onu da bilmiyorum ) Trabzon'da giymeyen adam hiçbir yerde giymesin!

Ayrıca yıllar önce Adnan'dan kat be kat iyi futbolcu olan Dobi Hasan da yapmıştı benzer birşeyi. Sonra döndü dolaştı göbekli bir şekilde 1991'de Samsunspor'a geri döndü. Döndü de ne oldu? Kaçımız için Samsunsporlu Dobi'dir? Hiçbirimiz...

Madem nihayetinde bu şehre döneceksiniz, kırmadan, yıkmadan, efendice gidin de açık kapınız olsun değil mi?
Sonuna kadar katılıyorum sana samsuni, işte Adnan efendinin hazin sonu böyle olacağını hepimiz biliyorduk Hacettepe ztn küme düşücek takımların başında gelior erdoğan arıca gibi biriyle ee Adnan efendi seneye yanımızdasınız böyle olacağı belliydi ne diyelim ne ekersen onu biçersin.

beşnumara

adnan inşaallah o yüzsüzlüğü yapıp gelecek sezon başı samsunpora dönmeye çalışmazsın.ben samsunun çocuğuyum demezsin tanju gibi nereye gitsen ben oralıyım da demezsin inşaallah.madem ki giderken bazı sözler sarfettin delikanlı olur da sözünün arkasında başın dik gezersin.gerçi sizden ne kadar delikanlı olmak beklenir.orası mechul.

selahattin55

adnan trabzona babasının vasiyeti üzerine gitti.
dedesinin vasiyeti içinde hacettepe ye gitti.
nineside ben ölmeden önce seni akcaabatsebat sporda görmek istiyorum demiş.adnanın işide zor.trabzon taraftarının gözüne girmek için kolbastı horon oynuyordu yalama.yalancının mumu yatsıya kadar demişler.yakında tanju gibi başlar yalakalığa.ama herkes hak ettiği muameleyi görür bu taraftardan.

harbisamsunsporlu5517

hakettiği yere gitti sonunda umarım samsuna geri dönmez

samsunmania

Hayallerinin takımı Hacettepe'de başarılar dilerim kendisine.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: selahattin55 - 12 Ocak 2009, 14:23:49
adnan trabzona babasının vasiyeti üzerine gitti.
dedesinin vasiyeti içinde hacettepe ye gitti.
nineside ben ölmeden önce seni akcaabatsebat sporda görmek istiyorum demiş.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

samsunmania

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Ocak 2009, 01:47:59
abi aslında kendisinin hayali Hacettepe üniversitesinde okumakmış ama olmayınca demiş bari takımında oynayalım  ;D

Samsunspor'dan böyle gidenler hep çuvalladılar zaten. Acımıyorum beter olsun. Trabzon'a 300 bin tl kazadırmış hem de. Ya Samsunspor'a?
Mert'im onu Hacettepe Üniversitesinin kapısından sokmazlar.  ;D ;D

Sercan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Ocak 2009, 01:57:17
abim zaten sanat okuluna yetenek sınavından girme peşindeydi o , kolbastılar falan boşa değildi  ;D ;D onda daha ne oyunlar vardır ; erdoğan arıca'ya yamanmak için şimdi de Ordu-karşılama oyununu öğrendiği söyleniyor ..

oysa bi debreli hasan yeterdi onu sevmemiz için:D Yazıklar olsun...

celebi

şimdi benim merak ettiğim hacettepede ne oynayacak ankara havası mı

kumköylü ahmet

trabzondan orayami gitti? bosverin nereye giderse gitsin adnani biz cokdan sildik diye biliyordum.
nostaljide ona yer bile vermememiz hata bence cunku hak ettigini sanmiyorum

selahattin55

Alıntı yapılan: celebi - 13 Ocak 2009, 10:31:42
şimdi benim merak ettiğim hacettepede ne oynayacak ankara havası mı

SİNCANLI FİLİZ
ANKARALI YASEMİN
angaralı durgut
angaralı namık gibi türkiyenin en iyi oryantelleriyle sahne alır angarada adnan bey.olur angaralı adnan.

celebi

Alıntı yapılan: selahattin55 - 13 Ocak 2009, 14:09:25
SİNCANLI FİLİZ
ANKARALI YASEMİN
angaralı durgut
angaralı namık gibi türkiyenin en iyi oryantelleriyle sahne alır angarada adnan bey.olur angaralı adnan.

;D ;D ;D

europe_55

AlıntıSİNCANLI FİLİZ
ANKARALI YASEMİN
angaralı durgut

;D ;D ;D
hacettepe de 61 numara giyer herhalde...

Sercan

Alıntı yapılan: europe_55 - 13 Ocak 2009, 17:08:26
;D ;D ;D
hacettepe de 61 numara giyer herhalde...

giymezse ayıp eder zaten....

harbisamsunsporlu5517