Musa Aydın

Başlatan CeLiL_55, 03 Nisan 2008, 09:12:35

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Aralık 2010, 00:02:33
eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yagardı.. istemiyorum hiçbirini, gelmesinler.. cenk geldi de noldu..

katılıyorum kardesim ve mesajımı siliyorum :) Artık bu gorusu benimsiyorum :D

Burak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Aralık 2010, 00:02:33
eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yagardı.. istemiyorum hiçbirini, gelmesinler.. cenk geldi de noldu..

nokta . Gelmesin hiçbiri geri hakikaten . Geçende Akyol'la da konuşuyorduk o tadı vermiyorlar gittikten sonra.   Sevgilinden ayrılıp tekrar tekrar barışmak gibi birşey her zaman sorunlu devam ediyor ondan sonra.  Profesyonellik parayı verene gitmek değildir onu başkaları yapar .  ::)

CeLiL_55

sen adamları oynatamazsan adamlar başka takımlarda şakır şakır topunu oynuyorsa ee aynaya bakıcan o zaman.

brigand

aynı fikirdeyim almasınlar gidenleri. ama suda var adamın işi profosyenel futbolculuk ve hedefi kazanabildiği kadar para kazanmak. para için niye gittiler demem. ama dediğim gibi almasınlar.

eren55

08 Ocak 2011, 01:19:35 #124 Son düzenlenme: 08 Ocak 2011, 01:23:17 eren55
Kadifekaleli'dir.Mahalleden tanırım.İmzalı forma almıştım kendisinden,eşantiyon olarak bir forma da Adnan'a imzalatıp getirmişti sağ olsun.Aldığım formalardan biri Çanakkale merkezde Karadeniz Pidecisi'nde merdivende asılıdır.Gelse iyi olur fikrimce ama gittiğinde bozulmadık değil.Esaslı futbolcu,büyük faydaları olur.

AhmetDenizci

musa bugün beşiktaşa çok güzel bir gol attı   ;)

Ayberk

Sakaryasporlular kendisini pek sevmiyor. Ancak ben forma giydiği her takımda elinden gelenin en iyisini yaptığına inandım. Hatta küme düştüğümüz sezon genelde yedekten giriyordu, isyan edip dururduk maratonda neden almazlar bu adamı diye. Mustafa Çiçeklerin Muhammet Şekerlerin girdiği kadroda neden yok diye hayıflanırdık...

Gorkem

bucanın tek golünü attı 8jk karşısında

AhmetDenizci

bu hafta kasımpaşa karşısında iki gol attı.

Nuri Asan

Musa,Adnan,Serkan,Cenk,Celil devirleri bitti artık.
geçmişle hayıflanırsak bir yere varamayız.
Artık yeni Cenkleri,Serkanları,Celilleri çıkartmalıyız.Ki Murat Yıldırım,Adem Alkaşi,kemal,Ufuk,Ahmet Şahin bu yoldadır
Tabiki hiç bir zamanda Cenkleri,Serkanları,Celilleri unutmamalıyız

FaTiH_HaN

Cenk, Celil, Serkan ' ları artık antrenör olarak görmek istiyorum kendi bünyemizden bir Ertuğrul Sağlam daha çıkarmalıyız. Süper lige çıktığımızda evliya çelebi gibi takım takım dolaşan hocalardansa Samsunlu ve Samsunsporlu hocaların gelmesini tercih ederim.

Kaya

Samsun altyapısının efsane futbolcularımızdan sonra TÜRK futboluna kazandırdığı en profesyonel futbolcu bana göre..

CeLiL_55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 31 Ocak 2011, 20:18:50
Musa,Adnan,Serkan,Cenk,Celil devirleri bitti artık.
geçmişle hayıflanırsak bir yere varamayız.
Artık yeni Cenkleri,Serkanları,Celilleri çıkartmalıyız.Ki Murat Yıldırım,Adem Alkaşi,kemal,Ufuk,Ahmet Şahin bu yoldadır
Tabiki hiç bir zamanda Cenkleri,Serkanları,Celilleri unutmamalıyız
İyide canım ciğerim hani nerde yenileri hep yenilerini cıkarmak lazım diyoruz böyle babayiğitler kolay cıkmıyor ne yazıkki

AhmetDenizci

bu hafta konyaya karşı bir gol attı ve bu sezon süper ligde 5 gole ulaşmış oldu. türkiye kupasında da bu sezon 2 gol kaydetti.
takımı kötü bir sezon geçirse de kendisi iyi bir sezon geçiyor.

oguz_5528

Son günlerde çok formda